הגשמתי עוד חלום:)

o m e r g

New member
הגשמתי עוד חלום:)

היי כולם מה נשמע? טוב ת'אמת כבר יותר משנה חיכיתי לזה והנה זה הגיע:הגיוס לצה"ל:) היום רק התחיילתי,אבל היה נחמד ביותר,אבל קצת כואב(הזריקות) האגודה למען החייל (מתנדב מטעמם ליתר דיוק) עבר בינינו לפני שהתחלנו ואמר לי לאכול רק בשביל הברכה על האוכל....טוב נגידד לו לא?אז ברכתי ואכלתי:) ועכשיו לקטע המעצבן:ההחלפה למדים מסורבלת בטירוף מבחינה מוטורית בשבילי והמון תודה לכל החילים שעזרו לי ויישר כח,אני מקווה בעז"ה להסתדר... הקטע המצחיק היה המסדר:עמדנו ב4 שלשות...ושעה הסמלת טירטרה אותנו עד שעמדנו בהקשב נורמלי...היה צחוקים התבאסתי לחוב את התיק הענק שהצבא נתן לי,אני כולה מתנדב לצה"ל,לא עושה טירונות קרבית או משהו כזה(למרות שבכיף היתי עושה) ונסחבתי איתו לאוטובוס ובפסוף לא שילמתי מחיר מופקע לאוטובוס...:) ההורים שלי ואחותי התלהבו בטירוף,אני עדין קצת בשוק,לא מסוגל להוריד ת'מדים מעלי..נקווה שיהיה טוב בעז"ה ביי,עומר

../images/Emo24.gif../images/Emo48.gif לחייך עומר יקר !!!!!!!

ב"ה קודם כל ברוך שובך אלינו ! כולנו מלאי גאווה בך על הגשמת החלום הגדול
נחמד לשמוע על החוויות הנחמדות שהיו לך , ועל החויות הפחות נעימות אגיד לך שהכל מתגמד מול הגשמת החלום להיות חייל לתפארת בצה"ל
וכבר אמר שיר חכם מה שלא הורג רק מחשל - אתה תתרגל ! סומכים עליך ! ומתרגשים יחד איתך ועם המשפחה ! תזכור להנות מהכל ! ואוסיף תפילה קטנה : "ה' ישמור צאתך ובואך מעתה ועד עולם"
ענבל וכולם נ.ב. תמשיך לעדכן אותנו בבקשה

o m e r g

New member
בטח שאני אעדכן

תגידו מה נראה לכם שאני אשכח לכתוב אחרי הטירונות הההשבעה והתחלת השירות שלי?בטח שאני אכתו לכם יום טוב ותודה על התגובה החמה:) עומר

למעלה