הולכת לאיבוד לבד בחושך

רקפת1

New member
הולכת לאיבוד לבד בחושך

אני מרגישה אבודה...לבד לבד וללא תמיכה משום מקום. אני כל כך זקוקה לחיבוק...אמיתי ...ואין מי שיתן וגם נראה לי שאף פעם לא יהיה...עוד 8 ימים אני בת 40 ומרגישה כמו ילדה קטנה, שנמצאת לבד בחושך ואף אחד לא נמצא בסביבה כדי לחבק אותה ולהגיד לה שיהיה בסדר...רקפת

אילנה.

New member
רקפת..

את יודעת, יש כאלה שהחיים שלהם מתחילים בגיל 40... אולי גם אצלך זה ככה, אולי כל מה שהיה עד עכשיו היה רק כדי שכעת, בגיל 40, תוכלי לבנות את חייך, או אולי לצבוע את חייך הבנויים כבר בצבע אחר. את בטוחה שאין אף אחד בכלל? חייב להיות מישהו, לפחות אחד, שיחבק. רקפת, מאחלת לך המון המון מזל טוב, באמת.

רקפת1

New member
לאילנה

תודה על המזל טוב...באמת אין מי שמחבק בעולם שלי...אני מחבקת ושומרת על הבנות שלי אבל אין מי שיחבק וישמור עליי וזה קשה!! גיל 40 נראה לי מפחיד אבל בטח אתמודד איתו כמו עם כל יתר הדברים שקרו וקורים לי...תודה שוב על התגובה..רקפת

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
רקפת יקרה

אנחנו יודעים עם אילו קשיים בלתי רגילים את מתמודדת... אנחנו יודעים שהכל מפחיד, מדכא, קשה... אנחנו יודעים שחיבוק חם בשעה כזו יכול לעזור יותר מהרבה דברים גשמיים... ואנחנו, במעט שאנחנו יכולים, אנחנו איתך... מלווים אותך מרחוק, בדאגה ובתפילה... מזל טוב יקרה... ((((((((((((((רקפת))))))))))))))

למעלה