הזיון שלא היה

אפולו68

New member
הזיון שלא היה

בוקר..הרדיו נדלק אני קם עם זיקפה אדירה שחלקה מלילה מסוייט וחלקה סתם תגובה פיזיולוגית הוא כ"כ גדול וקשה ומלא שאני ממש חש צורך אדיר לפורקן. היא לידי אשתי מזה 15 שנה. כבר לא יפה ומושכת כשהיתה אך עדין מושא תשוקתי היחיד היא בתחתון שחור וחולצת טריקו. עדין נמה . האור חודר מבעד לתריס של החלון המזרחי... אני שולח יד, חופן את שדה מתחת לחולצה ממולל חש את הפיטמה מזדקרת בין אצבעותי מתקשה אני צובט בעדיונות וחש את הצמרמורת במורד גיווה לא, היא עוד לא התעוררה אך גופה כבר מתחיל לחוש את התחושות המיניות המעוררות... היא מסתובבת אלי עיניה עוד עצומות.. אך פטמותיה זקורות וניחוח העסיס של הכוס שלה המוכר לי כ"כ ממלא את החלל שמתחת לפוך... אני מתקרב יותר רגלי נכרכת על רגלה הארוכה הלבנה ידי נתחבת בעדינות אל הגבעה שבתחתוניה חש את מגע פלומתה ...אני מסיט את התחתון...ומחדיר אצבע מהססת פנימה. היא רטובה לגמרי ואצבעי ממש מחליקה פנימה אני שומע את נשימתה הכבדה...עיניה עדין עצומות אך עתה הן עצומות בשל גל התשוקה הגואה בה אני חופן בחזה הכבד והמוכר נוגס קלות בפטמתה גבה מתקמר אני חש את רצונה העז ואת התשוקה העולה ממחוזות מנומנמים... פיה נפתח לקראתי. אני מנשק ...אברי כבר לא יכול יותר אני מתגלגל מעליה ...לא מסיר את פי מפטמתה ואת ידי שכבר יצאה מתוככי ערותה מפטמת השד השניה אצבעותי החזקות מעסות את שדיה אני יורד ומשנק לצווארה היא פוקחת עינים מסתכלת עלי מבטה מאוהב כמהה משתוקק ולפתע מאוכזב ..אומרת לי: התלהבת מה ? גם אני ...אבל עוד לא טבלתי חמוד זה יהיה רק מחרתיים תוכל להחזיק מעמד עד אז....

חחחחחחחח...אהבתי...../images/Emo6.gif

ואתה נשארת לוהט, עם שמוליק עדיין בועט, חפש לך לבנתיים, עד יבוא מחרתיים, תעסוקה לרגע או שתיים, כמו רכיבה על אופניים. ומושא התשוקה, האשה הכמהה, תבוא אליך בעוד יממה, נקיה וברה, כמו כלה בחתונתה. מכורה לאהבה.

אפולו68

New member
תגובה לתגובה

נותרתי לבד עם השמוליק ביד ולא היה לי לאן להוליך את תאוותי אלא ...לידי.

keliy

New member
אוי....

פעם הבאה תמציא איזה המשך... נסחפתי עם הסיפור שלך ( אתה כותב ממש יפה) ואז הרסת לי הכל...

למעלה