דיי דינו-גרסה מוקדמת לפסח

דיי דינו-גרסה מוקדמת לפסח

איזה הריון...
אילו היתה תאונת דרכים ואשפוז בהריון בסיכון ולא צירים מקודמים –דיינו אילו היו צירים מוקדמים ולא רעלת הריון-דיינו אילו היתה רעלת הריון ולא הי צריך זירוז-דיינו אילו היה זירוז והפיטוצין היה עובד-דיינו אילו הפיטוצין לא היה עובד אבל כל הדרכים ההומפטיות כן-דיינו אילו ההומופטיה היתה עוזרת ולא היה צריך פקיעת מים-דיינו אילו היתה פקיעת מים בלי לגרום צירים מטורפים-דיינו אילו היו צירים והאפידורל היה עובד-דיינו אילו האפידורל לא היה עובד אבל הילד היה יורד בתעלת הלידה-דיינו אילו הילד היה יורד ועולה ויורד ועולה בתעלת הלידה אבל במשך רק שעה-דיינו אילו הילד היה עושה את זה 4 שעות עד שכבר רצו קיסרי-דיינו אם היתה רופאה אחת שהתעקשה על ואקום-דיינו אם בגלל הואקום צרחתי ככה שכל העיר שמעה-דיינו אם היה ואקום ולא היה צריך כמות תפרים שמספיקה לחליפת ורסצ'ה שלמה-דיינו אם היו מלאן תפרים אבל השיליה היתה נפרדת מעצמה-דיינו אם השיליה היתה לא נפרדת אבל האפידורל לא היה גורם להתעלפות-דיינו אם היתה התעלפות אבל ההמוגלובין לא היה צונח ככה שצריך מנת דם-דיינו אבל בסוף יצא לי תינוק מדהים-דיינו! דיי דיינו דיינו דיינו דיינו די די דינודונ דיינו תות

ולמי שאוהב לקרוא תקצירים

התחילה לי רעלת ולחץ דם מטורף ,עשו לי זירוז, הייתי כמעט יומיים בחדרי לידה, היה קשה וכואב, אבל בסוף נולד לי תינוק מושלם ומתוק. תות

בנניטה

New member
../images/Emo178.gif

וואו, אבל בשורה התחתונה- יצא תינוק מדהים (את אמרת, כדי שנסכים את צריכה להראות לנו גם תמונות
) ברוכה השווה והמון מזל טוב

../images/Emo6.gif מזל טוב! ../images/Emo95.gif../images/Emo142.gif../images/Emo95.gif

טוב לראות שאחרי כל העסק, ועם תינוק טרי, עוד יש לך מאגרי יצירתיות. ואיך קוראים לו? ומה עם איזו תמונה לחבר'ה?

שחר חדש הפציע!

וואו.איזה מין דבר זה. כל כולו שלמות ומתיקות. וכולו היה לי בבטן כל הזמן הזה. איזה פלא .איזה נס. זה שחר שלנו שנולד לפני שבועיים במשקל 2.900 (שבוע אחרי שהודיעו לי בהוא נראה גדול מדי ...) תודה על כל איחולי המזל טוב! יש!הצלחתי לרשום את ההודעה בלי שהוא יתעורר באמצע!!! תות

הוא מקסים ../images/Emo99.gif

תנצלי כל הזדמנות להסניף אותו ולהסתכל עליו - את לא מאמינה באיזו מהירות הם מאבדים את המראה היילודי הזה
.

יו! איזה כיף לשמוע!!

מזל טוב!! והוא מקסימון קטן.. איך אני מתגעגעת לגודל הזה.. ( 7 קילו זה כבר גדול טפו טפו טפו) העיקר שנגמר בטוב... באיזה שבוע בסוף ילדת?

בשבוע 38 מלא

המדריכת קורס אמרה: יש אפילו הבדל בין 37 ל-38 תסחבי עד אז...אז יצא טוב אפילו הרופא שזכר אותי מהצירים בשבוע 30 שמח לראות שבסוף הגעתי עד הלום.. תות

yoyo10

New member
|מאוה| יו הוא מקסים

המון
להורים הטיריים נשמע סיוט מה שעבר עליך בלידה מה שלומך עכשיו? איך החיים החדשים עם שחר?

משתפר כל יום..

בהתחלה התפרים כאבו מאוד ןגם לבצקות מהרעלת לקח זמן לרדת אבל בהחלט משתפר.לשמחתי הבעל לקח שבועיים חופש וזה היה נפלא. מאתמול אני סוליקו בבית איתו. החיים בהחלט חדשים..שונים..
לא ידעתי שמודג פשוט כמו "שינה" יכול להיות כל כך פלואידי.. אני מניקה וזה כיף אבל לא תמיד קל. אני מתחילה להבין למה הייתן מגחכות למשמע המושג "חופשת לידה"... חלק מהעייפות גם בטח נובע מההתרגשות שלי, יש קטעים שפשוט קשה לי להחזיר אותו ללול, \אני יושבת ומסניפה אותו... תות

אמיקה

New member
יא../images/Emo70.gif זה תמונה אמיתית?!

איזה פוסטר!!! מ-א-מ-ם השחר שלך
מזל טוב ואינשללה מהר מהר תשכחי את הכל ה"די-דיינו" המבהיל שקדם לבואו ...

maz

New member
רואים שיש לו דיעות משל עצמו

אותי לא יוציאו מפה בלי מאבק
באמת מדהים לחשוב שהדבר הזה שחה בבטן או כמו שסבא החכם שלי היה אומר - מזה עוד יצמח סבא... מזל טוב והמשך יותר קל מאשר סוף ההריון והלידה

למעלה