האם "אני, רובוט" יצא למכירה כבר?

• פותח הנושא moog
  • פורסם בתאריך

רומן ט

New member
צודק 100%. אז למה על השאלה

"האם הסרט יצא ב-DVD?" נתת את התשובה הסופר גאונית "לא יודע אבל הסרט חרא"??? אני כ"כ מבין את ההתפרצות של הדון...

alonpaz

New member
פשוט הבעתי את דעתי האישית ולא...

אמרתי דבר על השואל. אם הוא אוהב את הסרט אני מכבד את טעמו. לכן אמרתי שלא מתווכחים על טעם וריח. אילו לא כיבדתי את דעתו הייתי יכול להתווכח איתו על השטות הזאת.

רומן ט

New member
א-ל-ו-ה-י-ם ../images/Emo5.gif../images/Emo122.gif

הבנת הנקרא על קצה המזלג: מה ההבדל בין: "האם סרט X קיים לקניה ב-DVD?" לבין: "איך הסרט X?"

דון גל

New member
אני אסביר לך:

נניח היית מפרסם ביקורת על איזה DVD, נניח ההוצאה של "דונלד" של וולט דיסני. תגובה מכבדת היתה: "תודה על הביקורת, אני דווקא לא כל כך אוהב את הDVD הזה." תשובה לא מכבדת היתה: "איזה DVD חרא!!! אתה מבין? הבחור שאל "האם יצא למכירה הסרט כך וכך," ובמקום לא להגיב כי אתה פשוט לא יודע, הרגשת צורך להסביר לו מה אתה חושב על הסרט, ובצורה בוטה מאוד. הרי ברור שהוא מחפש לקנות את הסרט, אז איזה חלק מההודעה שלך בדיוק "מכבד אותו"? אולי תנסה למצוא את "המלאך שמסתתר בך?" הדון.

bobby6killer

New member
זה תלוי

אם אתה אוהב עלילה מטומטמת,אפקטים חסרי כל קשר ומשחק נוראי של וויל סמית' אז זה באמת "ה" סרט של השנה!!!

דון גל

New member
שלושתכם פשוט ../images/Emo31.gif! אולי תלמדו לכבד

אחד את השני, ולא לגרור את הפורום לצורות התנהגות מפגרות ורדודות כאלה? הדון.

kinglir28

New member
../images/Emo26.gif אחלה סרט מד"ב !!

לא הסרט "של השנה" אבל בהחלט סרט מרשים וייזואלי עם עלילה לא רעה בכלל. הרבה יותר ממה שציפיתי. כמובן שוויל סמית לא שחקן ובחיים לא יהיה אבל זה הסרט שהכי פחות מבחינים בזה. (במילים אחרות - הסרט הכי טוב שלו) מומלץ להשכרה לפחות.

RBA

New member
moog חמוד. I ROBOT צריך

לצאת בשבוע הבא, יש מליון פרסומות עליו.

למעלה