דרושה עזרתכם

elin86

New member
דרושה עזרתכם../images/Emo53.gif

אתמול נגנבו מביתי בבאר שבע כ50 קנריות.. מה אני יכולה לעשות על מנת למצוא אותם.. יש לציין כי האנשים ידעו בידיוק איפה לחפש ולקחו ציפורים מאוד סציפיות, נקבות מאוד מיוחדות. בבית יש כלבים כך שלא כל אחד יכל להיכנס..יש למישהו עצות? אשמח אם תצרו קשר 0546841613

galzanir

New member
מחר בכפר קאסם

מחר בכפר קאסם, כמדי שבת בבוקר, נפתח שוק שנקרא שוק הציפורים. ממש בירידה מכביש 5 לכיוון הכפר.... השוק מפוצץ בתוכים כאלה ואחרים למכירה, ולא פעם נצפה שם ציוד גנוב, אפילו מכשירי חשמל, אבל אין בעיה להסתובב שם. בכל מקרה , אם תצטרך הכוונה אני אוכל לעזור לך במסר אישי

פנה לפורום ציפורי נוי ותוכים

אולי שווה כגם לפנות למשטרה... עניין גניבת ציפורי הנוי הוא ממש שוק פורח ומשגשג לא מזמן נגנבו כל התוכים של גן גורו הגנבות מאוד מתוחכמות ומדוייקות

elin86

New member
באמת שלא חשבתי שזה משהו שיכול לקרות

אני ממש בהלם.. אם כי אני לא כ"כ מעורה בעולם הציפורים.. אבל עדיין לא ציפיתי שיכנסו לחצר בית ויוציאו 50 ציפורים באמצע היום הציפורים טופחו וגודלו בהשקעה מרובה.. מיותר לציין ששיברון הלב הוא עצום.. כל הנקבות אינן! אם מישהו ישמע על בן אדם שמוכר אשמח לדעת פרטים אם כי נראה לי שהן לזיווגים כי באמת הן מאוד איכותיות וברמה גבוהה. כל ציפור שווה לא מעט כסף ויכולות להכניס הרבה מזומנים ל### שגנב אותן... כואב הלב

diomedea cauta

New member
יש מצב

שההצעה על כפר קאסם ריאלית, נמכרות שם לא מעט ציפורים. בכל מקרה, אני ממליץ גם אם את מוצאת את הגנב לא להתעמת אתו אלא להשיג את הפרטים שלו ולקרוא לפקח רט"ג או משהו כזה, כי זה יכול להיות מסוכן. לבטחונך האישי.

diomedea cauta

New member
צודקת

טעות שלי. אוטומאטית חשבתי על חוחיות וגם אז אולי באמת עדיף משטרה..

למעלה