הורדת דמי הבראה...

הורדת דמי הבראה...

שלום רב, בחודש שעבר חליתי ולא הופעתי לעבודה, בתלוש השכר של אותו החודש הבחנתי שהורד יום עבודה שזה לגיטימי, אך בשורה שמתחת להורדה עוד הורדה בכיתוב של דמי הבראה (חלק יחסי לאותו היום). בעבר כשחליתי לא ראיתי מימי הורדה שכזו..האם זה לגיטימי ? ? האם הבוס יכול להוריד לי מדמי ההבראה כרצונו ? ?... ומה הקשר ליום מחלה ולדמי הבראה ? ? עד לאן הגענו...? ? המעבידים מחפשים מהיכן אפשרי לנגוס בנתח השכר של השכיר ? ? ? לתגובתכם אצפה, דבורי

הורדת ימי הבראה בעבור יום מחלה...

כן, הבנתי וידעתי אך מה עושים ? ? כשפניתי למנהל החשבונות שלו, הוא ממש אבל ממש יתבלבל ולא נתן תשובה לכך.... ובכל אופן ענה תפני לבוס זו הוראה שלו.....

מדון

New member
לפי דעתי אין להוריד לך ימי הבראה

מכון שעבור יום אחד של מחלה אין תשלום כלל זה על חשבון העובד והוא מוריד לך יום אחד מצברת ימי העבודה לא ניראה לי שיוכל להוריד גם עבור ימי הבראה האם את מקבלת ימי הבראה כל חודש ?

מדון

New member
האם הוא משלם לך דמי הבראה כל חודש בתלוש

זה מה ששאלתי וכתבתי לך שלא הגיוני שגם יוריד יום עבודה כי הית חולה וגם יפגע בדמי הבראה רצוי שתקראי טוב את המיל הראשון

בהמשך לתשובתך בנושא דמי הבראה...

תודה על תשובתך, אבל דע לך שבכל משרדי מהנדסים ואדריכלים עושים כך, לא שואלים בכלל את העובד - זו עובדה שבה העובד עומד שכך נהוג במקום עבודה. לי לא זכור שחתמתי על דבר כזה. לפני כשנה פניתי להסתדרות לבדוק הנושא התמוהה הזה והם אישרו שזה מקובל וזהו...

למעלה