הודעה שקבלתי רק עכשיו כדאי להתייחס

אסנתד

New member
הודעה שקבלתי רק עכשיו כדאי להתייחס

עדת זאבים צמאי דמים (תרתי משמע) מחפשים כל דרך עקלתון להניח לפתחנו פתיון. . אנא , ! שימו לב > > > > שלום חברים, > > רציתי להביא לידיעתכם מקרה שכמעט הפיל אותי בפח ויכול היה לעלות בממון רב: > אדם התקשר עם הצעה סבירה למנוי שנתי על "ידיעות אחרונות". הוא שלח בפקס את > הטופס המצורף - שכותרתו נראית אמינה לחלוטין, ואתה מתבקש למלא ולהחזיר כדי לקבל > את העיתון במחיר מבצע של 70 שקלים לחודש. > > מאחר ואני כבר מנוי התעורר בי שמץ של חשש - איך זה שבמחלקת המנויים אין את כל > הפרטים שלי. האיש מסר לי שמטעמי בטחון (!) הם לא שומרים במאגר המידע את פרטי > כרטיס האשראי. נשמע סביר ואף מרגיע!!! הבנאדם מדבר בנימוס ולא מעורר כל חשד. > > בגלל התקף פראנויה לא מוסבר אמרתי לו שאתקשר בבוקר למחלקת המנויים ואמסור להם > את הפרטים בטלפון. האיש אמר בנימוס "כמובן, אין כל בעייה" ובכך הסתיימה השיחה. > > כשהתקשרתי למחלקת המנויים מסרו לי כי מדובר בנוכל, המתקשר מחו"ל, ואף מסרו לי > את השם הבדוי בו הוא משתמש (דני דגן) - כך הציג את עצמו גם בשיחה איתי. הוא > משתמש בפרטי הכרטיסים לבצע רכישות בהיקף רחב בחו"ל(!!!) > > כפי שתראו הטופס המוחזר כולל את חתימתך, מספר תעודת הזהות וכן שלוש הספרות שבגב > הכרטיס, כך שיהיה לך קשה מאד לטעון שלא אתה ביצעת רכישות (טיסות, בתי מלון וכו) > כאשר אלה יוזמנו בחו"ל, עם כל פרטיך כולל חתימתך שאותה ניתן להעתיק בקלות > מהטופס שהחזרת בפקס. > > למענכם ולמען אחרים נא הפיצו הודעה זו והשמרו. > > אלון

גולדי22

New member
זהירות מנוכל:

תודה על המידע.לא כ"כ ברור לי איך מעשה הנוכלות שלו מתבצע.אבל טוב שהיארת את עינינו.

למעלה