דיוני סדרות #80

Lhuna3

Well-known member
הקיסר day שחזר הבעתה משית עונש נוראי על אזורה, אבל בבואו לשפוט את dawn לא רוצה להרוג אותו, משהו מהדברים של כוהנת הדת וגם של סלדון על כך ששינוי הוא הכרחי, חילחל אליו. dusk כועס ונחוש שחייבים להרוג את "העיוות".
dawn חמוד כזה כשהם רבים פונה בבכי לדמרזל שתחבק ותגן עליו, אבל היא רוצחת אותו כי הנאמנות שלה היא לשושלת הגנטית ואין לה ברירה. day מתאבל עליו כמו בן, ואז מתברר שהמחתרת "זיהמה" את המאגר הגנטי המקורי, כך שבעצם גם כל השיבוטים ה"מוקפאים" שיש להם עכשיו הם לא זהים למקור ובעצם גם day עצמו.
לגבי dusk עוד לא ידוע. day וגם דמרזל במשבר קשה.

על טרמינוס התודעה של הארי שיצא מהכספת מגלה לכולם שמטרת המוסד הראשון לא היתה לשמור ידע לאחרי האפוקליפסה אלא להניע בעצמם את תחילת התהליך של הפלת הקיסרות. האנאקרונים, והת'ספיאנים והטרמיניים מתאחדים למטרה, מתקנים את האינוויקטוס (ספינה המלחמה הקופצת בחלל) ומתכוננים לבנות נוספות כמוה.
סלדון גם מגלה לסאלבור (שהוא לא ידע על קיומה) שהחזיונות שלה לא הגיעו ממנו.
בינתיים סאלבור רואה חזיון נוסף והפעם של גאאל כילדה, ומגלה בעזרת אימה שזו היא ושהילד שראתה היה רייץ' והם ההורים הביולוגיים שלה, והיא מבינה שהיא חייבת למצוא את גאאל שכאילו קוראת לה ויוצאת אל הכוכבים.

מאה ומשהו שנים אח"כ, גאאל מגיעה בפוד שלה "הביתה" לעולם המים שלה לגלות שהוא כבר מוצף כולו ולא נשארו בו בני אנוש, אבל מתחת למים היא מוצאת פוד ומתוכו היא מעירה בהקפאה, כמובן את סאלבור הבת שלה.

dilia snake

Well-known member
אז ככה אמור להראות הספינאוף של פשעי שנאה אם לכריס מלוני לא היה מתחשק פתאום לחזור. וזו הבעיה של הפרק זה הרגיש כמו BACKDORE פיילוט יותר מכול דבר אחר, העירוב של SVU היה על גבול הקלוש. הגיוני אבל לא 100% נחוץ והיו שם מרפי(האבא של אחת הבנות של רולינס ומי שפיקד על היחידה לפני כמה שנים שאוליביה עוד הייתה סמלת והסיפור עם ההוא (לואיס?) עשה קאמבק) והיה גם קלדון ועוד מישהי שגם מכירה את אוליביה והתארחה אולי בעונה הקודמת.

הפרק עצמו היה בסדר, לא התלהבתי יותר מידי. והבעיה שזה לא הרגיש כמו משהו בפני עצמו אלא כמו משהו שאמור להתפתח למשהו אחר שיעמוד בפני עצמו, אבל לא נראה לי שזה יקרה במיוחד שהסדרה המקורית חוזרת עכשיו לעוד עונה ויש גם את פשע מאורגן, אבל אולי אני טועה.

ולאחד הרעים הייתה ריצ'בקית! איזו מהממת |מאוהב| .

נערך לאחרונה ב:

dilia snake

Well-known member
ראיתי כבר אתמול בלילה, אבל למה לא?

בשתי מילים: מסריח ממאמץ. כאילו אני יודעת שזה פרק פיילוט והכול אבל זה פשוט כ"כ מגושם ומסריח ממאמץ שאני מתפלאת שמישהו ב-CBS ראה ואישר להפיק לזה עונה מלאה. מצד שני אולי הם חושבים שזה מה שהצופים שלהם צריכים בין כול סדרות המשטרה למיניהן. אבל זה לא יחזיק יותר מעונה או שתיים.

