הוא מוקדש למיכל 1

• פותח הנושא magic
  • פורסם בתאריך

magic

New member
הוא מוקדש למיכל 1

הוא היה חתיך עדין ושבור לב את תשומת ליבך הוא תפס חשבת שהיה בן אדם אך ביום וירטואלי אחד הפיל נשמתך את כל השחור שבליבו הוציא הוא עליך ובשבט לשונו החדש פגע בך פגיעה אנושה אל תשימי לב יקירתי הסתכלי אל מעבר לשחור הסתכלי אל האור רק שם יש אנשים אמיתיים רק שם יש אנשים טובים ובשעותייך הקשות הניחי את ראשך על כתפיי ותני לרגשות שמלאוך לזלוג להשתחרר כך שוב קרן האור תיכנס ותמלאך קרן האור תכנס אל ליבך ותציע נחמה אהבה ותמיכה שוב השחור יעלם והכל יאיר ורוד ממני נ. האוהב תמיד אלייך מיכל 1

למיכל1

קראתי את ההודעות לגבייך.והתעצבתי בשבילך.ויש לי לאמר לך כמה דברים קטנים.אל לך להיות עצובה.ישנם רגעים שבהם מגלים את האנשים שמאחורי השם.ישנם רגעים שמגלים שהם לא מה שחשבנו,וזה חיובי רגע הגילוי אף אם זה עצוב,כי מאבדים את הדמות שאהבנו,ברגע של גילוי שכזה.אבל לומדים מזה לעתיד,לומדים קצת על עצמינו ועל איזה חברים אנחנו מחפשים.וניתן למצא כאן חברים-תאמיני לי-אני מצאתי,והם החברים הכי נפלאים בעולם. ומיכל מתוקה,שהעצב הזה לא יגרום לך להפסיק לכתוב לנו שירים,כי הם ממלאים אותנו.אז היי חזקה ועברי למצא את החבר הבא,והפעם אני בטוחה שהמקרה הזה יהיה דווקא לחיוב-את פשוט תחפשי חברים אחרים,חברים אמיתיים.ומיכל,יש כאילו!!!...אומרת לך זאת מנסיון אישי.יש כאילו חברים שאוהבים מכל הלב,ושהם נהפכים לחלק מהחיים.בהצלחה מתוקה,ואל תתני לגילוי שכזה לשבור אותך-המשיכי לכתוב שירה,אני נהנית...ויש עוד רבים כמוני. אוהבת, אלת האהבה.

לאלת האהבה

עם חברים כמוך מי צריך אויבים? את אומרת שיש עוד כמוך? אז מצבנו באמת רע אלת האהבה מה את יודעת על חברות אלת האהבה? מי את שתתערבי בנושא שאת לא יודעת מה קרה אז סתמי את פיך, אמנם את אלה ויושבת לך שם באולימפוס אבל עדיין את קטנה אז תרגעי ואל תתערבי תודה

למעלה