דנדשה בפורום

dusdus1976

New member
דנדשה בפורום../images/Emo41.gif

היי לכולן עדיין אקטיבית לפעמים בפורום חתונות, עדיין קשה לי להתנתק... התחתנו לפני שבועיים, היה מושלם. ועכשיו אנחנו בתיכנונים לתאילנד: 6 לילות בקרבי 6 לילות בקופיפי 2 לילות בבנגקוק למי יש המלצות לטיולים? מקומות לינה? מסעדות? וכו'? תודה !!

yaeli123

New member
קודם כל - ברוך הבא

ומזל טוב. לגבי השאלה שלך - 6 לילות בקרבי זה המון המון המון. היינו שם שני לילות וגם זה היה יותר מדי. עיר משעממת ואין יותר מדי מה לעשות באזור. אלא אם כן אתם תהיו ממונעים ומתכוונים לסייר באזור, ואז אין לי איך לעזור, כי אנחנו נשארנו בעיר. דווקא המלון שלנו היה ממש חביב ונעים, וקרוב לים, רק שאני לא זוכרת את שמו. אם זה חשוב לך, אני אנסה לברר... לגבי בנקוק - להפך. היינו שם נדמה לי 5 לילות וזה גם לא הספיק. דווקא שם יש מלא מה לעשות ולראות ולבקר. אנחנו לא עשינו תוכנית מסודרת ופשוט החלטנו כל יום מה לעשות. יש את הפט-פונג כמובן, שזה שוק ענק שאפשר למצוא בו כמעט כל דבר. בגדים מכל הסוגים, מתנות, תיקים, אביזרים, וכו' וכו'. הכל כמובן באיכות ובמחירים של תאילנד (אף פעם לא לקנות בלי להתמקח על המחיר!!) בפט-פונג יש גם מלא מועדוני לילה, חלקם ממש מוזרים ושווים הצצה. יש מקום שנקרא M.D.K (או משהו דומה) שזה בעצם קניון מטורף של מכשירי חשמל וגאדג'טים. אנחנו בילינו שם יום שלם. (מיקי בילה. אני סבלתי בשקט) יש את כל המועדוני חשפנות עם הבנות שיורות חיצים וכדורים וכו' (בהרבה מהמקומות האלה, אגב, הכניסה לנשים חינם...סתם שתדעו) כמובן ששיש שם מכוני מסג'ים כמו זבל. אם הולכים, ללכת לגדולים יותר. זה יותר בטוח. הלכנו לכמה ומאוד נהנינו. לגבי מסעדות וכאלה - אני יכולה להמליץ רק דבר אחד: לא לאכול ברחוב. בשום אופן. יש מליון מסעדות בבנקוק (אין לי המלצה ספציפית)רק אל תתפתו לאכול בדוכנים שברחוב. זה לא טרי, זה לא נקי ואף פעם אי אפשר לדעת בדיוק מה אתם אוכלים שם... ואני בטוחה שקצת חיפוש באינטרנט יניב לכם עוד המון המלצות. תהנו!

ט ו ש ה

New member
ממש חולקת על ההמלצה שלך

לגבי האוכל. דווקא ברחוב זה הכי טרי, ודי נקי, ואת רואה בעיניים שלך בדיוק איך ואיפה מבשלים, בניגוד לחלק מהכוכים שהמסעדות ה"יוקרתיות" קוראות להן מטבחים. אני ביליתי כמעט חצי שנה במזרח, ומתוכו - חודש וחצי בתאילנד, והפעם היחידה שבה חטפתי בלאגן בטן היה כשהלכתי לאכול עם חברה פיינשמקרית במסעדה "מסודרת"...

גם אנחנו אכלנו בתיאלנד רק בדוכנים

(ועוד בהריון) והכל עבר בשלום. דברים שמכינים במקום, מול העיניים שלך, הכי טרי שיש.

אנחנו את הירח דבש שלנו

עישנו בקופיפי הגענו לאי והתחלנו לחפש מקום מה שמצאנו זה מה שלקחנו הכל יפה אנחנו היינו על ההר למעלה ( אומנם כל פעם לעלות ולרדת זה סיוט אבל בצונאמי הינו שורדים וחוץ מזה הנוף אוי הנוף ) לא חושבת שנשאר משהו מהאי והכל חדש תהנו נוף מטריף ומסעדות מעולות

s h i r i 1

New member
אני יודעת שלא התכוונת... אבל זה

נורא הצחיק אותי...
תקראי שוב מה כתבת... "אנחנו את הירח דבש שלנו עישנו בקופיפי..."

varod27

New member
תקצצי את קרבי

אין מה לעשות כל כך הרבה בקרבי זה אי קטן ואין שם יותר מדי אלא אם כן בא לכם לא לעשות כלום ... אני במקום הייתי הולכת לפוקט אומנם גם שם אין הרבה מה לעשות אבל לפחות אפשר למצוא כמה אטרקציות אנחנו לקחנו יום שלם של צלילות באיזור של האי והיה ממש כיף ... קופיפי מקסים אומנם אי קטן אבל אנחנו היינו בו שבוע ולא רצינו ללכת תנצלו את כל הצלילות והשיוטים שיש באיזור שווה ביותר אל תפספסו שייט בקיאק עצמאית מסביב לאי , ואת הטיפוס להר (שאני לא זוכרת את שמו) לראות את השקיעה מ-ד-ה-י-ם... היה פעם מלון לפני הצונמי שנקרא PP PRINCESS כשאנחנו היינו המלון היה הרוס לגמרי מהצונמי והיה בשלבי בנייה מחדש כך ששוה לבדוק ... כדאי לכם להגיע לפיפי בבוקר כי אם מגיעים בשייט בצהריים אין לך מספיק זמן למצוא מקום לישון ואז צריך להסתפק במה שנשאר ... אני לא יודעת אם יש מה לעשות כל כך הרבה בבנגקוק כמו שהמליצו פה אנחנו היינו 3 לילות בסוף וזה היה מעל ומעבר שוב תלוי מה מטרת הטיול שלכם .. מבנגקוק אפשר לסוע לאיזור של הגשר על נהר קוואי יש שם מלונות מדהימים באיזור שווה להיכנס למטייל יש שם המלצות ממטיילים שרק חזרו אני עשיתי תחקיר של כמה שעות והגעתי עם המלצות מצויינות ... תודיעו בכל מקום שאתם בירח דבש הם מפנקים אז שווה ההמלצה הכי טובה שאני יכולה לתת לך זה אם אתם הנהנים באי או מקום מסויים אז תשארו בו אל תמהרו לעבור הלאה כי בדרך כלל המקום הבא יהיה פחות טוב ... בשבילי זו היתה הפעם השנייה בתאילנד וזה הלקח החשוב ביותר שיש לי מהפעם הראשונה

dusdus1976

New member
תודה לכולכם על ההמלצה ולטושה:

את צודקת לגמרי לגבי האוכל ברחוב כשהייתי שם אחרי הצבא נהניתי מארוחת ה "15 בהאט" שכללה פאד-תאי עם ביצה בקוואסן

למעלה