הוא חמוד..

קורהלי

New member
הוא חמוד..

אני רוצה לחיות..לבלות..ללא התחייבות..ללא מסגרת..הוא מאוהב בי..רוצה קשר חזק וממוסד יותר..אבל אני רוצה אותו..ואם ילחץ עלי? ועוד כאשר אני אהיה קשורה אליו..חוששת להכנס לקשר כזה מצד אחד..מצד שני..הוא סקסי בטירוף..הוא שרמנטי..גבוה..למרות פער הגילאים ביננו..אני רוצה אותו..

ספרתי לפחות 4 תכונות חיוביות ../images/Emo13.gif

את רוצה אותו? קחי אותו לא חושבים יותר מידי מאמין שהכי פשוט הכי טוב, בהצלחה

קטרינה1

New member
רוצה אולי..../images/Emo8.gif

שנבדוק לך אותו? כאילו ..איך הוא מתפקד בחוץ..???
בהצלחה

הייתי מורידה את ה

חוששת. אפפ'ם לא ברור לי ממה החששות והפחדים?לא מבינה ~סתומה חחחחחח איך אני אומרת לילדוד'סשלי?(בכל תחום) התשובה הכי נוראית שתוכלו לשמוע/לקבל היא: לא?! סו? מה אז?! נקסט! לסל וחסל! די לחששות ולפחדים. תחייייי תרגישייייייי!

קורהלי

New member
יש לו ידע מדהים על גוף האישה

הוא נוגע בנקודות מדהימות..הוא לפעמים מדהים אותי..כמה אני לא יודעת על הגוף שלי..עוצמת הלחץ..זוית הנגיעה..הקצב..שלא לדבר על ה... שלו.

קורהלי

New member
רואה שהוא מושך לכיוון ופוחדת לאבד

את השעות המתוקות שלי איתו..כי הוא לחוץ על קשר רציני...

קטרינה1

New member
ביג דיל..../images/Emo4.gif

גם אני יכולה לבוא עם קליבר,ומד זוית,ואכיר כל נקודה,ואפילו כל קו

קטרינה1

New member
זאת התמונה כשהיא

"יורדת" לבריכת השחיה. בתקופה ה"רטובה"שלה. מכירה אותה,את קורה לי. ואופס...גם לי זה קורה פתאום

אני אגיד לך מה לעשות ../images/Emo141.gif

תבני אוהל יפה, תשימי אותו בפנים, ותתלי בחוץ שלט, שמכריז על זה שבתוך האוהל יש גבר שרוצה קשר חזק וממוסד יותר ממה שיש לו. עכשיו, כל פעם שתבוא לפה מישהי ותתבכיין על זה שכל הגברים רוצים רק לבלות, ואף אחד לא רוצה קשר חזק וממוסד, נשלח אותה אלייך, ואת, תמורת סכום סמלי, תתני לה להיכנס לאוהל ולהסתכל (רק להסתכל!). סטארט-אפ, לא

קורהלי

New member
../images/Emo6.gif הוא בטח ירצה עמלה..

ואני? מה איתי? אני גרושה די הרבה זמן..ולא מצאתי אחד שיתקרב אליו מחינת היכולות והידע..והשיאים שהוא מכיא אותי..

חשבתי גם עלייך ! ../images/Emo141.gif

שימי לב: ההכנסות מכל כרטיס שיימכר (ויימכרו הרבה!) יתחלקו ככה: 60 אחוז לך, היזמית החרוצה, 30 אחוז לי, בעל הזכויות על הרעיון, 10 אחוז לו, פועל הייצור. ואם הוא יבוא בטענות, תגידי לו שיסתום ויגיד תודה שהוא מקבל סקס חינם.

קורהלי

New member
לא חושבת שלהשיג סקס זו בעיה בשבילו

הבחור הזה די מבוקש..כך שהחלוקה נראה לי צריכה להיות הפוך ..לך..2% ולי כשדלנית..40ֵ והשאר לו..

כתבת שהוא מאוהב בך ../images/Emo141.gif

אז זה שהוא מבוקש, זה בכלל לא רלבנטי. ותסלחי לי שאני אומר לך את זה ככה בפנים, אבל אין לך בכלל חוש עסקי.

למעלה