הודעה ובקשת עזרה!!

mia01

New member
הודעה ובקשת עזרה!!

כמו שחלקכם בטח יודע, שמע וחלקכם גם עומל ימים כלילות על העניין... ב23/7/05 סופ"ש הבא (לא הקרוב), יערך הפנינג אימוץ משותף של רחובות אוהבת חיות ועמותת חבר על 4. ההפנינג יתקיים במשתלת גבעת ברנר שבקיבוף גבעת ברנר ליד רחובות, בנוכחות צביקה הדר ואומנים נוספים ובחסות חברת "סלקום". כל מאמץ יזכה בבדיקה וטרינרית חינם (תודה לד"ר נבו), בשיעור אילוף מתנה (תודה לאבנר) ובהנחה בשני פנסיונים בארץ (תודה לגל ולרוית) ובתספורת לכלב, מלבד זאת יחולקו הפתעות ושק אוכל לכל מאמץ!! החשיבות של היום הזה היא רבה, כל כלב שיאומץ יציל ממוות כלב מההסגר ברחובות!! המטרה ביום הזה לרוקן את כלבית ההסגר!! במקום יהיו דוכני מזון, הפעלות לילדים ועוד ועוד... אנו זקוקים לעזרתכם בהפצת האירוע לכל מכיריכם!! אם ברשותכם אפשרות, אנא שלחו לכל רשימת התפוצה שלכם, הדפיסו ושלחו למרפאות וטרינרית, תלו במקומות העבודה ובמרכזים ליד הבית, תלו מודעות על האוטו כדי שיראו בכל מקום ולא פחות חשוב, בואו להתנדב ביום החשוב הזה!!! פרטים נוספים במסרים!!! תודה לכולם!!!!

gil levi

New member
יום האימוץ הזה בעייתי

כי אנשים עלולים לבוא בגלל שהילדים שלהם רוצים לראות את האומנים ו*אולי גם לקחת משם איזה כלב על הדרך*. אני חושש שאנשים כאלה לא יהיו בעלים מוצלחים. אתם דורשים כסף על כל כלב, נכון?

enbalush

New member
יש בזה משהו...גם אנחנו עושים כל

שנה הפנינג ובקושי מאמצים, לפני שנתיים זכור לי 2 כלבים מהאימוץ הזה שהוחזרו, אבל זו דרך מעולה לאסוף כסף לעמותה. מצד שני זכור לי מעמותות אחרות שמסרו עשרות כלבים באירועים עם סלבס.
רק הצלחה. אני פירסמתי ושלחתי במיילים.

mia01

New member
בוודאי, כל סל אימוץ עולה 450 ש"ח

ואף כלב לא נמסר בלי סינון רציני של הבעלים

WTR

New member
דפנה,

1. אהבתי את שינוי הצבעים - הרבה יותר יפה! 2. אני שמחה לראות שחברה מוסרית לבעלי חיים הסכימה לשתף פעולה ולתרום אוכל
זה ממש מעודד..

mia01

New member
איילת, השינוי בצבע הוא בגלל חסות

שקיבלנו ע"י חברת סלקום.

שדוניתה

New member
טוב אני פרסמתי

גם ברשימת תפוצה שלי גם ביד2 וגם בהומלס מקווה שזה יעזור... בהצלחה והלוואי והמטרה תתגשם.

d o g g i t

New member
גם אני הפצתי, מקווה שיהיה לכם המון

בהצלחה ושכל הכלבים ימצאו בתים חמים!!! כל הכבוד!!

oracip

New member
יש אולי באנר שאפשר לפרסם

אני אפרסם בכמה אתרי אינטרנט שלי ושל מכרים. אשמח לעזור גם בליווי של מאמצים שאין להם ניסיון בגידול כלבים. אולי אם יהיה להן ליווי מתאים אולי יחזרו פחות כלבים. אריק

mia01

New member
היי, בוודאי שיש באנרים, אני אשלח

במייל לכל מי שרוצה, תשלח לי בבקשה את המייל שלך ואני אשלח לשם וכמובן נשמח אם תבוא לעזור למאמצים ביום אימוץ!!

lironli

New member
הנה באנר להורדה

(יש גם יותר קטנים אם זה גדול מידי)

למעלה