ג'ייסון אייזקס מעולה, הוא נקודת החוזק של הסדרה וזו הנקודה היחידה שעומדת לטובתה. גם הגרושה שלו ויוי, שחקנית טובה אבל כול השאר? סופיה בוש לא באמת רוצה להיות שם, היא לא מוצאת את עצמה ולא ברור מה היא עושה שם והיא השחקנית הראשית, שאר שחקני המשנה הם נראים כאילו הם בחרו את הארבעה-חמישה הראשונים שענו על מודעות הליהוק שלהם או משהו רנדומלי בסגנון בלי להתחשב בכלל בכישורי המשחק שלהם. גם אין שום כימיה או משהו שאמור לגרום להאמין שהם חודשים עובדים יחד, שלא נדבר על זה שאני אמורה לקנות את זה שסופיה בוש וג'ייסון אייזקס הם אבא ובת. אני כן קונה לגמרי את זה שהדמות של ג'ייסון אייזקס ו-ויוי גרושים.

השאר? אני מניחה שזה אמור להיות משעשע, אבל זה לא. התיק הרפואי השבועי היה חלש ולא מעניין ונראה כמו האוס בשקל תשעים ביום רע.

אני אתן לזה עוד צ'אנס, אבל אין שם הרבה תקווה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ואחרי שהסבת את תשומת ליבי לכך ששמה הוא סאלבור שאני מניחה שזה מהמילה Salvation אז אני גם שמה לב שהשם גאאל מאוד דומה למילה גאולה בעברית, שזה אותו דבר, ולכן אני בטוחה שזה מכוון.
אוי, זה קישור מעניין. לא חשבתי על זה. אני מתקשה להאמין שזה בכוונה, אבל מגניב אם כן.
אבל brother dusk מזמין אותו לראות את הציור שבו הנציח אותו על הקיר - עם 6 הציפורים שהוא צד באותו יום, ש-3 מהן הוא החביא מפני dusk, אבל האיש שלו מצא אותן אח"כ, ועכשיו dusk החביא אותן ממנו בציור, תוך ניצול עיוורון הצבעים שלו ש-dawn לא ידע שהוא יודע עליו. והוא מדבר איתו על חשיבות הדקויות של הציור עד לפרטים הקטנים של בחירת צבע ומשאיר אותו לבד להתעמק בציור, אז dawn שם את מתקני עיוורון הצבעים שאזורה נתנה לו ומגלה את 3 הציפורים הנוספות שמצוירות שם! ומבין שהסוד שלו שהוא שונה נחשף והולכים להרוג אותו.
סצינה מבריקה.
כן, זה באמת היה מעולה.
אם כי בצפיה זה היה נראה מוזר למה שdusk לא ישר יתפוס את dawn אם הוא כבר יודע. אבל אחר כך מתברר שהוא רצה שהוא יברח כדי שיגיע למורדים וככה יתפסו אותם.
אז הוא ממהר לברוח יום קודם מהתכנון ומצליח להגיע אל ביתה של אזורה לכאורה ואז מגלה שהיא היתה חלק מקנוניה להפיל את הקיסרות מבפנים!
הם שינו את ה-DNA שלו כדי שתהיה לו סיבה לברוח ובמקביל יצרו כפיל מושלם בגילו משלהם שהיה אמור להחליף אותו אחרי שיברח (עם DNA של קליאון הראשון שהם גנבו). המזימה כמעט מצליחה להם, אבל Brother dusk מסתבר עקב אחרי אזורה וגילה הכל ותפס אותה והרג את הכפיל.
dawn הוא כזה מסכן שהוא חשב שאזורה באמת אוהבת אותו וכשהוא מגלה שכל הזמן הזה היא עבדה עליו. כל כך ריחמתי עליו. הוא פשוט במצב שבו שני הצדדים לא רוצים או צריכים אותו.

