הוא עוד יבוא

הוא עוד יבוא

תאמיני יום יבוא והוא יגיע אליך בריצה מילים נחרטו בשמים מילות קדושה מזהב נכתבו שם למעלה האמיני הוא עוד יבוא זה שליבך חפץ יעמוד כאן לצידך ביום מין הימים על פניך חיוך הוא ישים התחזקי היום הזה קרב והמילים האלה מהדהדות באוזני עד היום ותמונתה של סבתי מול עיני קולה עוד מהדהד ושוב אומר לי ליבך ידע שזה הוא היא אמרה ונעלמה האמיני יום יבוא והוא קרב אליך האמיני יום יבוא

זהרי

New member
והוא בא...

והוא בא ועמד והוא בא וחייך והוא בא ותמך והוא בא וחיזק אבל קיבל משהו אחר קיבל תודה והלך ולא רצה מעבר לכך רק לדעת שהתודה נאמרה מכל הלב ללא מורא או פחד רק שהתודה נאמרה ושקפה את הלב כי הרי לב ומילים שוות... אז שוגר אני לצידך ואם תרצי גם אגיע לעברך רק שלא תתרקי את דלתך בבואי ממרחק תשוש לקראתך... זהרי

זוהר. ../images/Emo39.gif

זוהר,מאחלת לך מכל הלב "חג אהבה שמח"...מקווה ששלומך טוב,אוהבת נסיכה.

זהרי

New member
לנסיכה שלי...

נסיכתי היקרה כמה שמח לראותך ... אז... יודעת את מה לעשות כעת במחיוחד ביום האהבה אני ממתין... ואומר לך שאת באמת נסיכה... בהתחלה חשבתי שזאת קלישאה..או אוליי מישהי שמדברת רק על עצמה היום " אחרי " אני יודע...שאת באמת נסיכה קסומה הנסיכה מהאגדות שלי מישהי שבאה מאי שם ומשום מה בחרה להיות ידידתי למרות שעברנו הרבה באמת מעריך אותך נסיכתי וביום זה של חג האהבה רוצה להניח כוס יין מולך שתלגמי איתי ושנאהב כידידים מכל הלב נספר ונחייך ונרגיש באמת רק טוב... ומכל הלב וכעת מתנגן כמו מן המרחק השיר "אנגל"... מאחל גם לך חג אהבה שמח באשר הינך זהרי

זוהר.. ../images/Emo51.gif

תודה באמת על הכל,על כל המילים והחיבה.....יש לך נשמה,זאת כבר אמרתי לך! ביום כזה אני נמצאת בביתי,לבדי,לא מפני שזה רצוני אלא מסיבות קצת בריאותיות. כנס רגע לאודיגו אם תוכל....נסיכה.

tairon

New member
תקווה ואמונה

וכן זה יקרה גם לך ולא לאבד את זה אף פעם כי גם לך מגיע חלקת אושר קטנה אז האמיני.....

למעלה