האם כשנרשמים למגמות לא קליניות

orit49

New member
האם כשנרשמים למגמות לא קליניות

למשל, התפתחותית או חינוכית, אפשר להרשם במקביל גם למגמות אחרות באותה אוניברסיטה, או שהנוהל כמו בקלינית? מישהו יודע?

eladyo2

New member
תשובה

בעיקרון גם בקלינית אפשר להרשם במקביל למגמות אחרות, אך קלינית חייבת להיות בעדיפות ראשונה.לגבי שאר המגמות דנים בהן גם בעדיפות שנייה, אך עדיין ישנה עדיפות למי שבחר בה כעדיפות ראשונה, כלומר עדיפות לדון בבקשתו של מי שבחר למשל במגמה ההתפתחותית כעדיפות ראשונה, מאשר מישהו שבחר בה בעדיפות שנייה גם אם לאחרון ציונים גבוהים יותר. וקחי בחשבון שהם לא אוהבים לזמן מועמדים למגמות שהם בחרו בה כעדיפות שנייה, והם אף ישאלו בראיון מדוע בחרת באותה מגמה בעדיפות שנייה, אלא אם המועמד בעל נתונים ממש טובים.

Forrozeira

New member
תלוי באוניברסיטה

בחיפה אני זוכרת שאי אפשר אבל בב"ש נרשמתי לנוירופסיכולוגיה קלינית ולהתפתחותית, זומנתי לראיונות בשתי המגמות ואף התקבלתי לשתי המגמות. רק לציין שנאמר לי שבדרך כלל לא נוטים להתייחס לאפשרויות הנמוכות יותר.

orit49

New member
מה זאת אומרת "הנמוכות יותר"?

נמוכות יותר מהראשונה? מהשניה? זאת אומרת שלך היה מזל שהתייחסו לאפשרות השניה? ואם אני נרשמת לחוג לפסיכולוגיה וגם לביה"ס לחינוך- יש בעיה עם זה?

Forrozeira

New member
שוב, זה תלוי באוניברסיטה

באתרים ובערכות ההרשמה כתוב בדיוק למה ניתן להרשם בעדיפות שנייה ומה חייב להיות בעדיפות ראשונה. וכן, אפשר לומר שהתמזל מזלי שבדקו את הטפסים שלי לעדיפות השנייה, בגלל זה קראו לי לראיון (בהתפתחותית) יום לפני שסגרו את הרשימה הסופית.

למעלה