האיש נוסע לארה"ב - פתיחת חשבון

stella74

New member
האיש נוסע לארה"ב - פתיחת חשבון

ומיכוון שאני מעוניינת להתחיל למכור באמזון האם כדאי לפתוח חשבון בארה"ב?
המלצות? אשמח מאוד
שאלה נוספת, יש לי סכום כסף בפייפאל האם אני יכולה להעביר לחשבון של המשפחה בחול בכדי שהוא ימשוך את הכסף שם?

offir999

New member
אם את רוצה למכור באמזון זה לא שאלה של כדאי

את חייבת חשבון בנק אמריקאי , או אירופאי מהמדינות הנבחרות על ידי אמזון.

חשבון אמריקאי

OZI הזהיר שישנן תקנות חדשות בארה"ב בקשר לחשבונות בנק לזרים, בהם הבנקים סוגרים חשבונות על ימין ועל שמאל כדי למנוע הלבנת כספים.

אני פתחתי חשבון לפני פחות מחודש. מקווה שיחזיק.

באשר לאמאזון - ניתן להתחיל למכור שם גם בלי חשבון בנק, אבל אין דרך למשוך את הכסף החוצה בלעדיו. אם לא דחוף לך הכסף את יכולה להתחיל למכור עוד היום.

דברים שהוא יצטרך:
כמובן ויזת כניסה לארה"ב.
שתי תעודות זהות עם שמו באנגלית, רצוי פספורט ורישיון.
מכתב רישמי כלשהו עם כתובתכם בארץ באנגלית. מכיוון שכל הארנונה/חשמל וכו' בעברית אני הוצאתי מכתב רישמי ממעסיק ומהבנק וביקשתי שיציינו את הכתובת.
חובה כתובת למשלוח דואר בארה"ב, ניתן לתת את הכתובת של הקרובי משפחה.
צריך להפקיד איזשהו סכום ראשוני, אפשר 500-2000 דולר למשל.
לפי הבנתי משיכה באמצעות DEBIT CARD (דומה לכרטיס אשראי) בשקלים בכספומט בארץ זו הדרך הכי זולה להעברת הכסף. מקבלים שער יציג.
יש בנקים שלא לוקחים על זה עמלות אם משלמים להם דמי ניהול חשבון חודשיים (שווה בעיקרון אם בכוונתך למשוך יותר מ-1000 דולר בחודש כי העמלה בד"כ 3%)
כמו כן ניתן למשוך עד 1000 דולר ביום.

קחו בחשבון לכרטיס DEBIT לוקח בערך שבוע להגיע לבנק. אפשר לבקש לזרז את זה, לפעמים גם ללא תשלום נוסף.

שימי לב, אם תנסו להעביר כספים מפאיפאל מתוך ארה"ב (כלומר כניסה לחשבון ממחשב בארה"ב וביצוע WITHDRAWL) סביר מאוד להניח שהחשבון יחסם לבירורים נוספים.

בקשר להעברה לחשבון של המשפחה, נראה לי שזה אפשרי, את צריכה מהם מספר חשבון שם בנק וקוד העברה (ROUTING NUMBER) של הבנק.

stella74

New member
תודה..

שאלתי בגלל שראיתי את האזהרות של עוזי
ושאלתי היא האם כדאי באירופה (קל"ב) או בארה"ב אבל אז הבנתי שייש סיכוי שייסגרו..

amiro22

New member
יש דרכים פשוטות יחסית לפתוח חשבון בנק באירופה

בארצות הברית זה מסובך ולדעתי בלתי אפשרי לפתוח כזה חשבון מהארץ
אני פתחתי מהארץ חשבון בבנק אירופי ואני מוכר באמזון כבר 3 חודשים וההצלחה שם גדולה פי כמה וכמה מאי ביי ששם אני 8 חודשים גם כי אמזון אתר יותר גדול מאי ביי גם כי זה חינם להעלות שם מוצרים וגם אין הגבלה על כמות המוצרים שאת יכולה להעלות ( למתחילים יש הגבלה על קטגוריות מסויימות ) וגם כי כל הלקוחות שם אמריקאיים ואין בעיות מעקב אחרי מוצרים שנשלחים לשם והכל מגיע ללקוחות מהר יחסית גם עם עובדים בדרופשיפינג

rshany821

New member
amiro22 אפשר קצת הסבר

על פתיחת חשבון בנק ארופאי מישראל

למעלה