הדממה

Toy story

New member
הדממה

היא רחם האמת,וגם הבעתה נוצרת ממנה. וזהו. שקט דממה..בריחה..זעקה..השוברת את הזכוכית האוטמת.רסיסים רסיסים שבורים מרוסקים כתושים כשיכורים כלוטים אל האדמה. כל רסיס מכיל כאב עצום,בכל מבט חפוז תמונה כואבת,בכל זכוכית יש שבר או סדק, בתמונה אחת,יש אחד.. שבורח,הוא למד זה מכבר לזקוף קומתו, לראשו קרניים חזקות,תמיד ידע איך להלחם, עטור קרבות,אך נגד השמיים מלאים כאב. אף הוא לא יוכל,לא יוכל לעולם.... בורח מהדממה בורח מעצמו,ברוח מהאמת המרה.. אל תברח תסתובב,גש לקרב.. צא נגד השמיים אל תברח.. שומע!!!!! אל תהיה מבועת!!! הכוח המחייה הוא בתוכך.. הכאב והפחד לעולם לא חלק ממך.. תסתובב,גאה ואציל כמוך,ראש מורם.. תצעק שוב תזעק.. אל תשקוט לעולם. תסתובב צבי ראש מורם.. תסתובב אל החורף,אל תברח.. כי השמש מתחבאת לה אי שם. תסתובב אל תברח!!!! שקט דממה...עוד תמונה.. אחרי הצעקה,המלחמה,הרצון לתחייה,אור.. הגשם מנקה את הכאב..שוטף.. מטהר.. שקט.. עד לרעם והברק הבא.

Shanny

New member
לא יודעת למה..

אבל עשה לי מאוד עצוב לקרוא את זה.. אבל אהבתי. S

רותי ב.

New member
לי עשה עצוב לראות את התמונה.

אולי הוא מנסה לברוח, אבל לאן אפשר... מן מצב כזה של רגע לפני כליון. של חרדה שאין כמוה. בעתה, זה נכון.

מיכל..~

New member
ולי זה סתם עשה בילבול שכזה

כי מצד אחד הפחד, ומצד שני שיחרור וצעקה וגשם.. והמון רעש. אבל שקט. והתמונה משום מה הזכירה לי את השיר "בראשית" ("בראשית היה לא כלום רק חושך ודממה בדבר האלוהים בקע ייפי האדמה.. וכו וכו..") ואולי סתם כי אני דבוקה לשיר הזה
בכולפן זה מדהים!! תודה.

למעלה