הקיסר day שחזר הבעתה משית עונש נוראי על אזורה,
אוי איזה נוראי זה. אבל הוא מסביר על כך שהיא פגעה במישהו שהוא אוהב ולכן הוא ימחק כל מי שקשור אליה או מכיר אותה. וזה שבתנועת אצבע איזה 500 אנשים (או יותר?) שיש להם איזשהו קשר אליה מתו מיד. והייתי מצפה שיראו לנו איך בבת אחת המון אנשים במקומות שנים מתים, אבל דווקא יפה שהשאירו את זה ככה שאנחנו בעצם לא יודעים אם זה קרה, אבל בעצם יש לנו את נקודת המבט שלה שזה רק הידיעה שהקיסר אכן יכל לעשות את זה.
ואז הוא משאיר אותה לחיות עד מוות טבעי, אבל במצב של חוסר חושים. (יש מילה שאני שוכח כאן).
הקיסר day שחזר הבעתה משית עונש נוראי על אזורה, אבל בבואו לשפוט את dawn לא רוצה להרוג אותו, משהו מהדברים של כוהנת הדת וגם של סלדון על כך ששינוי הוא הכרחי, חילחל אליו. dusk כועס ונחוש שחייבים להרוג את "העיוות".
dawn חמוד כזה כשהם רבים פונה בבכי לדמרזל שתחבק ותגן עליו, אבל היא רוצחת אותו כי הנאמנות שלה היא לשושלת הגנטית ואין לה ברירה.
זה כל כך נוראי כשדמרזל הורגת אותו כי נראה לרגע שאולי היא דווקא תציל אותו.
אגב, אם היא פועלת לפי שלושת חוקי הרובוטים של אסימוב אז זה לא אמור להיות בלתי אפשרי בשבילה להרוג בן אדם?
זה נורא עצוב גם כי נראה שday באמת ריחם ואהב את אחיו הצעיר והיה משאיר אותו בחיים. ואולי באמת למד משהו מהחוויה שלו מהדת ההיא. אבל עכשיו הוא רק מלא אבל.
לגבי dusk עוד לא ידוע. day וגם דמרזל במשבר קשה.
אוי, זה מסתיים בזה שדמרזל תולשת את העור פנים שלה וצועקת לא? מראה קשה.
על טרמינוס התודעה של הארי שיצא מהכספת מגלה לכולם שמטרת המוסד הראשון לא היתה לשמור ידע לאחרי האפוקליפסה אלא להניע בעצמם את תחילת התהליך של הפלת הקיסרות. האנאקרונים, והת'ספיאנים והטרמיניים מתאחדים למטרה, מתקנים את האינוויקטוס (ספינה המלחמה הקופצת בחלל) ומתכוננים לבנות נוספות כמוה.
סלדון גם מגלה לסאלבור (שהוא לא ידע על קיומה) שהחזיונות שלה לא הגיעו ממנו.
עד כמה שאני זוכר הסדרה מאוד שונה ממה שמתואר בספרים שקראתי (אם כי הבנתי שזה מבוסס חלקית על ספרי פריקוול שלא קראתי).
אבל אני כן זוכר את זה שסלדון מופיע בפני המוסד ומספר להם שבעצם כל התחלית שלהם הייתה שקר, שהם לא שם כדי להקים אינציקלופדיה שתרכז את כל הידע של האנושות, אלא שהם בעצם ערש של ציביליזציה גדולה חדשה.
כל הקטע שהוא יכול בעזרת פסיכוהיסטוריה לנבא את העתיד אבל בגלל שזה משהו שעוסק במספרים ענקיים של בני אדם במספר עצום של עולמות שונים אז אין שום מעשה שממש יכול לשנות את העתיד. לכן השיטה לעשות את זה היא ליצור משהו חדש כשהבסיס של זה הוא קטן מאוד - כמה אלפי איש של המוסד, שהם בכוונה מלומדים, ומזה ליצור ציביליזציה חדשה.
איך שזכור לי מהספר אנקראון ות'ספיס לא היו ממש חלק מזה בהתחלה, אלא היו סוג של נספח למוסד בגלל שכבר אז למוסד הייתה טכנולוגיה מתקדמת יותר מאשר להם.
אני לא זוכר שום דבר עם ספינת חלל ענקית. עד כמה שזכור לי ההנחה הייתה שהאימפריה פשוט שכחה מהמוסד כי זה היה כל כך רחוק שלא היה שווה לשלוח ספינות לחקור מה הם עושים ולכן הם לא היו צריכים לעשות העמדת פנים שהשמש שלהם התפוצצה כמו שעשו בסדרה.

