הופעותיו של מייקל בפארק הירקון

• פותח הנושא Deanb
  • פורסם בתאריך

Deanb

New member
הופעותיו של מייקל בפארק הירקון

שלום לכולם,

לאלו מכם שנכחו בהופעות בפארק ב-93', אשמח לשמוע זכרונות, תיאורים ופרטים למיניהם!

תודה!

abigaillovesmj

New member
כן גם אני אשמח לשמוע

לי לא הרשו ללכת

הייתי בת 13...

אני זוכרת שממש התחננתי להורים שלי שיקנו לי כרטיס, עד שהסכימו וקנו לי בהנחה דרך מישהו שעבד בבנק.
הלכתי עם חברה, היה מאווווווווווווווד צפוף ולח
במהלך ההופעה השתחרר טיפה הלחץ והגענו לשורה שלישית בערך וראיתי את מייקל מצויין ומקרוב
ואז.... בשיר "she's out of my life" ידעתי שהוא הולך להעלות מעריצה לבמה....ולא עמדתי בזה, ופשוט התעלפתי.
הרימו אותי לקדמת הבמה מעל כולם (ממש כמו בסרטוני ההיסטריה של המעריצים)
הניחו אותי על איזה מאבטח והרמתי לרגע את הראש כולי מטושטשת וראיתי את מייקל כל כך קרוב......הושטתי אליו יד והתעלפתי שוב.
התעוררתי על אלונקה בצד...
ומיותר לציין את הבכי, הצרחות וההיסטריה....

הייתי גם בהופעה השניה, התחננתי שוב להורים שלי שיקנו לי כרטיס והם לא הסכימו, ולמזליייייייייייי זכיתי בכרטיס ביום האחרון של ההגרלה של פפסי.
ראיתי את שמי בעיתון ומיותר לציין כמה אושר............
אני לא ממש זוכרת משהו מההופעה השניה
הכל מעורפל לי מאוד, ומי חשב על לקחת מצלמה.........

אחחחחחחחחחחחחחחח מלך !!!!!

regiof

New member
רק השאלה מעלה לי חיוך ענקי - זיכרון מדהים.

חודש אחרי שהתחתנתי הייתי בת 21 וזאת הייתה המתנה הכי טובה שיכלתי לקבל.- מייקל הגיע לארץ - וואיי זה היה מדהים.
כמובן אני ובעלי עמדנו מול מלון דן ימים ולילות מחכים לראות אותו - פשוט הייתי בעננים - וכן הצלחתי לראות הצצות שלו מספר פעמים עם זה ברכב - וגם שנופף לקהל פעם אחת ( לא ממש הצלחתי לראות אותו). כמובן מיותר להגיד שהייתי בשתי ההופעות בהופעה הראשונה אני זוכרת יותר את הבלאגן לחץ שהיה שם - אבל בהופעה השניה נראה לי שזה היה יומיים אחרי כבר ממש נכנסתי לזה - אני ובעלי היינו ממש בשורות הראשונות לא יודעת איך אבל משום מה הרימו אותי מעל כל הבלאגן וזרקו אותי ליד השומרים - אבל מהר מאוד חזרתי בחזרה למקום - זה היה מטורף!!!! וכן זאת היתה הופעה מדהימה הרגשתי כאילו אני בחלום - רק לראות אותו. ולצערי יש גם החמצה הכי גדולה של החיים שלי. (בטח כבר סיפרתי כאן בפורום) אבל את השירות הלאומי עשיתי בנתב"ג וכמובן ראיתי הרבה סלב באים ויוצאים מהארץ דיברתי עם לא מעט - ושמייקל הגיע בדיוק 3 שבועות אחרי שסיימתי את השירות - חברותי השוטרות העבירו אותו , ואפילו לא עדכנו אותי שאני יוכל להגיע לנתבג לראות אותו.

AG AS MJ

New member
הדרך להופעה רצופה חוויות...

