דרוש סוכן/ מפיץ בגדים,

דרוש סוכן/ מפיץ בגדים,

תגידו לי האם יש סיכוי למצוא אדם כזה שמוכר בגדים לחנויות ויסכים למכור ביחד עם הסחורה שלו גם כמה בגדים שלי שאני מעצבת ותופרת?? אני זוכרת את שירשור האימה שהיה פה לפני כמה ימים, ומקווה שלא תכעסו גם עלי אבל באפשרותי לשלם רק אחוזים מכל מכירה ולא יכולה לדאוג לרכב וכו' ולכן אני מחפשת מישהו שכבר עוסק בזה ומוכן, בשביל הגיוון, להוסיף עוד כמה דגמים למלאי. אני חייבת למצוא אדם כזה כדי שיהיה לי משתלם לתפור בכמויות, אחרת אני בבעיה קלה... מה דעתכם? מה עלי לדעת?

אני בטוחה שיש לכם הצעות בשבילי!../images/Emo22.gif

או הערות או הארות או כל דבר שעלול לפקוח את עיני למשהו שלא חשבתי עליו. שתפו אותי....

privet i

New member
אני הייתי מציע לך לחסוך את הצורך בסוכן

בשלב הזה ולנסות להחדיר את הבגדים שאת מעצבת לחנויות בקונסיגנציה. פשוט תפזרי בכמה עשרות חנויות ותקבלי כסף לאחר המכירות בפועל בחנויות. סוכן מטיבעו ירצה עמלה על המאמץ הפיזי והזמן וכרגע את חדשה ולא אטרקטיבית בשבילו. אלא אם הסוכן עצמו מזהה פוטנציאל מיוחד... בהצלחה.

tgo1

New member
אני מסכים עם החבר privet. את הסוכנת הטובה

ביותר של בגדייך. שווה להתחיל עם כמה חנויות בודדות (לא עם עשרות). בכל מקרה את צריכה להחשף בפני החנויות הללו. אז בעת החשיפה תביאי להן את המשלוח הראשון בעצמך. אם ילך - תוכלי להגדיל את מספר החנויות ולהשתמש בשרותי שליחים/דואר ישראל (הם לוקחים רק על ההובלה...)

האמת, שכחתי מהאפשרות לעבוד בקונסיגנציה

זה מקל עלי את עבודת השיכנוע. אני לא אוהבת ללכת ולומר "תראו איזה דבר יפה עשיתי- כדאי לכם לקנות!" כמו שאתם מבינים אני לא טובה בזה ולכן העדפתי למצוא סוכן שיצליח בזה יותר. אבל אני מאמינה שרוב החנויות יסכימו בקלות לקבל אליהן דגמים בקונסיגנציה בלי שאני אצטרך "לשכנע". רעיון טוב! נראה איך אני עושה את זה... ובהמשך כשאני אעבוד עם דגמים רבים, אני אחפש סוכן....

Random01

New member
יש סוכנים טובים כאלה

יתרונם בכך שיש להם תיק לקוחות שצברו במשך שנים. הפ גם ירצו לעבוד בקונסיגנציה.

תוכלי להיתחרות עים התוצרת הזולה מסין?

ועים לתת אמון לסוכן שלא יברח עים הסחורה . ךלא פשוט העניין

יש הבדל משמעותי בין הבגדים

שבאים מסין או הודו לבין הבגדים שנתפרים בארץ (בעיקר עזה...) או בתורכיה למשל. ההבדל באיכות הוא שמים וארץ. ואמון בסוכן... זה סיפור אחר...

אנשים לרוב מחפסים זול

אבל את מכירה את הדרישות של האנשים מה רוצנם . ואים את חושבת שתצליחי . אז בהצלחה עים התחרות

תודה על האיחולים

אני מוכרת בגדי נשים לציבור החרדי, כך שהסגנון והאיכות צריכים להיות יחסית מוקפדים. זה מה שלמדתי מנסיוני. חוץ מזה שהמחירים שלי לא יקרים בכלל ביחס לשוק כאן, כך שמבחינת התחרות, בנתיים אני במצב טוב. תודה!

את תופרת לבד?

עים מכונת תפירה אחת . או שיש לך פס יצור שכול 10 דקות יוצאת שימלה חולצה. ברשויות המס נירשמת? מנהל חשבונות יש לך? אים תתיני סחורה לחנות ותיחכי עד שהוא ימכור את הסחורה שלך . תיראי את הכסף בחלומות . יש לך כסף לממן את ההמתנה של המכירה . כול החניות שתיתני את הסחורה יטענו עוד לא מכרתי בטלפון . את צריכה ביטחונות שישלמו לך בעתיד . אים יש לך תשובות לכול השאלות האלה עלית על הגל הנכון

למרות שאתה מנסה להפחיד אותי../images/Emo13.gif

הכל בסדר. אני לא תופרת לבד, יש מתפרה שתופרת לי את הדגמים שלי ונותנת לי קבלות, הכל כדין. לי יש חנות שבה אני רוצה למכור דגמים משלי, אבל כדי שהתפירה תשתלם לי מבחינת המחיר הסופי עלי לייצר כמויות גדולות יותר ממה שחנות אחת זקוקה. אז כדי לא להתקע עם המון פריטים מדגם אחד אני רוצה להתחלק עם חנות או חנויות נוספות. כרגע אין לי דגמים רבים על הפרק, אבל, בקרוב, אני מקווה שהם יתרבו. לא יודעת מה עלי לעשות כדי להיות בטוחה שבעלי החנות שימכרו את הדגמים שלי לא יעבדו עלי. מלבד לבוא ולספור כמה דגמים נשארו להם... או להגביל אותם במכירה עד תאריך מסוים, בכל אופן כרגע מדובר בלא הרבה פריטים וחנות וותיקה תדע להגיד תוך כמה זמן הכל ימכר. ומבחינתי, מכיוון שכל העניין של ייצור סיטונאי חדש לי אני לא מוציאה כסף שאין לי, כך שאני לוקחת בחשבון המתנה מסוימת לכסף. יש לך עוד נקודות שאני צריכה לחשוב עליהן?

