דרושים רוכבים ליחידת האופניים

• פותח הנושא zh11
  • פורסם בתאריך

zh11

New member
דרושים רוכבים ליחידת האופניים

שלום לכולם, היחידה פועלת במסגרת אק"מ דן, בשת"פ מלא עם יחידות הסיור וכל יחידה אחרת המבקשת סיוע. היחידה משלבת פעילות ספורטיבית לצד פעילות מבצעית. דוגמא לכך ניתן לראות במרדף אחר בני סלע, שבו היחידה אף הופיעה בטלוויזיה. כמו כן, כאשר מתקיימים אירועי פארק גדולים באזור פארק הירקון ובפארק הלאומי בר"ג, (לדוגמא: מופע הרוק של דפש-מוד (שבסוף הבריזו), מתנדבי היחידה הם אלו שמפטרלים בתוך המתחם מטעם משטרת ישראל. מכיוון שמדובר ביחידה מבצעית בה למתנבים מנופק אקדח בשעות הפעילות, ישנם מס' קריטריונים נדרשים לקבלה ליחידה: רישום פלילי נקי. רצון לקחת חלק בפעילות מאתגרת. חתימה על הצהרת בריאות ע"י רופא. אופני שטח תקינים. מתנדבים אשר יענו על הקריטריונים הנ"ל, יעברו הכשרה קצרה, הכוללת אימון ירי באקדח ובנשק ארוך. לפרטים נוספים והרשמה, נא ליצור קשר: אייל משה - 054-4766439. זאב קסלגרוב - 050-6274098.

אלונה יאאההה עצלנית...../images/Emo6.gif

...אק"מ = אגף קהילה ומשמר אזרחי... מצטט מאתר ההתנדבויות המשמר האזרחי בישראל, משא"ז - אק"מ The Civil Guard מטרות: סיוע בשמירה על בטחון הפנים והמדינה לצד משטרת ישראל וסיוע בלוחמה בפשיעה ובמאבק נגד תאונות דרכים במטרה לשפר את איכות החיים בישראל.

מה אם ההתערבות שלנו?...ילדת נכון...

...ואת מתחמקת...

alonaski

New member
באמת... ../images/Emo4.gif אני מתחמקת?? ../images/Emo12.gif

ממה... תזכיר לי?.... נכון... ילדתי... על מה התערבנו שאלד?? כשהייתי בחודש תשיעי??? אז מי ניצח???

התערבנו על רכיבה מנקודה...לנקודה

...בת"א, מעזריאלי להיכן שהו... את על אופניים ואני על קטנוע... את טענת שתגיעי לפני...

alonaski

New member
וואללה! ../images/Emo13.gif צודק!! ../images/Emo45.gif וגם אני -

צודקת!!! אני באמת אגיע לפניך!

למעלה