הודעה חשובה

a a 1 1

New member
הודעה חשובה

שלום,אני וחברה שלי קיימנו יחסי מין היום ונקרע הקונדום קנינו פוסטינור ישר יש לי כמה שאלות 1.באריזה כתוב שאם בולעים את הכדור הראשון ומקיאים אותו קונים אריזה חדשה,אז את הכדור הראשון היא לא הקיאה אבל אם מקיאים את הכדור השני אז צריך לקנות או שזה חלק נורמאלי מהתופעות לואי? 2.האם כדאי ללכת לרופא נשים או לחכות 10 ימים לבדיקת היריון ביתית? 3.אם לוקחים פוסטינור יש 0 אחוז כניסה להריון? 4.אפשר לאכול אחרי הכדור הראשון או זה גורם להקאה ?

Summer dragon

New member
תשובות...

1. אם מקיאים אחרי פחות משעתיים אז כן, צריך לקנות עוד אחד. 2. אם לקחתם פוסטינור ישר אחרי האקט אין טעם לעשות בדיקת הריון אלא אם כן זה רק לצורך השקט הנפשי שלכם, כנ"ל לגבי ללכת לרופא. התייעצות עם רופא זה תמיד נחמד ותמיד מומלץ. 3. הסיכויים שואפים ל-0. אבל 0 לא קיים בביולוגיה כמו במתמטיקה אין דבר כזה "מוחלט", אבל כן זה מאוד מאוד מאוד חריג להכנס להריון אם השתמשתם נכון בפוסטינור ניתן להגיד לא אפשרי. ולפי מה שהבנתי לא עבר כמעט זמן מאז שנקרע הקונדום ועד שהיא לקחה פוסטינור. שימוש נכון ימנע הריון. 4. אפשר לאכול, לרוץ, לקפוץ, לשחות, לנגן, לשיר לצייר. אבל כמובן שלא הכל ביחד אחרת מקיאים. (נו בקיצור כן כל עוד אין לה קיבה רגישה) בהצלחה, ומומלץ לשנות את סוג הקונדום או לבדוק את אופן השימוש שלכם בו... ואם אתם הרבה זמן ביחד אז גם לשקול מעבר לגלולות כאמצעי נוסף או כאמצעי היחיד (במידה ואתם מבצעים בדיקות לגבי מחלות מין). שיהיה סקס בטוח ומהנה!

Leather

New member
לפחות לגבי חלק מהשאלות:

2. עדיף לכם ללכת לרופא/ת נשים, מכיוון והם יוכלו גם לוודא שהפוסטינור לא פגע בכלום ושהכל עוד בסדר (ובאותה ההזדמנות- לתת מרשם לגלולות למניעת הריון?) 3. אני לא חושבת שזה יכול להבטיח שלא יהיה הריון, אבל יש ממש מעט סיכויים לכך שאפילו אחר ביצוע כל ההוראות, יהיה הריון.

למעלה