דירסאו יוחתם לעוד שנה

דירסאו יוחתם לעוד שנה

בחיפה מרוצים מהקשר האחורי ומתכוונים להשאיל אותו לעוד עונה. אין ספק שדירסאו הוא בהחלט השחקן הכי יציב במכבי חיפה,שאחראי להרבה מהעובדה שחיפה לא חטפה הרבה שערים העונה. דירסאו יצטרף לקולואטי וגם הוא כמעט בטוח לעונה הבאה

Omri Sultana

New member
מצוין

אני מקווה גם שגונזאלבש (ככה כותבים?) ימשיך איתנו לעונה הבאה דווקא השנה סוף סוף מישהו בליגה הזאת פגע בזרים וכל הכבוד לרוני לוי על כך

לא יודע בקשר לגונזי

הוא לא מרשים בידיוק בסיבוב האחרון. חיפה שילמו עליו חצי מיליון דולר ככה שהם חייבים שזה ישתלם להם

Omri Sultana

New member
שמע אחי

הוא בסדר גמור תן לו ת'זמן זאת הבעיה בארץ אנחנו מפספסים מלא שחקנים טובים לא נותנים להם זמן אתה תראה הוא משתלם לטווח רחוק ורק צובר ניסיון אגב אחלה כינוי יש לו ככה זה יחסוך ממני לנסות לכתוב ת'שם שלו כל הזמן...

בעיקרון השם המלא שלו זה

ווסקלי פינה גוזנלאבס אבל גוזני זה הרבה יותר יפה

greennir

New member
הוא יישאר

למה? כי רוני מרוצה ממנו. הכסף הוא פחות חשוב כאן, אם רוני לא היה מרוצה ממנו אז הוא לא היה נשאר. כרגע עוד לא התחילו באופן רשמי את ההכנות לעונה הבאה, אבל כל מי שקצת קרוב למערכת יודע שווסלי יישאר, כל עוד זה תלוי ברוני.

תשמע אני קורא הרבה לאחרונה

שבמכבי חיפה לא כ''כ מרוצים ממנו והוא ישאר רק אם הוא ישאיר עד סוף העונה איזה רושם שונה. סך הכל הוא בלם גרוע כמו אג'יפור,רואים שיש לו יכולות,וגם יש לו הרבה עתיד,אבל הוא מצליח לנצל את זה כמו שצריך. ולפי כל החתמות,השיחרורים,וגישושים אצל שחקנים אחרים,ההכנות לעונה הבאה כבר התחילו,גם אם לא באופן רישמי

מעולה...

אחד הזרים הטובים של מכבי חיפה בשנים האחרונות..הוא מאוד יציב.. אם אנחנו מתכוונים ללכת לאירופה.. אנחנו חייבים אותו במגרש

יופי

דירסאו הוא שחקן מצויין וטב שהוא נשאר. אני מקווה שישאירו גם את גונזאלבס

למעלה