דיסקים: מחפשים,מוכרים,מחליפים (54)

שחר1985

New member
למכירה...

דיסקים: elena gadel - es por ti - סינגל david bisbal - corazon latino laura pausini - from the inside Celine Dion: Live A Paris Celine Dion - 1992 The Colour Of My Love Falling Into You Let's Talk About Love A New Day Has Come One Heart Mariah Carey - #1's Whitney Houston - Greatest Hits - אלבום כפול Enya - Paint the Sky With Stars (The Best Of Enya) Enigma - Love Sensuality Devotion: The Greatest Hits The Spice Girls - Spice Various Artists - the best of 95 Various Artists - the hits album 1997 Various Artists - fresh two כוכב נולד, לא נפסיק לשיר - הרגעים הגדולים מאיר בנאי - כמה אהבה (האוסף) - סט כפול דוד ד´אור - בגובה משתנה רמי קלינשטיין - האוסף ריטה - הערב מחזמר - עם דודו פישר רינת גבאי - רגעים וידיאו: אהבה גדולה - ההופעה + חוברת תמונות + דיסק - שניים עם שלמה ארצי, חייך וחיי עם גידי גוב, רוקסן של סטינג, שרה ברחובות מההופעה ואני חיה לי מיום ליום מההופעה באריזה מיוחדת פוקהונטס - הסרט של וולט דיסני המקורי בדיבוב עברי DVD: ישראל באירוויזיון, כל השירים מכל הזמנים ב - DVD Celine Dion - The Colour Of My Love Concert - הופעה מ1995

A v i s h y 1 7

New member
למכירה/החלפה !

למכירה/החלפה 4 MAXI 12" Singles של הרימיקסים הבאים: MELANIE B - TELL ME 2T MELANIE B- FEAL SO GOD 1T GERI HALIWELL - SCRAEM IF YOU WANNA GO FASTER 2T BRITNIE SPEARS- OOPS...! I DID IT AGAIN 1T הסינגלים האלו למי שלא מבין הם מקסי סינגלס תקליטי סינגל נדירים מאוד ! , במצב טוב ! להחלפה על סינגלים או כל דבר אחר חוץ מדיסקים שקשור לעפרה חזה ולהחלפה על התקליטים DESERT WIND, שירי תימן, אלבום הזהב, בלבד !

חופר 11

New member
מחפש דיסק של Salem - Kaddish

שלום אני מחפש דיסקים של להקת Salem - Kaddish זה להקה ישראלית.. אני מחפש הרבה זמן את הדיסק שלהם .. שהיה במצב טוב מאד ללא שריטות .. במחר טוב .. רצתי מישהו שגר בקריות..

elr

New member
מבחר תקליטי ג'אז

למכירה מבחר תקליטי ג'אז(ECM בעיקר) במצב חדש.

spiderrrman

New member
למכירה\החלפה

scooter-age of love music of the movies- the love songs volume two five-5 (לא כתוב השם ,השיר הראשון בדיסק: slam dunk da funk) nirvana-unplugged in new york madonna-ray of fight hitman-9 five-kingsize natalia oreiro-turmaline רון שובל=מסובבת אותי ליאור נרקיס-זה מהלב אייל גולן צליל מיתר icq 166235418 e-mail [email protected]

SwitchMan

New member
רשימה....?

יש רשימה? ואתה מדבר על תקליטים כן? (לפטיפון) לא דיסקים..[?]

elr

New member
מדובר בכ-200 תקליטים.....

ככה שעדיף לדבר בטלפון אפשר להשאיר במסרים.

zoot30

New member
אז איך מדברים איתך ?

את המוזמן לשלוח אלי מייל עם טלפון ואני אתקשר

פּלפּל

New member
דיסקים: מחפשים,מוכרים,מחליפים (54)

דיסקים, רבותי, דיסקים. או תקליטים. למכירה, להחלפה או למסירה. אתם מזומנים לשרשר כאן. שלום!

YanKiz19

New member
מחפש סינגלים של דנה אינטרנשיונל

נא להשאיר מסר או הודעה פה...

Spread

New member
מחפש את הספר "תזונה פרי מחשבה"

של האוניברסיטה הפתוחה. אודע לכל מי שיוכל לעזור :) יום נעים.

jarvis

New member
דיסקים למכירה ../images/Emo72.gif פופ/אלקטרוני

כל הדיסקים במצב מצוין 15 ש"ח לדיסק, במסירה אישית באזור תל אביב Chemical Brothers - Singles 93-03 Elvis Costello - King of America Elvis Costello - Goodbye Cruel World Elvis Costello - Punch the Clock Elvis Costello - All This Useless Beauty Groove Armada - Vertigo Groove Armada - Goodbye Country (Hello Nightclub) Pet Shop Boys - Nightlife The Divine Comedy - A Secret History The Lightning Seeds - Tilt The Coral - Skeleton Key EP

למעלה