האם יש הבדל בין מהירות 1.5 ל2.0 ל5?

lolee1

New member
האם יש הבדל בין מהירות 1.5 ל2.0 ל5?

יש לי מחשב פנטיום 4 מלפני שנה. אני רוצה להוריד קבצים מהיר כשאני לוחצת על "פתח" ואני רוצה שהדפים והתמונות יעלו מהר כשאני גולשת. כרגע יש לי 1.5 והאמת שבקרוב יהיה לי אתר אינטרנט פרטי שאני אצטרך לתחזק אז אני מעדיפה לדעת עכשיו לאיזה מהירות כדאי לי להתחייב לשנה? האם כדאי בADSL או בכבלים (כי פעם שמעתי שהכבלים לא משהו..)? ואיפה הכי כדאי מבחינת מחירים?(לסטודנטית אם זה משנה במשהו..) תודה!

andav

New member
שלום אחות ../images/Emo13.gif

באופן כללי, האינטרנט המהיר שלך הוא כבר מאוד מהיר בשביל גלישה באתרים. אם תעברי לחבילת ה- 5 מגה, זה אמנם אמור להיות יותר מהיר(מבחינת הורדת הדף שאליו את גולשת, אלייך למחשב), אבל שוב, 1.5 ,לדעתי זה מהיר מאוד. בקשר לרצונך שעליית הדפים תהיה מאוד מהירה, זה גם תלוי בשרת שעליו מאוחסן האתר, אליו את גולשת. אם השרת לא כל כך מהיר ולך יש לדוגמה , 5 מגה, עדיין זה ירד פחות מהר, כי את כמובן, תלוייה בשרת שעליו יושב האתר אליו את גולשת. בקשר לאתר האינטרנט הפרטי שלך: מהירות ההורדה,לא ממש משמעותית לגבייך(אני מתכוון למהירויות שרשומות בכותרת הודעתך), אלא , מה שחשוב פה, זה שתוכלי להעלות אל האתר שלך קבצים בצורה יותר מהירה וכאן אנחנו מגיעים אל מהירות ההעלאה/upload. בחבילה של 5 מגה , מהירות ההעלאה הועלתה ממקסימום (שהיה עד לא מזמן) kbs128(בזק) ו- 150kbs (כבלים, כמדומני) , למהירות של 256 kbs לשנייה. זה דווקא טוב יותר(אמנם זה גם לא משהו, אבל עדיין זה יותר ממה שהיה פעם.), מפני שכך תוכלי להעלות קבצים קצת יותר מהר ממה שהיה עד היום. אם כבר מדברים על מהירות ההעלה, דעי לך שבעקבות בזק(5 מגה), גם הכבלים יצאו במשהו חדש ויותר טוב משל בזק. הם נותנים חבילות של 2 מגה הורדה ו- 1 מגה ההעלאה(שזה אחלה דבר) , וחבילות של 1.5 מגה הורדה וחצי מגה ההעלאה(שזה עדיין יותר טוב משל בזק, מבחינת ההעלאה). אמנם בזק נותנת לך בהורדה , 5 מגה, שזה בהחלט יפה. רק חבל שהם לא מגדילים את ה- upload כמו אצל הכבלים. בקשר למהירות 5 המגה של בזק, למה היא כן טובה? להורדת קבצים, כמובן. בין אם את מורידה תוכנות מאתרי אינטרנט ובין אם את משתפת קבצים, ההורדה שלך(בתיאוריה, ואני מאמין שגם מבחינה מעשית) תהיה הרבה יותר מהירה ממה שהיה עד היום(במיקרה שלך, זה יותר מ- פי שלוש) בקשר לשני המבצעים הללו של בזק והכבלים, המחירים שלהם יותר גבוהים מהחבילות הסטנדרטיות של היום(כמו זאת שלך) שיהיה בהצלחה גם בלימודים , גם באתרך החדש וגם בחיים בכלל

למעלה