הגיע גם זמני להיות מעולמת שם

הגיע גם זמני להיות מעולמת שם../images/Emo122.gif

חייבת עצה !!! הבעל שלי לא מפסיק להעיר לי כל מיני הערות מעצבנות על המראה שלי הערות ממש מעליבות
ובעיקר מזלזלות ובכלל אם אני עושה משהו לא לרוחו אז יש לו יציאות מעצבנות כמו : " נכה" , " טיפשה" ( בטון מרגיז מאוד ... ) אפילו באמצע הלילה אם אני מעירה אותו למשהו הוא יכול לקרוא לי שמנה , כאילו : מתוך שינה!!!!! חוץ מזה הוא בעל טוב ואח"כ הוא בדרך כלל מצטער על ההערות שלו - מתחרט ואואמר שלא משנה לו המראה שלי והוא לא מתכוון וכו' וכו' אבל אני כבר יוצאת מדעתי !!!!!!! ניסיתי את כל השיטות : התעלמתי - לא עזר צעקתי צרחתי - לא עזר . דיברתי יפה ושאלתי אותו מה אני צריכה לעשות כדי שההערות המעליבות האלו יפסיקו אז כמובן שהוא הבטיח שזה לא יקרה שוב וזה קרה .... אני כבר מיואשת לא יודעת מה לעשות , הההערות שלו ממש מעליבות אותי יש לכם עצה עבורי אני כבר ממש נואשת ( ובחיי שחוץ מזה הוא בעל בסך הכל מאוד אוהב ומפנק ודואג ואבא נפלא ..)

אמברון

New member
מרשה לי להיות צינית לרגע?

(אבל ממש לרגע) - תשלחי אותו לאיבחון של תסמונת טוראט. אולי הוא פשוט לא שולט בזה
. ולעניין - קצת מוזר שאחרי שאת כותבת מה הוא אומר לך את מציינת שבסה"כ הוא בעל טוב. סליחה, אבל איש שמדבר אל זוגתו באופן כזה הוא בעל רע! מי שמכנה את בת הזוג שלו "נכה" או טיפשה" הוא נכה רגשית בעצמו. אני חושבת שאם את לא מצליחה לברר מה המקור לאיוולת הזאת או לא מצליחה למגר אותה ולדבר עליה, שדרי לו אטימות. אל תתני לזה לחלחל פנימה ולערער את ביטחונך בעצמך, ביכולותיך, במראה החיצוני שלך ובכל תכונה נהדרת אחרת שלך! אל תגיבי לדברים שלו או שפשוט תסבירי לו כפי שמסבירים לילד שלא נעים לך לשמוע את מה שהוא אומר וכשיחליט לדבר אחרת תסכימי להקשיב. בלי עצבים, בלי צעקות ובלי מריבות. אם זה לא יעבור לו - תתנצלי מעומק ליבך על שאינך עומדת בסטנדרט הגבוה שהוא מציב ותציעי לו בנימוס למצוא אישה שתצליח להגיע אל הרף - בהנחה שיש אחת כזאת בכלל. מצטערת שאני מגיבה מהבטן, אבל זה פשוט מרתיח אותי! לא מגיע לך שידברו או יתייחסו אליך כך. זה לא בוגר ולא אנושי ולא שום כלום!
- כי מגיע לך טוב יותר!

אולי לא הסברתי נכון

הוא לא קורא לי סתם " בלי סיבה " כך . רק כשאני עושה משהו שכביכול מעצבן אותו . לא חייב להיות משהו בעל חשיבות רבה - אני אתן דוגמא : היום למשל פתחתי את התריס של החלון בחוזקה בלי כוונה וגרמתי לתריס להיתקע ואז הוא קרא לי " נכה" . הייתי בשוק והוא אח"כ התקשר והתנצל בפניי . כמובן שצעקתי עליו . תודה על התגובה שלך אני קוראת ומפנימה .

אמברון

New member
יקירתי ../images/Emo24.gif

תקראי את מה שכתבת שוב ושוב ותביני שיש כאן דפוס זהה לזה של אישה מוכה, שמשוכנעת שמה שבעלה עשה פשוט הגיע לה. את כתבת: "הוא לא קורא לי סתם "בלי סיבה" כך...". לא משנה איזו סיבה את מספקת לו (ולפתוח תריס בחוזקה ולגרום לו להיתקע זאת סיבה מאוד לא רצינית), אסור לו לדבר אליך כך! מחבקת אותך חזק ומחזקת אותך.

מסכימה איתך לגמרי!!

אין סיבה שתצדיק את ההערות המגעילות האלו !! גם אם אני אשבור את התריס גם אני אני אעשה משהו איום ונורא אחר אמרתי לו את זה עכשיו והוא הצדיק אותי . מה לעשות איתו ? דילמה ...אני בהחלט לא מתכוונת כרגע לעבור על זה בשתיקה ולעבור את הטרור המילולי הזה.

פודינג2

New member
אפילו אם את "מעצבנת "אותו אין לו זכ

זכות לפגוע בך לא מילולית שדרך אגב פוגעת יותר מאלימות פיסית.

אורזיגל

New member
אין שום סיבה שבעולם שהאיש שאת

חיה איתו ידבר אלייך ככה. שום סיבה. תתעלמי ממנו, עד שיתחיל לדבר כמו בן תרבות, תמנעי ממנו שירותים שאת נותנת לו בבית, כמו בישול, כביסה ודברים דומים אחרים שאת יודעת שירגיש בחסרונם והעידרם יפריע לו. הוא חייב להבין שיחס חרה גורר יחס חרה בריבוע ואף יותר מזה. את חייבת להיות עקבית ולא להישבר. לא מספיק שמידי פעם הוא נחמד, הוא תמיד צריך לדבר אלייך בצורה ראוייה.

