הבאת חתולים לגור כלבים
|חתול

zooom360

New member
הבאת חתולים לגור כלבים ../images/Emo27.gif|חתול

מצאנו גור\ת חתולים (אין לה אמא..) יש לנו כלב בבית ואנחנו שוקלים להביא את החתולה הביתה , רציתי לדעת איך עושים את המהלך הזה..

mia01

New member
שמים את החתול בכלוב או לסירוגין

את הכלב ונותנים להם להריח אחד את השני בלי לגעת... זה עלול לקחת כמה ימים... תנו להם את האוכל אחד ליד השני רק שאחד בכלוב והשני לא...

lilithmm

New member
הכלב שלי היה ממש תוקפן לחתולים

סכנת חיים חתולים ממשית ופעם הרג חתול. בד"כ כלב לא מרגיש מאויים ע"י גור חתולים, במיוחד את את מביאה את הגור בחולצה שלך אחרי שספג את הריח שלך ככה הכלב יבין מהר שמדובר בבן בית. נתתי לו ללקק את התחת של הגורה ומאז הוא מלקק לה והיא מתעללת בו. בקיצור הכלב התוקפן שלי גידל את גורת החתולים בצורה יוצאת מהכלל! עכשיו חתולים לא מזיזים לו בכלל. הוא גר בבית עם שלושה חתולים.

big lul

New member
בעיקרון לא צריכה להיות בעיה

אבל בימים הראשונים כדאי להשגיח ולראות איך הכלבה מגיבה. יש כלבים שהורגים גורי חתולים ולא כדאי לקחת את הסיכון. ברגע שהיא מבינה שהוא בן בית, היא תדע לזהות אותו כחבר בלהקה.

zooom360

New member
אמלי

לא תתקוף אותו אני כמעט בטוחה, היא מתנהגת איתו\איתה כאילו זה כלב.. הוא עמד לידה ואמלי לא ניסתה לעשות כלום וכשהחתול קלט שהוא לידה הוא סמר שיערות, ואז הם התרחקו אחד מהשני ואמלי עמדה זקופה וכישכשה קצת בזנב ונבחה (התנהגות רגילה כשהיא רוצה לשחק והיא קשורה ורחוקה מהכלב\ה) אני רק חוששת שהחתול לא יגיב טוב

mia01

New member
אז אדרבא שימי את החתול בכלוב...

תני לו להפוך לאדיש לכלבה... זה עובד מצויין!!

למעלה