האם יש כאן בנות....?

סנונית 1

New member
אז הנה תשובה שקיבלתי ממכבי

דחיית בקשתך להחזר: סיבת הדחייה השבחת הזרע שנערכה בלילה לא אושרה ע"י הרופא המחוזי לגבי האוביטרל הקופה או מגן כסף או מגן זהב מצאו כי אין מקום להחזר. וככה הלכו להם 700 ש"ח. ולמי עליי לפנות עכשיו?

מה לגבי זמינות של תרופות ../images/Emo184.gif?

מצטערת על האורך ומוכנה למסור עוד פרטים עם יש צורך. בסיבוב האחרון שלצערי לא הצליח נתקלנו בבעיה. יומיים לפני השאיבה נדרשתי להזריק דקפפטיל במקום כוריגון. למזלי הרע דווקא את זה לא היה לי בבית. באותו יום בתי המרקחת של הכללית לא עבדו. במוקד ביקשו ממני לנסות בבתי מרקחת פרטיים שעובדים איתם. בדקתי בכל הסופר פארמים באיזור חיפה והסביבה אבל מסתבר שאף אחד לא מחזיק מלאי קבוע של זה. צריך להזמין יומיים מראש. הסתובבתי עם הרכב במשך שעתיים בחיפוש אחר בתי מרקחת פרטיים ובנתיים התקשרתי לעוד כמה תוך כדי. השאיבה תוכננה לשעות הבוקר מה שחייב אותי להזריק עד השעה 11 בלילה. זה היה פשוט נורא. בסוף למזלי מצאתי בית מרקחת בהרצליה שיש לא מלאי קבוע מהסוג הזה. ברור שטסתי לשם מיד.(חיפה להרצליה)! קניתי את התרופה במרשם פרטי!!! מאחר והם לא עובדים עם כללית. אן סיכוי שמישהו יחזיר לי את הכסף. מעולם לא הזרקתי לעצמי לפני אותו יום. בשעה 11 בלילה ברכב שלי עם אלכוהול וצמר גפן הזרקתי לעצמי 2 זריקות. לדעתי הקופה חייבת להחזיק בית מרקחת תורן כל ערב שמחזיק תרופות פוריות, לצערי זה לא המצב. לגבי שרות אחות כדי לקבל זריקות בשעות מעבר לפעילות של הקופה אני נאלצת לשלם 40 שקלים במוקד. מאחר ויש לי ביטוח רפואי פרטיזה עולה לי 25 שקלים לזריקה! הקופה מצידה לא משתתפת בעלות זו. ושוב סליחה על האורך.

סנונית 1

New member
היי מאיה

אם יהיו עוד הודעות כמו שלך נאגד אותן ונשלח לעיתונות זה פשוט גזל לטעמי.

מאיה - תרופות פריון אפשר להשיג כל

יום (מלבד שבת) בלין בחיפה. אין שם כמעט תורים ובית המרקחת פתוח כל יום ברצץ מהבוקר עד השעה 19:00 וכן ביום שישי עד השעה 12:00. צריך להביא את המרשם וכן את הפרוטוקול, אם רוכשים יותר מ 2-3 אמפולות. לגבי זריקה מעבר לשעות פעילות - ממליצה לצמצם למינימום את הזריקות שלאחר שעות אלו, אם את לא מזריקה לבד. אפשר בעקרון להעזר באחיות בקופ"ח עד השעה 18:00-19:00 בכל יום ואלו שעות טובות להזרקה. בימים שהמרפאות סגורות בעקרון אחה"צ, גיליתי שתמיד אפשר למצוא במחוז יותר ממרפאה אחת שכן פועלת וניתן להעזר בשירות האחיות שלה. ממליצה לך להצמד לספר של כללית ולודא טלפונית שהמרפאה שאת בוחרת בה פתוחה. לגבי הזרקת כוריגון / אוביטרל שב"כ נדרש להזריק בלילה, עלות חד פעמית של 25 ש"ח אינה נוראית. את גם יכולה לגשת לביקור רופא במושבה הגרמנית, שם גובים 30 ש"ח על זריקה.

tinkerbeli9

New member
שילמתי פרטי על השבחות בגלל שבעלי

איש קבע והכללית לא הייתה מוכנה לממן והצבא עשה בעיות!

