דמנייאנה בואנה
הכנות לפורים

may55

New member
דמנייאנה בואנה ../images/Emo96.gif הכנות לפורים

אסטה סמנה אסטו מוי אוקופאדה מי איז'ו אל ג'יקו סה ב'ה אז'אר אסקאר אין דייאה דה לוניס אי פורים אסטה אין לה פוארטה קה טנגאמוס אלגייאס אמן

Sarika

New member
קרידה מאי ../images/Emo24.gif

קי סיאס אן בואנה אורה אה טו איז'ו, אל דיו קי לו גוואדרה אי אה טודוס לוס אסקיריס, קי טורנאן אן פאס, אמן

מאי פרסיאדה מי הצלחה קלסאיה אהה

טואיז'יקו קסאב'יגה לשלום אי קטורנה בשלום סאנו אירזיו אל אי טודוס לוס חיליקוס דישראל אמן ואמן.כטאפסו לוס אורס,דיאיס,אניוס כמו לאויה. סופ"ש נעים מתוקה לא אשכח את תאריך גיוסו בדיוק יום ההולדת של הבת שלי.
. לבניקהה

איפה בדיוק ומתי

אני מאד מבקשת לדעת איפ בדיוק המפגש מחר וגם בדיוק באיזו שעה. וגם אם מישהו גר באיזור רחובות או ראשלצ ואפשר לנסוע ביחד. בבקשה לענות מהר כדי שנוכל להתארגן ולבוא.

may55

New member
מחרוזת צפניים קרידה

קרידה נא לקרא את המסרים וההודעות המפגש הוא בפורים וזה יוצא שבוע הבא 25/3

may55

New member
דבר נוסף קרידה

על גבי הפורום לא מוסרים פרטים אישיים ולא כתובות את אוהבת את נושא הלאדינו לידיעתך ביום ראשון הקרוב 20/3 יש ערב בחולון אשמח אם תבואי פרטים נוספים במסר אלב'רמוס

אשמח

לקבל מסר אישי ממישהו שגר בנס ציונה או בראשלצ כדי שמישהו יכיר אותי ולא יהיה ספק שאני אחת משלכם. דרך אגב, בנס ציונה יש נוהג קבוע של גברים שנפגשים כל יום בקניון בין השעות 9-11 דוברי לדינו. הם כייפים,אבל לי בתור אשה קצת לא נעים לפלוש למרות שהם סמפטיים מאד. אולי מישהו מהפורום מכיר מישהו מהם?

may55

New member
קרידה

היי מחרוזת פנינים פה אנו מקבלים את כוווווווווווללללללללללללללללםםםםםםםםםם אין משלכם או משלהם וכתבתי לך מסר ואכן אני מוכנה להיפגש בקניון הזהב במהלך השבוע אלב'רמוס

רותי ב.

New member
ברכות

לגיוסו של בנך. אנדה מוזוס סה דיזי סולדאדו = חייל. העיקר שיחזור בשלום ושיהיה שירות קל ושקט.

למעלה