די דחוף.

מצב
הנושא נעול.

kiticat

New member
די דחוף.

די דחוף.
לא אתפלא אם השאלה עלתה קודם לכן... תל אביב- ליפו, איזה קווים? מתי? איך? כמה? די דחוף....

seffic

New member
פרט מוצא ויעד סופיים

די דחוף.
לא אתפלא אם השאלה עלתה קודם לכן... תל אביב- ליפו, איזה קווים? מתי? איך? כמה? די דחוף....
פרט מוצא ויעד סופיים
יש הרבה קוים ,תלוי מאיפה ולאן

kiticat

New member
בואנ´ה... אני מרחפת בצורה מדהימה...

פרט מוצא ויעד סופיים
יש הרבה קוים ,תלוי מאיפה ולאן
תל אביב- מרכזית. יפו- בחוף, גן אירועים ילו. משהו באיזור. בנוסף, מישהו יודע לגבי מוניות? כלומר אם אני מגיעה לתחנה המרכזית בתל אביב בחצות, יש מוניות עדין לכיוון אשקלון?

oren*

New member
כל הפרטים לגבי תחבורה למפגש

תל אביב- מרכזית. יפו- בחוף, גן אירועים ילו. משהו באיזור. בנוסף, מישהו יודע לגבי מוניות? כלומר אם אני מגיעה לתחנה המרכזית בתל אביב בחצות, יש מוניות עדין לכיוון אשקלון?
פורסמו בפורום המנהלים. אוטובוסים של דן - 46,10 (תחנה ברחוב הבעל שם טוב על רחוב יפת - לבקש מהנהג שיודיע לכם) אוטובוסים של אגד - 88,38

kiticat

New member
מן הסתם

פורסמו בפורום המנהלים. אוטובוסים של דן - 46,10 (תחנה ברחוב הבעל שם טוב על רחוב יפת - לבקש מהנהג שיודיע לכם) אוטובוסים של אגד - 88,38
מן הסתם
לא ראיתי את ההודעה.... תודה בכל אופן. את ההודעה ראיתי כמה דקות לאחר שפירסמתי את זו שכאן... מתנצלת...

kiticat

New member
וד.א

וד.א
יש לך מושג כמה זמן לוקח לאוטובוסים להגיע מהתחנה המרכזית בתל אביב לתחנה?

oren*

New member
תלוי בפקקים, המרחקים בעיקרון

וד.א
יש לך מושג כמה זמן לוקח לאוטובוסים להגיע מהתחנה המרכזית בתל אביב לתחנה?
תלוי בפקקים, המרחקים בעיקרון
מאוד קצרים (עשרים דקות נסיעה אני מניח)

מצב
הנושא נעול.
למעלה