אמברון

New member
../images/Emo12.gif סליחה???

<משפשפת עיניים בתדהמה> למנוע ממנו שירותים שהיא נותנת לו? היא על גדר נותנת שירותים? כאילו, באמת?!

שי ז.

New member
זה עוד יותר גרוע

זה דומה לאישה מוכה שאומרת שהוא לא מכה כל הזמן ובלי סיבה אלא רק כשמה שהיא עושה לא מוצא חן בעיניו. אדם שמקלל כל הזמן את יכולה להגיד כסיבה מקלה שזה סגנון הדיבור שלו ושהוא לא מתכוון לרע אבל אם זה מכוון כדי לפגוע זה הרבה יותר חמור. ברגע שהוא מדבר אלייך ככה את צריכה לענות לו באותו הרגע בצורה תקיפה שאו שהוא סותם את הפה או שהוא לוקח את הדברים שלו ועף מהבית.

מרגוש

New member
את צודקת שזה מעליב ולא נעים

לשמוע הערות שכאלה. אבל כיוון שכבר ניסית כול דרך להעיר לו על צורת הדיבור וזה לא עזר את חיבת לעשות חושבים עם את מחליטה לסגורת את האוזנים "ולא לשמוע". דבר שני האם הוא מעיר רק בבית או גם בחברה שאז זאת בעיה אחרת כי עם יש קהל להערות זה ממש מגעיל. אולי תנסי להעמיד אותו בצד שלך ותעירי לא גם כדי שירגיש מה זה עושה לך. פעם משהיא אמרה לי שלהעלב זה שחלטה שלנו, פשוט צריך להחליט שלא נעלבים.

הוא לא מעיר בחברה

למרות שאני חייבת להודות שקרו פעמים שהוא הביך אותי ב"חברה" ולא עמד מאחוריי במצבים שהייתי זקוקה שיתמוך בי ולא ייצא כנגדי או יביך אותי . אחרי הרבה מריבות וחיכוכים הוא אמנם משתדל אבל נראה לי שהדברים הללו פשוט טבועים באופי שלו .

אמאפלוס

New member
וואו, נשמע מאד קשה../images/Emo24.gif

יש לי שתי עצות מנוגדות אחת לשניה. האחת - לעשות נסיונות לשיפור. אני חושבת שאם הנסיונות יהיו אמיתיים, הוא יעריך אותך יותר. השניה - לקחת את הפקלאות ולחזור לבית אמא. אולי השוק יגרום לו להתנהג כמו בן אדם.

ashlaya

New member
תקראי לדברים בשמם!

מדובר באלימות מילולית שהיא בהחלט חזרה כמו אלימות פיסית אולי הגיע הזמן לעשות את החושבים שלך והכי צורם לי הניק שבחרת - האם את חושבת שבעלך צודק? כי יש הרושם שזה משפיע עליך מאוד

זה משפיע במידה מסויימת...../images/Emo10.gif

לצערי עד לא מזמן הוא היה קורא לי : תשבו טוב : גרוטאה . רבתי איתו רצח . הוא הפסיק להשתמש במילה הזו .

../images/Emo46.gifלא יפה...........

שהוא יעיר לך פשוט תגידי לו שאם עוד פעם אחת הוא מדבר אלייך ככה, את פשוט תתעלמי ממנו....זה בהחלט פוגע!

סיפרתי לו עכשיו שכתבתי כאן

הוא יגיע בערב ויקרא את התגובות הוא ממש מצטער ואני יודעת שהוא מצטער אבל אני בהחלט מתכוונת לשים לזה קץ . גם במחיר של טיפול זוגי שנלך שנינו בקרוב .

mic1511

New member
תסלחי לי אני חדשה פה רק קוראת

לאחרונה אבל להודעה הזו לא יכולתי להישאר אדישה. מה זאת אומרת קורא לך בכל מיני שמות גנאי
סליחה למה מי הוא בכלל, הוא יכול להיות הבעל הכי טוב בעולם והכי חמוד אבל מי נותן לו את הזכות לדבר אליך כך. מה שהכי הפריע לי בהודעה שלך שאת כותבת שהוא קורא לך ככה אחרי שאת עושה משהוא לא בסדר, למה מה?? הוא אחראי עליך שבודק מה את עושה. לדעתי ובאמת לדעתי את צריכה לקחת אותו לשיחה שלא תשתמע לשתי פנים או שהוא מפסיק עם זה במיידית!! או שאת פשוט לא שם עם כל הקושי שבעניין. ותורידי מהר את הניק הזה כי את ממש לא ברווזונת מכוערת הוא אולי ברווזון מכוער ביותר ביותר!! סליחה שוב אם הייתי יותר מידי תוקפנית אבל דברים כאלו מוציאים אותי משלוותי. ושלום לכולם אני באתי לפה בעקבות המנהלת שלכם עפרה וראיתי כי טוב יופי של פורום. פעם אחרת אספר קצת על עצמי.

תודה!!

אני בהחלט אתן לו לקרוא את ההודעה שלך . אולי כשהוא יקרא מה אחרים חושבים על ההתנגות המגעילה שלו זה יעורר בו משהו והוא ישים מחסום לפה לפני שתצא לו איזו הערה מעליבה . אני מבחינתי לא מורידה את זה מעל סדר היום שלנו , מגם במחיר שאני לוקחת את החפצים שלי ועפה מהבית . ואני ממש לא עצבנית כרגע . אפילו רגועה מאוד , אבל נשבר לי והפעם זה סופי.

למעלה