אני לא מפחיד אותך רק

יש סיפור בספר בראשית על כבסים או משהוא דומה . אים יתקיפו מיכאן אז החלק השני יברח מיכאן . אים יש לך חנות אז את מסודרת ומכירה את כול ענייני המיסחר . אז בהצלחה בכול דרכייך

privet i

New member
בדיוק כמו צ'רלי צ'אפלין

שהיה שולח את הילד לשבור חלון ו"במקרה" הזגג היה מגיע לאזור... בדיוק כמו שמי שמתקין צלחת שלך לא יחשוב שאתה תעלה שבוע אחרי ההתקנה מהגג השני ותפרק לו אותה כדי להתקין ללקוח "הבא"...
יש מידת אמון מסויימת שאנשים נוטים לתת וכך צריך להיות. הגברת תספק את הבגדים ואף אחד לא ירמה אותה. בטח לא בחנות שמתעסקת עם ציבור חרדי ששם השם הטוב והאמון גבוהים יותר. תולי עשי השתדלות ותצליחי, יש גם עלונים של הקהילות בבני ברק, רכסים, מודיעין וכו'... שם מודעה ממש לא יקרה ויכולה להביא לך חוגי בית לא מעטים. יש כאלה שעושים זאת באופן קבוע. את שולחת להם סחורה עם מוניות אביב וומקבלת את התשלום לאחר מכירה. תתחילי בקטן וזה יתפוס. הרבה הצלחה.

עם כל הסלידה שלי מהמיזם המפוקפק שלך..

אתה דווקא מצטייר כבחור פיקח,אהבתי את הדוגמא עם הצלחת.

mtvip

New member
הפצת בגדים

תולי, אשתדל לעזור מנסיון של שנים.ראשית דעי שענף הביגוד אינו קל אבל עדיין יש בו גם הצלחות.לדעתי ,הפעלת סוכן היא לא עניין קל ואפילו מעט מסוכן. כמו כן להיות סוכן של עצמך לא נראה לי נכון, כדי להראות את הסחורה את אמורה להיות כל היום בנסיעה בין חנויות,ולא תוכלי לתת אותה סחורה לחנויות קרובות אחת לשניה,(בעלי החנויות לא ירצו בכך)לכן את אמורה לעבור מס' ערים ביום, כך שלא ישאר לך זמן לעצב את הבגדים. אבל.... אולי כדאי לנסות להציע את הסחורה לסיטונאים ,שהם בעצם סוכנים שיושבים בחנות ובעלי החנויות מגיעים אליהם. כך שאת עובדת מול חנות אחת בלבד. דעי רק שלא נישארו הרבה סיטונאים, כי רובם מיצרים או מיבאים את הסחורה. איני יודע איזה סגנון את מיצרת,והאם זה מתאים , ידוע לי על שני סיטונאים שנמצאים על רח' יפו ת''א ליד בניין בית רומנו,שניהם מוכרים בסיטונאת למגזר הדתי .(בד''כ מתאים גם למגזר הערבי מבחינת לבוש צנוע).הם נקראים אופנת מרנו ואופנת טרי סטאר.כדאי אולי להתחיל אצלהם. מומלץ להגיע לאזור דרום ת''א פינת הרח' דרך יפו ת''א -הרצל והסביבה לטייל בין חנויות הסיטונאים לראות את הסגנון, לשאול מחירים ולהיות עם יותר ידע לפני שאת מציעה את הסחורה. בהצלחה..... חשוב מאוד: קונסגנציה היא לא דבר טוב, אבל לדעתי אף אחד לא יעבוד איתך ללא קונסגנציה.

תודה רבה לך, את רח' יפו תל אביב

אני כבר מכירה הייטב ויש שם המון חנויות שמתעסקות דווקא עם בגדים צנועים ומהם אני קונה את הסחורה לחנות שלי. אני מסכימה איתך שקשה עד בלתי אפשרי להיות סוכנת של עצמי, כאשר יהיו דגמים מעט יותר רבים מעכשיו. אך מצד שני אם אני אמכור לסיטונאים הרווח שלי יהיה אפסי. או שאני אאלץ אותם למכור במעט יקר יותר ממה שהם רגילים למכור את הסחורה שלהם. ובכל זאת, אני מקבלת את דעתך, ואני אנסה להציע לפחות לחנויות איתן אני עובדת לקחת את הדגמים שיש לי ולמכור אותם לחנויות מרוחקות ממני בלבד. אם אני אסכים לעבוד בקונסיגנציה, אני לא ממש רואה סיבה לסרב... ובהמשך אשקול את צעדי שוב. זה חוסך לי המווון עבודה, אפילו את ההעברה מהמתפרה אליהם כי הכל נמצא באותו איזור... תודה רבה

למעלה