העין ה 3

New member
גם אני במכבי ויש לי טענות דומות

אמנם לא בנושא תרופות (את זה לא ניסיתי), וההשבחה היחידה שעשינו בערב היתה חודש לפני שבעלי עבר למכבי, אז אפילו לא ניסינו לבקש ממאוחדת (כי הם כבר ידעו שהוא עוזב). אבל לי יש טענה אחרת: לבעלי בעיית זרע קשה. ב-2 טיפולים (האחרון, ואחד מלפני 4 שנים) באופן מפתיע היה זרע יחסית מצויין. במעבדה של פרופ' ברטוב הוחלט שאת שארית הזרע חבל לזרוק וכדאי להקפיא, ושלחו להרצליה מדיקל סנטר להקפאה. המחיר - כ-450 ש"ח (לא בטוחה, בעלי שילם). בקופה לא הסכימו להחזיר כי לטענתם לא היתה הצדקה להקפאה.

סנונית 1

New member
היי לכל הבנות

לפי ההודעות שלכן הבנתי שיש בעייה בהשבחות, בתרופות, בהקפאת זרע תוסיפו אם שכחתי משהו. ברגע שתתנו לי את האוקי שלכן אתקשר לעיתונאית אם לא תתנו לא אעשה זאת. לדעתי אנחנו מוציאות הרבה מדיי כסף מכיסינו לשווא.

blessed

New member
סנונית

כבר כתבו לך כמה בנות למעלה שלדעתן עדיף לא לעורר את התקשורת. נראה לי שמכתבים חוזרים ונשנים לקופ"ח זה פתרון יותר הגיוני לסיטואציות המתוארות פה.

סנונית 1

New member
מבורכת יקירתי

אני מתכתבת באופן קבוע עם הקופה וביום שישי האחרון שוב קיבלתי תשובה שלילית מפניות הציבור של הקופה אז למי עליי לפנות עכשיו? הרופא המחוזי קבע והכסף שלי נעלם.

ליטל 38

New member
סנונית - מה דעתך לפתוח שרשור

נפרד בשאלה כיצד יש לטפל בבעיה והיכן להתלונן ואיך להתארגן? ראי שיש כאן הרבה מאד אנשים שמנוסים במאבקים מסוג זה. למה לא לפנות לאנשי "הזכות להורות" כדי שיסייעו לך? את דעתי לגבי הקשר עם העתונאית את כבר יודעת ולא אחזור עליה. ובכל מקרה - יש לגדיר באופן מסודר יותר מהן הבעיות בכל תחום שנזכר. יש הבדל גדול בין לקטר על הקשיים שבדרך - ובשביל זה קיים הפורום - ובין הגשה של תלונה לקופה או לעתונות. אם את רוצה תוצאה אפקטיבית את צריכה להתמקד בחשוב ביותר. אם תציפי את הקורא בהמון פרטים והמון תלונות הוא לא יוכל לעקוב אחרי ולהבין מה את באמת רוצה. פניה כזו צריכה להיות קונקרטית. למשל - אם יש בעיה בהחזרים על ההזרעות צריך לבדוק מה אומר חוק הבריאות. עם הקופות מתעלמות מהנחיות החוק צריך להיאבק על זה במסגרת תלונה לקופה או דרך העתונות. יש הבדל בין תלונה של מטופלת בודדת לקופה לבין תלונה של קבוצת מטופלות גדולה, היודעת מהן זכויותיה ובדקה אותן. ויש כאן בנות של "הזכות להורות" שבדקו את הדברים ויודעות איפה להשיג את המידע - אז למה לא להיעזר בהן ויש להן גם ניסיון בניהול של מאבק כזה ובשביל זה קיימת העמותה הזו. לגבי ההחלטה אם למכור את הגונל דרך האחיות או דרך בית המרקחת - איזה עניין יכול להיות לקורא העתון שאינו בטיפולים בשאלה הזו? תחשבי איך זה יראה למי שלא מכיר את העניין. בטח שזה מעצבן. בטח שזה מטרטר. גם בשבילי היום של קניית התרופות הוא יום עבודה מבוזבז. השאלה היא מה תעזור כאן הפניה לעתונות. אוף - שוב כתבתי הרבה - אבל אני ממש מציעה לפתוח שרשור נפרד על השאלה אם לפנות לכתבת ומה כדאי להעלות בפניה. ליטל.

