הומוסקסואליות בישיבות - שכיח או מיתוס?

הומוסקסואליות בישיבות - שכיח או מיתוס?

כשאני מספר לחילונים שאני יוצא בשאלה ומתגלגלת שיחה - אחד הנושאים ששואלים אותי לגביהם הוא האם באמת יחסים חד מיניים שכיחים בישיבות? ואני עונה שאני מעולם לא נתקלתי בזה. מה דעתכם? יש כזה דבר? שמעתי את הטענה שזה שכיח יותר במוסדות חסידיים מאשר ליטאיים.

mister xy

New member
גם אני לא נתקלתי בזה בכלל

אבל אולי זה לא ראיה כי הייתי צדיק.

שראליס

New member
יש

אני יודע אישית כמה מלמדים שעוסקים בזה ובישיבה היה ג''כ מעשיות כזה הגם שאני לא יכול לודא שהכל אמת

ועוד איך יש

אולי בשנים האחרונות כעניינים נרגעו, אבל בזמן שאני למדתי בישיבה זה היה ברור לכולם.

sec op

New member
גם אני מעולם לא נתקלתי בזה

ואפי' סיפורים ממשיים מעולם לא שמעתי. לעיתים רחוקות היו דיבורים ממש אמופריים על כך שפעם אולי היה מקרה שלא ברור מה היה שם... נ.ב. הייתי בישיבות ליטאיות.

זכורני בשני מקרים

בו נזרקו מהישיבה שני בחורים בגלל זה. בתקופה של כ 6 שנים. ומדובר בישיבה המונה בסביבות 200 תלמידים. והרי זה מספר השואף לאפס. אך שמעתי לא אחת מפי יודעי דבר שהרב שך לא המליץ על לינה בפנימיות לבחורי ישיבות קטנות ומתיבתות. ולו רק מהטעם הלז.

יש תשוקה סמויה בין שני בחורים החולקים אותה

גמרא, ויש אהבות גדולות בין שני חברים לאותו חדר, לרוב לא ניתן להבחין בהם מבחוץ, בבחינת ליבא לפומא לא גליא, אך מדי פעם יש התפרצות של תשוקות ארוטיות, לפעמים זה נגיעה קלה בבשר הלבנבן, ולפעמים יותר מכך, זה יפה זה נחמד וזה הכי סבבה בעולם, עוד סיבה טובה למה לשלוח את הילד לישיבה.....

וכמו שאמר משה אופיר בע"מ "ללכת יומם ולילה"

למכר מהישיבה בפארפראזה על דברי החזו"א "מה שאצלכם נקרא אהבה אצלינו כרת": "מה שאצלכם נקרא חברותא אצלינו נקרא הומוסקסואליות"

סוג ב

New member
אמנם אני בחורה

אבל שמעתי ממקורות ראשונים שזה חי וקיים. אגב, גם אצל הבנות זה קורה. קרא את זה. (מחוויה אישית שלי)

יש, אבל...

בטח שיש תופעות כאלה בין בחורי ישיבות, או בין מורים לתלמידים, אבל זה לא כי הנטיות המיניות שלהם מושכים אותם למין הגברי, אלא מתוך ברירת מחדל, פשוט בגיל הזה ההורמונים בשיא תפארתם, וכשאין אופציה אחרת ישנם כאלה שחושבים שזו גם אופציה, עובדה בסוף כולם מתחתנים ומביאים ילדים.

mik504

New member
../images/Emo45.gif

ובדרך כלל זה קורה שהבחורים נמשכים ומתעסקים עם החמודים שעדיין חלקים בפנים,שזה הכי קרוב בשבילם לדבר האמיתי..........

למעלה