עוד משהו שונה זה שבספרים יש הקלטה הולוגרפית של סלדון שמספר להם מה הייתה התוכנית שלו. שלא כמו כאן שזה ממש התודעה שלו והוא מדבר איתם ויכול ממש להתאים את התוכנית שלו למה שקורה בשטח.
בספרים הוא גם מספר להם שיש מוסד שני בצד השני של הגלקסיה בעוד כאן אנחנו יודעים על המוסד השני מהתודעה ההולוגרפית האחרת של סלדון על הספינה ההיא, אבל לא סופר לאנשי המוסד עליה.
בינתיים סאלבור רואה חזיון נוסף והפעם של גאאל כילדה, ומגלה בעזרת אימה שזו היא ושהילד שראתה היה רייץ' והם ההורים הביולוגיים שלה, והיא מבינה שהיא חייבת למצוא את גאאל שכאילו קוראת לה ויוצאת אל הכוכבים.
אני הנחתי כבר בשלב מוקדם מאוד שסאלבור היא הבת הביולוגית של גאאל ורייץ'. כי זה מסביר למה היא שונה כל כך ויש לה "יכולות" וגם בפרק 2 דובר על כך שבזמן המסע אל טרמינוס הם מקפיאים עוברים של הנשים שם כי זה מסוכן להכנס להריון במהלך המסע.
עדיין כל הקטע של ההזיות לא היה מובן לי ואני הנחתי שזה כן תוכנית של סלדון והופתעתי שהוא לא יודע על זה כלום.
אבל עכשיו שאנחנו גם יודעים שלגאאל יש יכולת לראות את העתיד אז זה הגיוני יותר שבגלל זה יש לה חזיונות.
לחלוטין לא ציפיתי לזה שסאלבור תצא לכוכבים. הנחתי שהיא תשאר ובעתיד נראה את הצאצאים שלה.
מאה ומשהו שנים אח"כ, גאאל מגיעה בפוד שלה "הביתה" לעולם המים שלה לגלות שהוא כבר מוצף כולו ולא נשארו בו בני אנוש, אבל מתחת למים היא מוצאת פוד ומתוכו היא מעירה בהקפאה, כמובן את סאלבור הבת שלה.
זה מאוד מאוד מגניב.
זה בעצם הכנה לעונה הבאה שבגלל ההקפאה עדיין יהיו בה סאלבור וגאאל.
ולמרות ש"זיהמו" את המאגר הגנטי של הקיסר אני מניח שגם עדיין נקבל את לי פייס ואת שני השחקנים האחרים ששיחקו את Empire כי ימשיכו להיותך קליאונים בראש הקיסרות.
וכמובן נראה עוד את סלדון שימשיך להיות קיים כהולוגרמה עם תודעה ממוחשבת גם בכספת בטרמינוס וגם במוסד השני.

אני מאוד אוהב את הרעיון של מה שאני מניח שיהיה המשך הסדרה - שמתוכננת להיות 8 עונות - בכל עונה תתמקד בנקודה אחרת בקו הזמן של המוסד כשהיא לאט לאט הופכת לאימפריה ומתמודדת עם כל מיני התפתחויות, בעיות ואיומים. ואני מניח שגם במקביל נראה את השקיעה של האימפריה של הקליאונים.

