הודעת חצי פרישה? כן

הודעת חצי פרישה? כן

טוב נשימה ארוכה... אז זהו אין יותר לילות שלמים פה, רק ביקורים חפוזים ללילה טוב... והסיבות ידועות, מה לעשות גילי הולך לביה``ס!!! בשביל להיות בן אדם טוב יותר... הגיע מהר... לא משאיר הודעה רגשנית, כי לא רוצה וגם אני לא ממש נעלם היה לי כיף להכיר, למרות שלא ממש הייתי הגדירו אותי בצורה הכי נכונה לפני כמה זמן...רוח כמה שזה נכון כל הלילות שהייתי מעביר פה עכשיו רצים לי בראש, כל הסיפורים, הצחוקים האנשים המדהימים שהכרתי פה... טוב די זו לא הודעת פרידה אמרנו, אלא רק חצי אז בואו נגיד תודה יפה לכל מי שהבאני עד הלום(בתקווה שלא אשכח אף אחד): אושר בן, משה בת, חתולה מסטולה, בובי שלי סרטנוביץ`, טינקרבל, תגלי, זמרתוש, גרין, בארי הבארברי, אקס`לה, תותיש, נטליש18, מקולפת הקטנה הידועה גם כקיקה, רגזנית המכוער, קיי המסטול, ניני האפרוח, לילו המתוקה, מלכת הקרח, שוניקו הפשטידון, סלשון, וישש טוחן המאפים,מלאכית שובבה, אפס, דארמור, נירוש הדי ג`יי לגיל הרך, שייקה האפון, זוהר`קה המלך, הילושית הקטנה והנגמלת בכפייה, סיווצ`ו, שניקו הילדונת, יפיתוש הקושרת שנעלמה, מאחרול הכוסית שלי, בדויונת,הבת של שרק לפני מ``ס ימים הכרנו, מורני, שמשיה הפרסי הממוחזר, מחורפנת, מפונקת,ליטון הבון בון, בליידון שכלבתו לא מגיעה לכרסוליה של דוגית שלי, נאסטי הצועניה בעל כורחה, קושקושון המשורר הבלתי נלאה, וואי אני מקווה שלא שכחתי אף אחד...כי אני בטוח שיש עוד רבים וכמובן!!! מון הנפש התאומה שלי, וטיי הילדה שלי אמרתי את זה בעבר ואני אגיד את זה שוב אין מילים...שיכולות לשאת מטען כל כך כבד לכן אני לא אכתוב אותן מקווה להפגש מתי שהוא אם לא במציאות... אז פה... הייתי פה שיהיו לכם חיים יפים אני רואה איך אני פה כמו ילד טוב עוד כמה ימים כמו גדול, מכור...זה מה שאני אוהב אתכם ומתגעגע

ואגב!!!

אני מבקש לא לפתוח את הכריך המיועד, שישאר פה עד שאני אחזור, ולמי שתהה מה יש בו... נו מה נראה לכם? כבד קצוץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ אז לא לגעת בבקשה!!! גילי האיש שקורא בכבד קצוץ והבעלים הבלתי מעורערים של הכריך המיועד

למעלה