טוב,אז אצלי זה התחיל בכך שתקופת DANGEROUS העירה בי את ההערצה אליו בצורה חדה מאוד עד לכדי כך שמהקליפ הראשון של Black Or White התחלתי לשבת מול המסך להקליט כל קליפ שלו ופשוט לעקוב אחרי כל תנועה וללמוד צעד צעד..בכל דרך שיכולתי ומכל קליפ חדש או ישן שהפציע אל המרקע..ואז באה השמועה..ואחריה הידיעה..מייקל, מגיע לארץ. לא ידעתי את נפשי ואז התחלתי לחפש מאיפה ואיך משיגים כרטיס..ואז אח שלי אמר לי "אני אקנה לך ליומולדת דרך הצבא" הוא היה בקבע..אבל מי סמך עליו! הייתי אז ילד בן 16 שלומד ועובד בחופשות שסומך על עצמו ואני לא מצליח להשיג כרטיס ואז יום אחד שמעתי ברדיו שיש תכנית שצריך לזהות שיר של מייקל ומי שיזהה יזכה בכרטיס..התנחלתי על הטלפון עם חיוגים חוזרים לרדיו..עד שבסוף זה תפס..והמתנתי על הקו..ומולי התמודדה עוד בחורה/ילדה..ואז השמיעו צליל מהשיר IN THE CLOSET ואני ישר קופץ ומזהה יחד עם הבחורה וכמו רמי קליינשטיין זעקתי "אני אמרתי ראשון"
ובסוף שנינו זכינו כי אמרנו יחד..וזה היה הכי מצחיק..ואז אחרי כשבועיים שלושה לאחר שקיבלתי בדואר את הכרטיס..אח שלי מופיע יום אחד עם מעטפה ואומר לי "מזל טוב אח שלי" ואני כולי מתמוגג ומחבק אותו ואומר אבל יש עוד זמן ליומולדת
..שני כרטיסים לשתי ההופעות..מה יותר טוב מזה?! ואז הגיע היום.. 19.9.93 ההופעה הראשונה, אחרי אין ספור קליפים שהריצו בערוץ 3 של ערוצי גוונים (אלוהים, איך אני זוכר את כל הענתיקה הזה?!) הציפייה השתלמה..נסעתי עם חברים שלי כולי לבוש בחולצה לבנה ומכנס שחור פלסטרים באצבעות ולא היה אכפת לי מה יגידו..שהגענו לשם עברנו דרך האזור האחורי של הבמה לתוך האזור של הקהל ואז חלף מולי רכב מסחרי מסוג VAN שהחלונות שלו מושחרים..כן..זה מי שאתם חושבים שזה..ולי לקח דקות לעכל מה/מי עבר לידי כרגע ואיך לא קלטתי את זה מהר.. אמרתי לחברים שהיו איתי "חבר'ה, נתראה פה עוד שעתיים וחצי אני מנסה להגיע לקדמת הבמה" אבל לצערי היה דוחק ולחץ שבשביל לפלס את הדרך לשם..הייתי צריך מלחציים ענקיות כדי להפריד אנשים אחד מהשני כדי להתקדם לאן שהוא..אז החלטתי להישאר במקומי ולצפות..עכשיו, למרות שכבר בערוץ גרמני SAT1 שידרו את ההופעה בבוקרשט..וכביכול אתה יודע למה לצפות..ההתרגשות במעמד הזה היא מטורפת..מול מסכי הענק מול התאורה העצומה..מול הסאונד האיכותי והחזק..מול מייקל..שמזנק לו משום מקום ונעמד בפוזה של פסל למשך איזה 4 דקות..עטוף בחליפת JAM נוצצת..בוהקת..מסנוור אותנו באהבתו..ואתה פשוט עומד משתהה ולא מאמין שזה הוא..שהוא פה מולך הולך להפציץ עליך שירים וריקודים שקשה לי לתאר לכם את ההתרגשות וההרגשה הזו...צמרמורות עוטפות אותך בלי הפסקה..אין רגעים של אושר יותר מזה..קיוויתי שהוא יעשה כמו בהופעה בבוקרשט..יעוף עם הרחפת..יעשה את BEAT IT על המנוף..את MAN IN THE MIROR אך כנראה שעושים 2 הופעות..מקצצים..בדיעבד הבנתי שזה היה סיבוב שלישי של ההופעות ושהוא החליט להוריד שירים מסוימים בסיבוב הזה בכל הטור הזה..ולכן שהלכתי להופעה השנייה חשבתי שאולי שם אזכה גם להגיע יותר קרוב לבמה וגם אולי שבהופעה הזו הוא יעשה את כל מה שראיתי בטלוויזיה לפני כן..אך ההופעה היתה די זהה וכך גם ההתרגשות..והכיף..והיי,למי אכפת..שיעשה מצידי הופעה של מוטאון..לראות אותו פעמיים מופיע..לא להרבה יצא לזכות בזה..ואז בדרך חזרה הביתה מההופעה השניה..נחתה עליי הכאפה של החיים שלי...לא הבאתי מצלמה לשתי ההופעות!!!!! טוב..מי חשב על זה בכלל...שמייקל פה..זה מהדברים האחרונים שאתה חושב עליהם..המצחיק היה שחזרתי לבי"ס לכיתתי..איך שנכנסתי באיחור לכיתה..כל הכיתה שידעה שאני חולה במחלה הכי בריאה בעולם...מחאו לי כפיים שהגעתי באיחור אחרי שידעו איפה הייתי בלילה שלפני כן...
מקווה שנהניתם מהסיפור..זה מה שהיה..וזה חרוט בזיכרוני..הייתי רוצה לאחל לכל מי שלא היה לחוות זאת..אבל..טוב..לא נכנס לזה..

שלכם..אביב

spirit0805

New member
אני מתה מקנאה..

וגם אני ממש מרגישה כאילו אני הייתי שם, תודה על השיתוף

למעלה