Lhuna3

Well-known member
dawn הוא כזה מסכן שהוא חשב שאזורה באמת אוהבת אותו וכשהוא מגלה שכל הזמן הזה היא עבדה עליו. כל כך ריחמתי עליו. הוא פשוט במצב שבו שני הצדדים לא רוצים או צריכים אותו.
כן והוא כזה עדין ומתוק ואומלל.
אני בהחלט מקווה שגם בעונה הבאה נמשיך לראות את השחקן בתור dawn, למרות שכשיבוט אחר הוא לא בהכרח יהיה מתוק (כמו המחתרתי).
אגב משהו שרציתי לציין כל הזמן זה ש-dawn ו-day באמת נורא דומים בסדרה, עד כדי שבדקתי אם השחקנים הם באמת אבא ובן אבל לא (ואז גם גיליתי ש-day הוא גם רונאן מ-MCU, לא שאני זוכרת את זה).
אוי איזה נוראי זה. אבל הוא מסביר על כך שהיא פגעה במישהו שהוא אוהב ולכן הוא ימחק כל מי שקשור אליה או מכיר אותה.
אני חלוקה בדעתי אם מה שהכי עורר בו את הצורך בנקמה כזו עזה היה שהיא פגעה במישהו שהוא אוהב, או ש-כמו שהוא תיאר את זה- היא גזלה ממנו את ה-legacy בדמות הקליאון שהוא גידל כבן.
אין ספק שיש לו רגשות אמיתיים ואנחנו רואים את זה גם כשהוא לוקח את גופתו אח"כ שהוא מתאבל באמת, אבל גם שם אני לא במאה אחוז בטוחה אם הכאב הוא על dawn עצמו כאינדיבידואל שהוא אהב, או על הרעיון, אם הצלחתי להסביר את כוונתי.
וזה שבתנועת אצבע איזה 500 אנשים (או יותר?) שיש להם איזשהו קשר אליה מתו מיד. והייתי מצפה שיראו לנו איך בבת אחת המון אנשים במקומות שנים מתים, אבל דווקא יפה שהשאירו את זה ככה שאנחנו בעצם לא יודעים אם זה קרה, אבל בעצם יש לנו את נקודת המבט שלה שזה רק הידיעה שהקיסר אכן יכל לעשות את זה.
כן, זה חזק.
אגב, אם היא פועלת לפי שלושת חוקי הרובוטים של אסימוב אז זה לא אמור להיות בלתי אפשרי בשבילה להרוג בן אדם?
היא הרגה כבר גם את כוהנת הדת ההיא.
אני מניחה שזה אומר שהיא לא כפופה לחוקי הרובוטים. יש לנו סיבה להניח שכן? כלומר, מדובר בסיפור אחר, אמנם של אותו סופר, אבל לפחות בסדרה לא נאמר על כך דבר.
נרמז לנו רק שהיתה בהיסטוריה שלהם תקופה שנקראת בהווה של הסדרה "מלחמות הרובוטים", ושבהווה הזה אין יותר רובוטים חוץ מדמרזל, שקיימת לפחות 11,000 שנה (אם אני זוכרת נכון).
ומעניין למה בדיוק. כי זה ברור שבינות מלאכותיות בצורות אחרות כן יש להם, למשל במחשבים של ספינות וכו', אז מה ההבדל? אולי שלרובוטים מסוגה יש רגשות? יש גם את ה-spacers שמכינים בני אדם לקפיצות חלל וזה ברור שהם לא אנושיים אבל נראים כמו חייזרים ולא לגמרי ברור מה הם.
אוי, זה מסתיים בזה שדמרזל תולשת את העור פנים שלה וצועקת לא? מראה קשה.
כן. ו-day מנפץ את הזכוכית של התא שמוחזק בו הגוף של קליאון הראשון.
עד כמה שאני זוכר הסדרה מאוד שונה ממה שמתואר בספרים שקראתי (אם כי הבנתי שזה מבוסס חלקית על ספרי פריקוול שלא קראתי).
אבל אני כן זוכר את זה שסלדון מופיע בפני המוסד ומספר להם שבעצם כל התחלית שלהם הייתה שקר, שהם לא שם כדי להקים אינציקלופדיה שתרכז את כל הידע של האנושות, אלא שהם בעצם ערש של ציביליזציה גדולה חדשה.
כל הקטע שהוא יכול בעזרת פסיכוהיסטוריה לנבא את העתיד אבל בגלל שזה משהו שעוסק במספרים ענקיים של בני אדם במספר עצום של עולמות שונים אז אין שום מעשה שממש יכול לשנות את העתיד. לכן השיטה לעשות את זה היא ליצור משהו חדש כשהבסיס של זה הוא קטן מאוד - כמה אלפי איש של המוסד, שהם בכוונה מלומדים, ומזה ליצור ציביליזציה חדשה.
זה מעניין. אגב כל הרעיון של אפוקליפסה שעלולה להשמיד את כל הקדמה האנושית נשמעת לי מאוד מאוד לא סבירה במציאות שבה האנושות מפוזרת על עשרות או מאות אלפי פלנטות מרוחקות ברחבי הגלקסיה.
כל עוד אנחנו על פלנטה אחת אז אולי באמת לא צריך הרבה בשביל לחסל את הציביליזציה (נגיד מספיק מגיפה קטלנית...)
אבל במצב שבסדרה אפילו במלחמה ענקית בין העולמות, זה מאוד לא מתקבל על הדעת שזה יגיע אל כולם.
ולמרות ש"זיהמו" את המאגר הגנטי של הקיסר אני מניח שגם עדיין נקבל את לי פייס ואת שני השחקנים האחרים ששיחקו את Empire כי ימשיכו להיותך קליאונים בראש הקיסרות.
מקווה.
אני מאוד אוהב את הרעיון של מה שאני מניח שיהיה המשך הסדרה - שמתוכננת להיות 8 עונות
😲 וואו מגניב!

