הולך לישון - על היום שהיה H-)

הולך לישון - על היום שהיה H-)

היום אותי אזבה היא. אמרה ``לא לא מתאים`` אמרתי ``למה מה ואיך`` אמרה ``לא לא מתאים`` אמרתי ``טוב תלכי חבל רק שבגללך``- ``אני אכאב, כי לא שווה את יפתי`` ``אם לא ידעת להעריך את השקעתי`` הסתובבה הלכה לה, הבטתי בה ארוכות נתתי לפחדי לשקוע, לא אסתכל אחריה עוד. קשה היום הוא כמו כל יום לרוץ, לרדוף ולהשיג. אין כל עניין בינינו עוד, אז טוב גם זה הינו הישג, ותחשבו על, הרי אחרי שכבר הכל ברור אין צורך של וידוי אחרי השמש אין צורך עוד על לב ללחוץ. כן היא הלכה היום וכן אהבתי. לא אל תגידו ``אתה קשה``. אבל בסוף כשכבר ידעתי ירדה האבן מהחזה. הרמתי ראש, הרחתי רוח, מתחתי את גופי בפעם הבא אני מבטיח לא לא אחזור על המשגה לא לא אתן, לנשמתי ליפול מהר, אחשוב אשכול ואז אחליט האם זה זה או שלא זה. סגול

ג^ולי

New member
מוטב שתישן על מיטה... :p

תמשיך להתעקש, ותמיד בסגול. מחר יום חדש... יום חדש! לילה טוב ((*_*))

נופר 30

New member
סגול

הבאה בתור זה מה שיש לי לומר. סגור את הדלת (יותר טוב תרתח אם אתה צריך יש לי מרתחת ) ותמשיך הלאה יש תור ארוך שלך נופר

סגולי

New member
אל תוותר

סגול יקר עברתי לא מזמן בדיוק את אותו הדבר כל מה שהוא היה צריך לאמר זו מילה אחת ``תישארי`` אבל הוא לא אמר אז... לא נשארה בידי הברירה אלא ללכת אל תעשה את אותה הטעות אם זו אהבתך תילחם

סגול יקר..

אם אין סיכוי להחזיר אליך את האהבה הישנה אז.. המשגה היחיד שתעשה יהיה אם תסגור את ליבך בפני אהבה חדשה. אסור שזה יקרה.

למעלה