האפיקומן עדיין מתחבא ב-
אנשים

האפיקומן עדיין מתחבא ב-../images/Emo43.gif אנשים

איפה האפיקומן של תפוז
בעשרת הימים הקרובים, נחביא מדי יום אפיקומן בפורום אקראי. גלו באיזה פורום מתחבא האפיקומן, ענו על החידה הנמצאת בפורום ואולי תזכו במארז מוצרי ספא מפנק במיוחד מתנת Spring! את כל הפרטים בנוגע לתחרות תוכלו למצוא כאן: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=168&MessageId=128528415 והיום: יש לי 4X4 ומנוע מגרגר, אבל אני לא רכב שטח. חושבים שאתם יודעים באיזה פורום מדובר? חפשו את האפיקומן!

Ramin Tarbush

New member
אם כבר מחפשים דברים בוא ננסה למנות את כל

הדברים שהם שינו ולא פירטו בהודעות שלהם: הדבר היחיד שבא לי לראות זה את הנסיס האנטינג גראונד - מישהו יכול לחשוב על עוד משהו ?

Ramin Tarbush

New member
וואו כמעט כל מפה ??

זה המון - איך הם הספיקו ? זה כמות של כמה ימים של עבודה לא רק של 10 שעות

זה לא חייב להעשות בסרבר צ'אק..

הם יכולים לקחת העתק של הקבצים הישנים, משנים אותם, ובסרבר צ'אק מוחקים את הישנים ושמים את ההעתקים ששונו.. ממה שראיתי עד עכשיו המון מפות שונות..

Ramin Tarbush

New member
איפשהו מפרטים את כל השינויים שהם עשו?

פעם באתר מייפל טיפ היה איזה אחד שקראו לו פייל שפירט את כל הדברים שעודכנו - כל פעם בכל פאטץ' - משום מה הוא נעלם.

Ramin Tarbush

New member
בינתיים הדברים שאני הצלחתי לגלות הם

אין יותר CURSE EYE (המפלצות עין הירוקות האלה) בחור העץ ביער של אלניה. במקומם אפשר למצוא שם בבלינג (הסליים הכחולים) וסטמפים. המפלצות עין הצהובות היגרו ליער של סליפיווד. לופינים השתלטו על המפה הראשונה בדאנג'ן של סליפיווד וגם זומבי מאשרומס התפזרו לכל רוח. מה שאני לא מבין זה איך בדיוק הם מסבירים את העובדה שהסליים שהם ירוקים ולכן נמצאים באלניה כי הם מזוהים עם הצבע פתאום עברו לקרנינג ? והבבלינג שבית גידולם הוא התחנת רכבת התחתית פתאום עברו לחור העץ של אלניה ??? אני לא מבין למה הם עשו את הסלט הזה....

Ramin Tarbush

New member
איפה שהרד דרייקס יש עכשיו פייר בורס.

הדרקונים האדומים פינו את מקומם לחזירי אש.

למעלה