Lhuna3

Well-known member
ראיתי גם את ספיידרמן 2 של טובי מקגוויר.
חייבת לציין שפיטר פארקר קצת מעצבן ונודניק בסרט הזה. גם קצת דילגתי בחלקי המרדפים והמכות.
ג'יי קיי סימונס בשני הסרטים משעשע בתור עורך העיתון, אבל זה גם די משונה שהוא מדבר כמו דמות מסרטים של שנות ה-50 או משהו. אני מניחה שזה קצת פארודי.
בכלל הסרט נראה קצת מיושן יחסית לשנה שבה הוא יצא. עד כמה ששזכור לי ב-2004 טלפונים סלולריים כבר היו די נפוצים (לא סמארטפונים, אבל בטח סלולריים ואולי אפילו דור 3) אבל בסרט אין להם זכר.

didalf

Well-known member
בכלל הסרט נראה קצת מיושן יחסית לשנה שבה הוא יצא. עד כמה ששזכור לי ב-2004 טלפונים סלולריים כבר היו די נפוצים (לא סמארטפונים, אבל בטח סלולריים ואולי אפילו דור 3) אבל בסרט אין להם זכר.
זה קורה המון בסרטים לאדעת למה.
נגיד בסרטים של אנדרו כבר ב2012 ו2014 יש לו טלפון יחסית מיושן. לי כבר היה אייפון מ2011.

Aranel Nenharma

Well-known member
זה קורה המון בסרטים לאדעת למה.
נגיד בסרטים של אנדרו כבר ב2012 ו2014 יש לו טלפון יחסית מיושן. לי כבר היה אייפון מ2011.
תארו לעצמכם שהקונספט של סמארטפון לא היה מצליח ואז הסרט הזה היה נתקע עם איזה טרנד כושל שלא עומד במבחן הזמן
1641648760323.png

didalf

Well-known member
המורדים הדור הבא (REBELDE) פרק ראשון

האם זה גרוע ומגוחך? כן
האם התרגשתי מהמוזיקה? גם כן

אוקי זה לא ממש ריבוט אלא גם המשך כאילו RBD היו סלבס על שיצאו מהבית ספר הזה והם גאוות הבית ספר או משהו. סלינה (המקבילה של פליסיטס) עכשיו המנהלת ומסתבר אחת הדמויות היא הבת של פילאר, שהייתה הבת של המנהל.
בהתחלה כמובן שיחקתי לי בהתאם את הדמות למקור. חנה היא סוג של מיה (חנה כהן חח איזה שם של סבתא זה בעברית) והבחור העני החתיך הוא קלירלי מנואל/מיגל.
הילד העשיר שעל משבצת פבלו/דייגו הוא דווקא קולוצ'י והוא אחיין של מיה? היה לה אח?8-* ממתי? וגם גיי. אז איך יהיו כל הלהקה בזוגות כמו תמיד?:-D אבל גיי זה טוב:-P:
יש בחורה מרדנית שהיא כנראה מריצה/רוברטה אבל אין לה אמא מפורסמת וגם יש את הילדה השניה שהיא תמימה כמו איך קראו לה לופיטה אבל מצד שני השם MJ מרמז דווקא על מריצה? ונשאר אחד שהוא די המקביל של ג'ובאני.
הקטע בסוף היה שיא הדבילי עם זה שחוטפים את תלמידי שנה א' ואז מה הם רוצים מהם? תשירו:-D אוו איזה פחד. איזה דרך מאולצת ומגוחכת להקים את הלהקה שצריכה לקום. המסדר בכלל היה לו קטע עם מלגות לא עם כולם. בכל מקרה כמה שזה היה מטומטם ברגע שהם התחילו לשיר "סוי רבלדה" התרגשתי ממש יש מצב שיש לי דמעה קטנה איך אני אוהבת את השיר הזה|מאוהב| איזה נוסטלגיה חמודה אוף.

