הופעה עכשיו היה בן אלף זונות

VeganFish

New member
הופעה עכשיו היה בן אלף זונות

למרות שטרייאמארק לא הופיעו, אבל הם וexpect nothing הן שני להקות פופ פאנק הכי טובות להיום שיש. כמובן שאסור לדבר על יוסלס ברגע זה. ופוני פוני...מקווה שיחזרו. שקד מעלימה מסים זה משהו בן זונה. לא ציפיתי מהם כזה דבר. גם פאנק טוב, גם הרדקור מעולה, אבל BxAx היום... חבל שנאלצנו לברוח לאוטובוס אחרון.

tomigmail

New member
expect nothing

ללא ספק הפופ פאנק הכי טוב בארץ כרגע! הופעה מעולה...

themisfits

New member
אחלה בחלה מה שנקרא

תודה לך,גוסטבו ברמודה. באמת תודה לך. המון תודה.

MY90

New member
שקד מעלימה מיסים

זה אחד הדברים הכי טובים ששמעתי לאחרונה!! מה שעשה אותם עוד יותר טובים זה שעם שם כזה מחורבן, ציפיתי ללהקת פופאנק תוצרת תיכון אוסטרובסקי, וקיבלתי הארדקור לפניייייייייייייייייייייייייים!!!!!!!!! באיזשהו שלב, הסולן/גיטריסט/זה עם החולצת בקהאם/יובל(?) אמר "השיר הבא מדבר על זה שמי שיש לו תמוהיקן הכי גבוה, לא עושה אותו בהכרח הכי פאנק" וזה משהו שחיכיתי לשמוע הרבה זמן, מה גם שזה הפתיע אחושרמוטה כי כל הקהל של הלהקה הזו היה מצוייד מכף רגל ועד ראש באביזרים נלווים. אז ג'ניה הרס את המומנטום עם הצהרה שהשתיקה יפה לה, אבל לא נורא. EXPECT NOTHING זה פאנק רוק BRUTAL ASSULT זה ברוטל אסולט

VeganFish

New member
לגבי שקד מעלזםה מסים

חשבתי אותו דבר‎:)‎ חוץ מזה, הייתי רוצה לקרוא את הליריקס שלהם. יש אפשרות לעשות את זה איכשהו?

MY90

New member
הדבר היחיד שדליתי מתוך גיבוב הצעקות שלהם היה

אחושרמוטה גרמנים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני מחכה לעוד הופעות שלהם קח אותי למזרח!!!

yuval2192

New member
לגביי הלירקס שלנו אני אשים פה כמה

1)משטרת ישראל משטרת ישראל זה פשע מאורגן חבורה של ערסים קוראים לעצמם יס''ם חושבים את עצמם ונותנים לנו מכות מה קרה ניגמר הפשע ברחובות? חבורה של פחדנים תילכו לעזאזל קוראים לעצמם משטרת ישראל מנסים להעיף את הפאנק מהרחובות מפחדים לדבר אל המאפיות הגדולות 2) מאחורי הקלעים של המדינה מאחורי הקלעים של המדינה מסתתרת לה איזו מזימה מזימה של שחיתיות מזימה של הונאה מזימה של כסף מזימה של מלחמה שביתות בלימודים שביתות בעבודה לראשיי המדינה אין חשק להציל את האומה הנשיא מואשם באלף אונסים והנוער של היום מפוצץ בסכינים מתפלגים לקבוצות מלחמת אחים הגזענות שוברת שיאים חדשים מסיים תיכון תופס רובה אף אחד לא מבטיח שתיצא מזה אנחנו הנוער אנחנו המחר בלעדנו לא יהיה פה שום דבר אפשר להיות כמו הדור הקודם או להתחיל לשנות בהקדם להביא שלום לעצור תמלחמה לסלק תגעזנות להעיף תאפליה לשפר טיפה את המדינה כי אנחנו לא חלק מהמזימה

MY90

New member
הממ.. מרד הנעורים בשיאו...

מוזר, אני היתי בטוח שזה "אנחנו לא חלק מהמדינה", מה שהרבה יותר מתחבר לי עם הנפת אגרופים ברחבי הפטיפון

Dead Olmert

New member
זה עדיין בןזונה - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

וגם משטרה חחח וואלה העלה לי חיוך פה בבית שאני יושב לי לבד רק אני והאקמול ...והקיא...

themisfits

New member
שקד מעלימה מיסים היה סתם האמת

יחסית ללהקות ש "לא כל כך מהסצינה" (אנשים שיש להם מה לעשות בעיר שהם גרים בה ושהם לא צריכים לבוא לכל הופעה מזדיינת שיש בתל אביב) זה היה מאכזב... הכוונות סבבה האמת. אבל חבר'ה,זה היה כבר בלתי נסבל אחריי עשר דקות:) מה שכן,הבאתם אתכם את הבידור הכי איכותי בהופעות בשנה-שנתיים האחרונות,וגם את כל הקהל...אז סחטיין!

itaikuskus

New member
תודה רבה ליובל והלהקה שלו

אקספקט נאת'ינג זה בהחלט הלהקת פאנק רוק הכי טובה שיש בארץ היום, אולי אחרי יוזלס, לצערי פחות מדי אנשים הבינו את זה, עדיין, אבל אני אופטימי שבסופו של דבר זה יכנס לאנשים למוח. שקד מעלימה מסים היה דיי גדול. ז"א זה דיי מסורבל, דיי מבולגן, הם לא ממש יודעים מה הם רוצים - פופאנק? סטריט-פאנק? סקא? היה רגעים שזה פשוט הרגיש מהיר ומבולגן כמו להקת הארדקור מתחילת שנות ה80, שזה הכיוון שהכי אהבתי. הבחור עם החולצה של היונייטד צריך לעזוב את הגיטרה, לתפוס תמיקרופון, ולהמשיך לכתוב שירים מהירים, כאלה. תודה לכל מי שבא, היה לנו ממש ממש כיף.

yuval2192

New member
תודה רבה על התגובות הטובות אחים שלי

הבחור עם הבאקהם זה דור ואני זה יובל הגיטרסט... תודה לבורטל אסולט ואקספט נאטינג שבאו להופיע שתי להקות טובות אחו שקשוקי צריך עוד הרבה ערבים כאלה

MY90

New member
אם היה צריך עוד ערבים

לא היו הוגים את רעיון הטרנספר!!

Human 2 0

New member
טוב,באמת, עכשיו ברצינות

שקד מעלימה מיסים? ברצינות? זה היה גרוע. לא משנה מה זה אמור להיות, זה לא טוב. נא לא לקחת אישית ולהמנע להבא מוואן-מן-פוגו בהופעת פופאנק (מיועד לקהל באקספקט נאת'ינג). אקספקט נאת'ינג היה כיף. ולרי בסביבתו הטבעית, הוא נראה מאושר. פופאנק לא ממש עושה לי את זה, אבל אם כבר עושים את זה, אז לעשות את זה ככה. ברוטאל אסולט היה סבבה. מלא זמן לא הייתי בהופעה שלכם. תעשו קאבר לסואיסידל טנדנסיז, אם כבר יש שיר על ננסי רייגן, אז יאללה, איי שוט רייגן, אינסטטושנליזד, משהו מהס.ט!

למעלה