דף אינטרנט בהגדלה

mluggy

New member
דף אינטרנט בהגדלה

אני מנסה להעביר דף אינטרנט (שעשיתי לו Capture) לעיתון, אבל מנהל הדפוס אמר שכדאי להגדיל את הרזולוציה, או ה-DPI, הקיצר לא כל כך הבנתי והוא לא הצליח להסביר. איך בכל זאת אפשר ל"צלם" אתר אינטרנט ברזולוציה גבוהה אפשרית ע"מ שיהיה אפשר להדפיסו באיכות גבוהה? תודה ולהתראות!

webmasterN

New member
מה הוא רוצה גם כן?

תגיד לו אי אפשר לקבל רזולוצייה יותר טובה, תעשה capture ב-600X800 וזהו, הוא לא רוצה לא צריך. תסביר לו שכשבונים אתר אינטרנט, בונים אותו ברזולוצייה המינימליסטית ביותר שאפשר וזאת כדי לחסוך בזמן טעינת האתר, זה לא כמו לצלם תמונה במצלמה דיגיטלית.

mluggy

New member
לי זה ברור, אבל בכל זאת

צריך להגדיל את האתר ל-A0 ולפרסם בעיתון. האם ניתן לדעתך להדפיס באיכות במדפסת לייזר צבעונית, לסרוק באמצעות סורק ב-DPI גבוה ולספק לנפל את מבוקשו? זה בכלל אפשרי?

oren*

New member
כן בהחלט

כבר הגדילו אתרים באינטרנט לרזולוציה של שלטי חוצות, אין שום בעיה לבנות אותם ברזולוציה שתתאים למודעה בעיתון. זכור להשתמש בקבצים באיכות הגבוהה ביותר (תעבוד עם צורב ותעביר את הקבצים על גבי דיסק). כמו כן, ערוך את אתר האינטרנט כך שיופיע על מסך אחד ללא פס גלילה - שההדפסה בעיתון תציג אותו באופן המקסימלי. אני ממליץ על סניפי MBE ברחבי הארץ, 8 שקלים להדפסה לייזר איכותית בצבע מלא - תוכל אחר כך לסרוק לכל רזולוציה.

yanivfel

New member
הבהרה בהמשך לדבריו של אורן:

זה אומר שאתה צריך לבנות את הדף מהתחלה בגדול יותר, ואין לך אפשרות להשתמש באתר המוכן ובגרסא הקטנה. בהצלחה.

yossi_maoz

New member
נסה את הטכניקה הבאה

המר את האתר למצב -INDEXED COLOR, שנה את ה-IMAGE SIZE לגודל הרצוי, ובסוף למצב CMYK. זה עובד לא רע אם האתר שלך מכיל בעיקר אובייקטים צבעוניים בעלי גוון אחיד, ונראה פחות טוב אם יש לך צילומים או אובייקטים עם מעברי גוון.

mluggy

New member
תודה לכולם

אני אלך על אופציית ההדפסה ב-MBE, נשמע לי מצויין. להתראות ותודה. מיכאל

למעלה