ההרגשה הזאת (אולי טריגר)

ההרגשה הזאת (אולי טריגר)../images/Emo70.gif

מכירים את ההרגשה הנוראה הזאת שתוקפת אותך פתאום בלי שום סיבה.. הרגשה כזאת של רע.. מחניק.. עצוב.. ואתה שוקע לחור עמוק ואפל חסר תחתית, של זיכרונות מרים וכאב חזק כל כך, שהוא פשוט משתק אותך?! למה זה קורה? למה יום שהייה חביב ביותר הופך, בין רגע, לנורא ועוד ללא כל סיבה?! למה יש את הלבד הזה שחונק אותך ומשאיר אותך תלוי באוויר בלי היכולת לנשום כי חסר לך אוויר.. בלי כוח להתנגד.. הלבד שמגיע ומכלה אותך.. אוכל אותך מבפנים.. או שיותר נכון- אתה אוכל את עצמך מבפנים.. למה פתאום חשוך כל כך?! הצילו.. למה אך אחד לא שומע את הזעקה החרישית שלי?! או שפשוט כך יותר נוח לכולם?! ואני נאבדת מול העיניים של כל יקיריי.. מול העיניים של עצמי.. ואין שפ יד אשר תושיע.. או שאני פשוט לא מושיטה ידי חזרה?! מנור (שהיום קצת עצוב לה)

CUTEX

New member
פרח יקר ,

ההרגשה הזו יותר מדי מוכרת לי . אבל את צריכה לנסות ולהבין למה זה קורה . גם חוסר סיבה זה סיבה בפני עצמה . לפעמים את מרגישה שאת יכולה לצעוק עד השמיים ואף אחד לא ישמע ולא יבין אותך אבל לפעמים אנחנו לא נותנים לאנשים להבין אותנו . לא יודעת מה בידיוק אני מנסה לאמר . . אולי שזה בסדר להרגיש ככה ושיש ימים כאלה ובסופו של דבר גם זה עובר . אם זה מעודד אותך , אני מבינה מה עובר עלייך . מקווה שלבינתיים חיבוק יקל קצת :) בשבילך תמיד כאן CUTEX

תודה..

תודה על התגובה.. כמה מילים באמת יכולות לעשות הבדל עצום.. כנראה שיום זה ככה ויום זה ככה.. הכל הרי עובר בסוף.. השאלה היא רק איפה הסוף?! מנור

CRAZYIT

New member
../images/Emo42.gif

אז היום היה קצת עצוב ומעיק.. אבל הנה נגמר היום ומחר מתחיל יום חדש ונקווה שיהיה יותר מחוייך!!!

היי ילדה..

תודה על ההתעניינות.. היום כנראה שיותר טוב.. אבל את יודעת איך זה תמיד יש עליות וירידות וזה משתנה מדקה לדקה.. ככה אני גם חייה: נושמת מדקה לדקה ומשתדלת לא לתכנן יותר מדי תוכניות.. ללכת צעד אחר צעד.. בתקווה שיהייה רק טוב לכולנו. מנור

ב ל

New member
../images/Emo19.gif

הוצאת לי את המילים מהפה
יודעת בדיוק מה את עוברת. אני חושבת שהיא עוברת לבד בדרך כלל ההרגשה הזו, בדרך כלל דיבור עם מישהו שחשוב לך ואם אין כזה אז רק שינה טובה, עמוקה וארוכה אצלי מעבירה את זה. כל מה שיש לי להגיד זה שתהיה חזקה ילדה. החיים ממשיכים ובסוף מביאים איתם טוב מקווה שהטוב יגיע לך מהר. תשמרי על עצמך.

Pure SilenCe

New member
"אחרי כל המדבר הזה..."

ההרגשה הזו היא ענן המצל על האור. אזרי את הכוח שלך וגרשי אותו מעולמך. ההרגשה הזו מוכרת אבל יש פה כמה שאני יודעת שיוכלו לספר לך שזו אשליה אופטית. השמש שלך נמצא שם. אל תחשבי שנותרת לבד.

למעלה