דיסק קשיח USB כדיסק רשת

Haunted

New member
דיסק קשיח USB כדיסק רשת

אהלן. הפנו אותי לכאן מפורום חומרה ותוכנה. יש לי דיסק קשיח 3.5" USB שאני מעוניין לעשות ממנו דיסק רשת. חיפשתי מארז עם יציאת רשת. בארץ המחירים פשוט יקרים מדי וגם אין לי כוח לחכות למשלוחים הארוכים מחו"ל. אם אני אחבר לדיסק הקשיח מתאם USB נקבה לרשת נקבה, דרך כבל רשת לנתב, האם זה יעבוד והנתב יזהה אותו ככונן רשת ?

cheif

Member
מנהל
לא

המתאם שאתה מדבר אליו לא ממיר יציאת USB של דיסק קשיח ליציאת רשת.

Haunted

New member
אז איזה פתרון אתה יכול להציע לי

מלבד לקנות מארז עם יציאת רשת ?

rafid1

Active member
מנהל
הפתרון המוצע הוא --->

נתב עם יציאת USB לדיסק/מדפסת

rafid1

Active member
מנהל
נב: כמובן שניתן לשתפו ברשת גם כדיסק USB

המחובר לכל מחשב שהוא... http://www.netcheif.com/Articles/HomeNet/HomeNet.htm

Haunted

New member
עלה במוחי רעיון..

אם אקנה אקסס פויינט שיש לה כניסת USB לשיתוף מדפסות ומכשירי USB אחרים, הדיסק הקשיח יתפקד ככונן רשת ? כמו כן, בהנחה שאני אשיג מארז עם רשת, אם אחבר אותו בכבל רשת לראוטר ובכבל USB למדיה סנטר, הוא יעבוד עם שני המכשירים ?

Haunted

New member
לאיזו מהשאלות התייחסת ? ../images/Emo13.gif

דבר נוסף.. אני בשבוע האחרון משוטט ברחבי הרשת בחיפושים אחר הפתרון המושלם לבעיה שלי. מצאתי באיביי מארז רשת לדיסק קשיח שכולל יציאת רשת, יציאת USB, כניסת USB לשרשור דיסק קשיח נוסף, ואפילו קליינט ביטורנט עצמאי. לכאורה הפתרון המושלם בשבילי. העניין הוא שאני רוצה שהדיסק יתפקד גם ככונן רשת, וגם כדיסק קשיח שמחובר למזרים מדיה. שלחתי מייל לבנאדם שמוכר את המארז ושאלתי אותו האם הדיסק יוכל לעבוד גם ברשת ושגם המזרים מדיה יזהה אותו דרך USB. הוא ענה לי שלא, ושניתן לעבוד עם הדיסק רק דרך אחת מהיציאות ולא שתיהן בו זמנית. השאלה אם יש ביסוס לדברים האלה ? אני פשוט מנסה להבין מה יקרה אם אחבר גם את הרשת וגם את ה-USB. הכונן יזוהה רק דרך אחת היציאות ? אף אחת מהן ?

cheif

Member
מנהל
לשאלה הראשונה

כפי שראית, התשובה לשלאה השניה תלויה בציוד עצמו.

dani666

New member
הוא לא יכול "לקחת". הוא יכול לקנות

נכון, בזק לא קוראים לזה "לקנות". אבל זה בהחלט "לקנות". וגם "להתחייב".

cheif

Member
מנהל
לא זה ולא זה

אם הוא מתחייב לשנתיים הוא מקבל אותו "חינם" במודל "חיוב-זיכוי".

לי יש

כונן דיסקטים חיצוני 3.5 של חברת WD בנפח 500GB שמתחבר למחשב דרך USB וגם יש לי המודם דטואר של בזק DLINK החדש שמאפשר חיבור מדפסת רשת וכנון קשיח חיצוני דרך חיבורם לנתב בUSB, אם אחבר הכונן לרטואר הוא יזהה אותו? האם יהיה אפשר להשתמש בו רככונן רשת עם כל הקבילות שיש בו?? או שמא יזהה רק חלק?? לציין שהכונן בנוי ממחיצה אחת תודה על מענה נ.ב. המדפסת משולבת שלי ברד'ר המחוברת לנתב מתפקדת מצויין עם כל מחשבשמחובר לרשת בבית ורוצה שכך יהיה עם הדיסק קשיח

rafid1

Active member
מנהל
כן (בע"מ)

אני מאמין שיהיו מספר אי תאימויות. למשל - התיחסות לקבצים של עד 4G בלבד.

למעלה