דמותך - שיר

super-cat

New member
דמותך - שיר

בלי אומץ מחפשת את כל שביקשתי מימיי. בוחנת מקרוב את מסדרונות זכרונותיי. האם כבר שם ראיתי את דמותך לבלי מילים? אולי כבר אז בכיתי את דמעות האוהבים. משתקפים במראות שבין אלפי רסיסי אהבות ישנות, ואהבה חדשה מרבות - מתוקה – מרירה של תקוות. בלי אומץ מביטה במה שעברתי בחיי, זכרונות אינסוף נשקפים אל מול פניי. האם עכשיו רואה אני את דמותך לבלי מילים? יודעת כי זכיתי אולי כי כך אומרים.

אהבתי!

בלי אומץ מחפשת את כל שביקשתי מימיי.*פסיק במקום נקודה ישפר את הזרימה בוחנת מקרוב את מסדרונות זכרונותיי.*מ-צ-ו-י-י-ן! האם כבר שם ראיתי את דמותך לבלי מילים? אולי כבר אז בכיתי את דמעות האוהבים. משתקפים במראות שבין אלפי רסיסי אהבות ישנות,*לא הבנתי- מה משתקפים במראות? ואהבה חדשה מרבות - מתוקה – מרירה של תקוות.*האהבה מתוקה- מרירה? בלי אומץ מביטה במה שעברתי בחיי, זכרונות אינסוף נשקפים אל מול פניי. האם עכשיו רואה אני את דמותך לבלי מילים? יודעת כי זכיתי אולי כי כך אומרים.*סיום חזק ונוגע! מקסים, אני מאוד אהבתי. פשוט ונוגע, דימויים מקסימים!

super-cat

New member
שינויים קלילים, ותודה כמובן!

בלי אומץ מחפשת את כל שביקשתי מימיי, בוחנת מקרוב את מסדרונות זכרונותיי. האם כבר שם ראיתי את דמותך לבלי מילים? אולי כבר אז בכיתי את דמעות האוהבים. משתקפים במראות של אלפי רסיסי אהבות ישנות, ואהבה חדשה מרבות - מתוקה – מרירה של תקוות. בלי אומץ מביטה במה שעברתי בחיי, זכרונות אינסוף נשקפים אל מול פניי. האם עכשיו רואה אני את דמותך לבלי מילים? יודעת כי זכיתי אולי כי כך אומרים.

קסנדרה*

New member
סופר קאט - יופי של יצירה

ובכל זאת כמה הערות קטנות: בלי אומץ מחפשת את כל שביקשתי מימיי, בוחנת מקרוב את מסדרונות זכרונותיי. * מטאפורה מצויינת האם כבר שם ראיתי את דמותך לבלי מילים? אולי כבר אז בכיתי את דמעות האוהבים. משתקפים במראות של אלפי רסיסי אהבות ישנות, ואהבה חדשה מרבות - מתוקה – מרירה של תקוות. * ** הבית הזה צריך שכתוב - אינו ברור ומנוסח לא כ"כ טוב בהשוואה לשני הבתים האחרים. בלי אומץ מביטה במה שעברתי בחיי, זכרונות אינסוף נשקפים אל מול פניי. האם עכשיו רואה אני את דמותך לבלי מילים? יודעת כי זכיתי אולי כי כך אומרים. קסנדרה

super-cat

New member
תודה../images/Emo13.gif

אני אשכתב את זה ואפרסם את זה שוב בקרוב

ELI105

New member
../images/Emo91.gif מלא כאב ודרמה

כל כך מתאים למוסיקת הפלמנקו שאני שומע עכשיו. למרות שנדרש שכתוב לבית שקסנדרה העירה עליו,אין זה מוריד מעוצמת היצירה.

super-cat

New member
תודה, והנה השכתוב, אגב:

דמותך בלי אומץ מחפשת את כל שביקשתי מימיי, בוחנת מקרוב את מסדרונות זכרונותיי. האם כבר שם ראיתי את דמותך לבלי מילים? אולי כבר אז בכיתי את דמעות האוהבים. משתקפת במראה, ולמולי רסיסי אהבה ישנה. מעבר מלא כאב, נותרה אהבה מתוקה – מרירה. בלי אומץ מביטה במה שעברתי בחיי, זכרונות אינסוף נשקפים אל מול פניי. האם עכשיו רואה אני את דמותך לבלי מילים? יודעת כי זכיתי אולי כי כך אומרים. אני מקווה שהשכתוב הזה יצא טוב, יש לי הרגשה לא משהו לגביו...

ELI105

New member
לדעתי עליך לשוב אל השיר..

בעתיד הניחי לו לזמן יש בו את הבסיס רעיוני ליצירה מוצלחת בכל המובנים אך יצטרך לשכתוב ניכר,בעיקר הבית השני.

super-cat

New member
אוף... אני שונאת

להשאיר ככה יצירה...

קסנדרה*

New member
סופר קאט, יודעת מה ??

קראתי שוב ושוב את השכתוב, אני מוצאת שהבית השני עדיין לא ברור וקוטע את היצירה. קראתי שוב ללא הבית השני - היצירה טובה. תשקלי אולי לוותר עליו או כפי שהציע אלי, תניחי ליצירה לזמן מה ותחזרי אליה מאוחר יותר ותוכלי לעבוד עליה שוב. בהצלחה קסנדרה

super-cat

New member
אולי באמת לותר על הבית השני

זה רעיון לא רע... אם כן: דמותך בלי אומץ מחפשת את כל שביקשתי מימיי, בוחנת מקרוב את מסדרונות זכרונותיי. האם כבר שם ראיתי את דמותך לבלי מילים? אולי כבר אז בכיתי את דמעות האוהבים. בלי אומץ מביטה במה שעברתי בחיי, זכרונות אינסוף נשקפים אל מול פניי. האם עכשיו רואה אני את דמותך לבלי מילים? יודעת כי זכיתי אולי כי כך אומרים.

חןשסק

New member
אני דווקא אהבתי את הבית השני

אבל הגירסה של השיר בלעדיו יותר מצאה חן בעיני. קראתי רק את הבית, בלי השיר ואהבתי. אני לא יכולה להסביר בדיוק איך הבנתי אותו, אבל לי הוא היה ברור מאוד... שיר יפה מאוד

super-cat

New member
תודה../images/Emo13.gif

עכשיו באמת אין לי מושג מה לעשות עם הבית הזה...

super-cat היקרה... ../images/Emo20.gif

שיר יפה ונוגה, זורם יפה ומתגלגל. אולי הלחנה תישמע טוב גם איתו... כל הכבוד, נהניתי
סתם אוהבת

super-cat

New member
תודה../images/Emo8.gif

האמת היא שאני מנסה עדיין לשכנע ידיד שלי שילחין לי אותו, אני מקווה שאני אצליח
שוב תודה! נטלי

למעלה