ההצבעה על התקציב הולכת וקרבה

ההצבעה על התקציב הולכת וקרבה

עוד פחות משבוע תהיה הצבעה על התקציב מעניין אם הוא יעבור או לא יעבור. אני מקווה ששינוי תצביע נגד אם שרון לא ישנה את התקציב והסיכויי אפסי, אסור לתמוך בתקציב שחלק נכבד מכספו הולך לחרדים. במקום לחשוב מאיפה לקצץ לבריאות אפשר לקצץ לחרדים להעביר את כל הכסף לבריאות

EO117

New member
שינוי תתנגד לתקציב

אם יעבירו 290 מיליון ש"ח לחרדים. אם לא תתמוך בעד התקציב שהיה הייתה שותפה נאמנה להכנתו. במקום 290 מיליון ש"ח לחרדים אוכלי החינם אפשר להעביר את התקציב למשרדי המדע ואיכות הסביבה {שהתקציב של שני המשרדים יחד לא מגיע ל-290 מיליון}, לחינוך {קריסת ההשכלה הגבוה כיום}, לבריאות, לרווחה, לרשויות המקומיות הקורסות ולתרבות שמנסה לקום מהקרשים. כנראה שיש סדר עדיפות אחר במדינת ישראל ושרון יכול להרוויח 14 קולות חינם ללא כסף במקום 5 בעד סכום ענק שיכול לבוא למטרות אמיתיות ולא למטרות פוליטיות צרות. אם התקציב יפול ויערכו בחירות זאת תהיה אשמתו הבלעדית של שרון ולא של שינוי שאני מאמין תשוב עם כוחות מחודשים לכנסת הבאה. נראה מה יקרה בימים הקרובים.

Sashka7

New member
דווקא לא נראה לי

שזה הזמן הכי טוב לבחירות עכשיו במיוחד בשביל שינוי! יש הרבה שהתאכזבו מהמפלגה הזו במשך השנתיים האחרונות לכן איני בטוחה שכיום עדיף לצאת לבחירות! אך אם עדיין יהיו בחירות אני רק יכולה לאחל למפלגה שלנו הרבה הצלחה ושתתחיל לעבוד על קמפיין טוב שיביא לנו עוד כמה מנדטים!!!!

EO117

New member
יש צדק בדברייך

אך יציאתנו לאופוזיציה ועמידה על העקרונות מחפים על השטויות שהמפלגה עשתה במשך שהותה בממשלת שרון. אני מאמין שעם הסברה נכונה נוכל לחזק את כוחתינו ולהציף את הצמתים עם פעילים ולהראות לכולם ששינוי אינם "תופעה חולפת"

הכל יכול להיות

סקרים עלולים לטעות לטוב או לרע, בכל אופן אני מעדיף שלא יהיו בחירות. בחירות עולות כסף כמו כן בשנים האחרונות הבחירות הוקדמו אם הבחירות האלו גם יוקדמו זה עלול לגרור עוד הקדמת בחירות.

נכון אלירן גם זאת אפשרות

במקום לתת כסף לאוכלי החינם האלו ניתן להעביר לאיכות הסביבה או המדע. אם יוקדמו הבחירות זאת תהיה אשמתו של אריאל שרון שהעדיף את 5 הגמדים של אלישיב מאשר את 14 החכ"ים של שינוי

EO117

New member
אם שרון כל כך נדיב הוא מוזמן

לתת לי 290 מיליון גם בתמורה לתמיכה בתקציב
למה רק מי שחרדי יזכה לקבל כסף מקופת המדינה מה איתי לי לא מגיע?!

Sashka7

New member
מסכימה איתך ב-100%

רק חבל שאריאל שרון לא חושב ככה!!!

EO117

New member
היום הוא צופה במשחק

רוצה לבוא לחוות השקמים ולדסקס איתו שיביא לנו 290 מיליון ש"ח? מה את אומרת?

Sashka7

New member
מעניין איך יעבור הערב הרומנטי שלהם?

זה באמת יהיה מצחיק

EO117

New member
הייתי מת להיות זבוב בחדר שלהם

ולצפות במה שמתרחש שמה...

שרון לא נדיב הוא חנפן

הוא מתחנף לחרדים הם מושחתים כמוהו. כנראה בגלל זה הוא נמשך עליהם הרי לשינוי יש 14 מנדטים עליו להכניס את שינוי לממשלה במקום יהדות התורה, אין משמעות להחלטת הליכוד הם גם ככה מצביעים נגד הממשלה אז עדיף לעשות ממשלה עם העבודה ושינוי ולקבל את התמיכה האפשרית

EO117

New member
הלוואי וזה היה פשוט כל-כך

בליכוד נמצאים הרבה דתיים ומצביעים מהמגזר החרדים. מרכז הליכוד מעולם לא אהב את שינוי וממשלת ליכוד-עבודה-שינוי זאת ממשלה תפיל את שרון בליכוד לחלוטין. הוא צריך מפלגה דתית בממשלתו בשביל המצביעים הדתיים של הליכוד. אמלא מרכז הליכוד המושחת הייתה כיום ממשלת אחדות חילונית ליכוד-עבודה-שינוי כפי שהציבור רוצה.

נכון לליכוד יש מצביעים חרדים

אך עצם העובדה שהם מצביעים לליכוד אומרת הכל. הליכוד זאת מפלגה שאוהבת את החרדים אולי אריק שרון לא במיוחד, אבל הוא יסכים להכניס אותם לממשלה

למעלה