האם ברגע שהתחתנת התחייבת להיות הורה?

XUXA141

New member
אבל יש כאן עוד משהו.

בגלל שאנשים כל כך נעולים על "אין חיה כזו אישה שלא רוצה ילדים" אז גם אם כרגע בן זוגך יראה אותך יורה בילדים מול עיניו, או מתעללת בהם בכל צורה שהיא תוך צרחות "לעולם לא ארצה ילדים" הוא יניח שמתישהו תשני את דעתך ו"תתיישרי" כי הרי "את אישה" ומתישהו "יצעק לך הרחם" או "השעון הביולוגי" וכל זה.

smady by

New member
../images/Emo45.gif יכולה להעיד

על בנים שאמרו לי את זה בלי קשר לזוגיות... (אח שלי למשל!
) אבל עדיין... חייבים לדבר על זה איכשהו... הרבה לפני... זה נראה לי כזה בסיסי...! ><

newmommy1

New member
אכן דילמה.. בכלל לא מובן מאליו.

בייחוד אם לא מקדישים לזה מחשבה ברצינות הראויה וכעבור כמה שנים מגלים שיש פער בין בני הזוג בנושא. גם לא תמיד אפשר לדעת לאן הדברים שיתגלגלו ואיפה נהיה בעוד X שנים. אני אישית בכלל לא התלהבתי מכל נושא הילדים אבל הנחתי שזה בגלל שאני "לא מוכנה" - ובכן, אין דבר כזה - מוכנה, אני כנרא גם לעולם לא אהיה מוכנה. לעומת בן זוגי שחיכה בסבלנות כמה שנים טובות.. פתחתי בלוג בנושא:

מארי 10

New member
זה נכון לגבי כל תחום בחיים

אנחנו כל הזמן מתפתחים, עוברים מסע, עם עצמנו, עם זוגינו, עם היקום. בנושא הבאת ילד - אכן ההחלטה יותר גורלית ואחראית מאשר לשכור/לקנות/לעבור דירה, להינשא, להתפטר וכו'... אבל אם מישהו רוצה לעבור דרך החוויה ההורית - שיעבור דרכה. זה בסדר גמור. בכלל בנושא זוגיות - כל אחד מבני הזוג מתפתח לכל מיני מקומות... וזה בסדר להיות עם השינויים האלו... צריך כל הזמן לבדוק איך הם במרחב הזוגי.

למעלה