דרוש רופא-מוהל בצפון (לא לנו..)

Lemonchela

New member
אני מקווה שאני לא משמיצה לחינם..

אבל אם אני לא מתבלבלת..שמעתי עליו סיפורי זוועה. תיכנסי לפורום הורים לתינוקות ותריצי חיפוש על השם שלו. אני באמת מקווה שאני סתם מתבלבלת..

She Dolphin

New member
|אכן, חיפוש על שמו בפורום ההוא

מניב תוצאות שחלקן הגדול מעציבות

She Dolphin

New member
וכאן יש קישור לריכוז של קישורים

למספר שרשורים שכוללים דיווחים של הורים שד"ר ולדמן מל את בניהם
קליק

Lemonchela

New member
אכן דברים קשים ../images/Emo7.gif

איך עדיין יש לו רשיון לעסוק ברפואה?!

lowprofile

New member
ד"ר אריה ולדמן

מל את 3 הבנים של חברה קרובה וגם בנים של חברים שלה. היה מקסים, קשוב, בא לבדוק גם למחרת, ונשאר בקשר למשך כמה ימים. לא היה שום סימן למה שמתארים בהורים לתינוקות. ממש כלום. ממש כאילו מתארים 2 אנשים שונים. הוא רופא עור אם אני לא טועה.

מיכי2

New member
יצאתי מבולבלת וקצת היסטרית ממה

שקראתי.. אני ממש לא יודעת עכשיו מה לעשות. מנסה לברר עוד קצת פרטים גם לגביו וגם לגבי המוהל השני שצויין כאן - קנדליס.. אבל תודה בכל אופן

מיכי2

New member
../images/Emo2.gif הרגתן אותי עכשיו לחלוטין

לפני שנה וקצת הוא מל את אחיין שלי ועשה רושם טוב מאוד (אנחנו לא מהצפון ואת הבן הגדול מלנו אצל רופא מוהל מהמרכז בכלל) וגם קיבלתי עליו המלצות מבנות בעבודה. עכשיו אני בשוק. פשוט אמא - מי זה קנדליס? הוא רופא מוהל? איך מגיעים אליו? ו.. יש כאן מישהי שיכולה להעיד ממקור ראשון על קנדליס?

H i l a 1

New member
יכולה להעיד לגבי שני הרופאים מוהלים

ד"ר קנדליס מל את הבן שלנו לפני שבועיים היה נהדר, מקצועי והיינו מאוד מרוצים ד"ר ולדמן מל את הבן הבכור שלנו לפני שנתיים והי בסדר גמור אבל אחרי כל הנאמר עליו ושמעתי סיפור דומה מחברה לעבודה בברית של הנכד שלה קצת נבהלנו והחלטנו לבחור בקנדליס לגמרי לא מצטערת על הבחירה, לפחות הייתי ועדיין בלב שקט ולא עם החשש שאולי יש אמת בכל כך הרבה סיפורים מהשנה האחרונה

Lemonchela

New member
איזה מזל שיש אינטרנט ויש פורומים..

ההריון הזה לימד אותי שהיום בלי להריץ כל פסיק במנוע חיפוש אני לא עושה שום צעד.. פשוט מפחיד לדעת שפעם לא הייתה את האפשרות הזאת של לחקור, לברר ולקבל החלטה מושכלת.. תראי מה גילית בזכות הערה קטנה שהוספת כתגובה למישהי אחרת.. כמה עוגמת נפש חסכת לעצמך. שיהיה בהצלחה!

מיכי2

New member
בנות, המון המון תודה!

השרשור והקישורים כאן ובהריון ולידה מאוד עזרו לי ולבעלי להבין שאנחנו לא רוצים שולדמן יתקרב לנמו שלנו.. בינתיים בעקבות שרשור שפתחתי בהורים לתינוקות, עושה רושם שיש באמת המון המלצות חמות על דר' קנדליס. אני אבדוק לגביו עוד קצת ויתכן שבאמת ניקח אותו. מזל באמת שיש את הפורום הזה

למעלה