הי פנינה, לגבי לין.....

על יום רביעי אחר הצהריים לא הייתי בונה. לפחות המוקד של הכללית לא הפנה אותי לשם. הבעיה היא שזבולון נשרף ומיון נשים היה שם. לטעמי הם מאוד מבולבלים שם במוקד. מחר בבוקר אני אבדוק בלין את שעות הקבלה למקרה ש..... בכול אופן תודה על ההתיחסות והמידע.

TaraSky

New member
והסיפור שלי גם ממכבי../images/Emo36.gif

אני במכבי ועכשיו בתחילתו של מחזור טיפול נוסף אחרי הפסקה של מס' חודשים. עדיין לא קיבלתי גונל אבל הזכרתם לי את הנסיון שהיה לי עם האחיות בפעם האחרונה שנזקקתי לאמפולות. אז לפני שהגיע היום לרכוש את האמפולות התקשרתי לקופ"ח כדי לברר האם מקבלים את האמפולות אצל האחיות או בבית מרקחת. נאמר לי בבית מרקחת.דרשתי יפה שיתקשרו לבית מרקחת כדי לוודא את העניין. תשובת הרוקחת היתה זהה. הלכתי לבית מרקחת, לקחתי מספר, המתנתי בתור, וכשהגיע תורי נאמר לי שאת האמפולות אני מקבלת אצל האחיות...
לאחיות כמובן צריך לקבוע תור ואין שום עדיפות למטופלות שצריכות רק לקבל אמפולות. חזרתי הביתה ושוב אחה"צ לאחיות, כמובן שלא היה תור לאותו אחה"צ אבל אני חייבת להתחיל את הזריקות הערב. הסברתי לאחיות את מה שעברתי באותו יום אבל זה לא עשה רושם על אף אחת גם לא ובמיוחד לא על האחות הראשית שביקשה ממני בטון של מורה לתלמידה להמתין בחוץ עד שתקרא לי. אני יושבת שם למעלה מחצי שעהוהיא יוצאת וקוראת בכל פעם למישהו אחר. רק אחרי כשעהנכנסתי וקיבלתי את האמפולות... אז הנה, לא תמיד זה הולך חלק גם כשנערכים יפה לכך...לא ברור לי מדוע אי אפשר לקבל את האמפולות בבית מרקחת...מדוע הבירוקטיה המטופשת וחסרת הרגישות

LunaLi

New member
עדכון ממכבי ../images/Emo91.gif

גם אני זוכרת את הטרטור אצל האחיות, אבל השבוע רכשתי את כל התרופות (מנוגון, אוביטרל,דקפפטיל וקלקסן) בבבית המרקחת של הקופה בהרצליה העיר, וזאת לאחר שקיבלתי אישור לטיפול במזכירות הקופה (תוך שעה מהגשת הבקשה - יעילות מדהימה). הרוקחת הסבירה לי שזהו נוהל חדש שנוסה בחודשים האחרוהים ועכשיו בתוקף (לפחות באזור השרון) וזאת בגלל שרק לרוקחים מותר למכור תרופות ולא לאחיוץ. זו הייתה ללא ספק חוויה מתקנת לעומת התור הארוך אצל האחיות - כשאני אחת שמזריקה לבד כך שאני כלל לא צריכה אותן ! ורק רציתי לספר שאני קונה אצל בית המרקחת מזרקים עם מחת שמקבילים למחת הוורודה לערבוב, איתם אני מערבבת ואז מחליפה לצהובה להזרקה - והכאבים או אי הנעימות והאדמומיות ממש נעלמו !!! בהצלחה לכולנו ((**_**))

../images/Emo184.gifשאלה חשובה בקשר לזריקות

ביום ד' הקרוב אני יתחיל לקבל זריקות במשך שישה ימים. אני קוראת ושומעת פה ושם שיש בנות שמזריקות לעצמן. מישהי יכולה לומר לי אם היא באמת מזריקה לעצמה? אם זה פחות כואב? אם יש בזה סיכון שמה היא תזריק לא נכון? זקוקה לעזרה ... תודה

למעלה