אוקי בעקבות פרק 2 נראה לי למתופפת AKA בחורה מרדנית AKA מריצה/רוברטה יש קראש על הבחורה המעצבנת. אז מריצה ופבלו לא יהיו זוג כי שניהם גייז. לול:-D
אוי איך אהבתי את מריצה ופבלו הארגנטינאים|מאוהב|

המורדים הדור הבא (REBELDE)

סיימתי.
האם זה היה מטופש מאד? כן.
האם אהבתי את זה ממש? כןןןןןןןן.
האם התרגשתי כל פעם שעשו קאבר ל RBD ואפילו כמעט דמעתי? מאד|מאוהב|
ההגדרה המושלמת לגילטי פלז'ר.
רק חבל שזה היה כזה קצר. אני רוצה עונה שניה עם עוד קאברים וחבר ללוקה תודה ושלום.

snirf

Active member
המורדים הדור הבא (REBELDE)

סיימתי.
האם זה היה מטופש מאד? כן.
האם אהבתי את זה ממש? כןןןןןןןן.
האם התרגשתי כל פעם שעשו קאבר ל RBD ואפילו כמעט דמעתי? מאד|מאוהב|
ההגדרה המושלמת לגילטי פלז'ר.
רק חבל שזה היה כזה קצר. אני רוצה עונה שניה עם עוד קאברים וחבר ללוקה תודה ושלום.

נשארו לי 2 פרקים
היה צפוי שזה יחוויר לעומת המורדים המקורית (או לחילופין- מול רבלדה למי שאהב)
קראתי כאן ביקורת בארץ שלטעמי היא מאוד נכונה- https://www.ynet.co.il/entertainment/article/byswhkqnf
כלומר אולי מי שלא גדל על המורדים המקורית יאהב...אך מצד שני היא מאוד שטחית
ואם אני משווה אותה לאליטה- לטעמי אליטה הרבה יותר מוצלחת ממנה!

כמובן שהדמות והשחקן הכי מעניין שם הוא פרנקו מסיני (לוקה) שאני מכיר גם מסדרות אחרות...
ממש חבל שאין לו מושא אהבה (בניגוד ללסבית נגיד), מי כבר פוטנציאלי שיכול להיות בהמשך?
או שהוא סתם הולך להיות "גיי בלי ביסוס"? :unsure:

בכל אופן, העונה ה-2 כבר צולמה...וחידשו אותה גם לשלישית

didalf

Well-known member
לפני 10 11 שנים בדיוק הפרק הראשון של שיימלס עלה בשואטיים|מאוהב|

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי גם את ספיידרמן 2 של טובי מקגוויר.
חייבת לציין שפיטר פארקר קצת מעצבן ונודניק בסרט הזה. גם קצת דילגתי בחלקי המרדפים והמכות.
זה נחשב לסרט ספיידרמן הכי טוב שהיה (לפחות עד הנוכחי ואולי האנימציה לפי חלק)
אני מקווה שלפחות ראית את הישו עוצר את הרכבת של טובי.
כן, פיטר קצת מעצבן, אבל זה דווקא נראה לי אנשים אהבו כי זה מתאים לדמות שלו.
ג'יי קיי סימונס בשני הסרטים משעשע בתור עורך העיתון, אבל זה גם די משונה שהוא מדבר כמו דמות מסרטים של שנות ה-50 או משהו. אני מניחה שזה קצת פארודי.
כן זה משונה. אני לא יודע אם פארודי, אבל נועד להיות מצחיק.
באמת, אין שם טלפונים ניידים?
האמת שבאמת גם בסרטים וגם בסדרות הרגיש הרבה פעמים שלא התקדמו עם הטכנולוגיה בשנים האלו. כאילו הכותבים לא יכלו להתמודד עם הקונספט של טלפונים ניידים.
טוב, זה הגיוני דווקא כי פיטר אמור להיות מאוד עני
תארו לעצמכם שהקונספט של סמארטפון לא היה מצליח ואז הסרט הזה היה נתקע עם איזה טרנד כושל שלא עומד במבחן הזמן
צפה בקובץ המצורף 40398
נראה לי שב2012 זה כבר היה מגוחך לחשוב שסמאטרפונים יהיו רק טרנד שעובר מהר.

בכל מקרה הגישה בעניין הזה לדעתי השתנתה כי כיום יותר ויותר מכניסים לסרטים וסדרות את הטכנולוגיות הכי חדשות.
ב2007 הייתה סדרה קצרת ימים בשם Journeyman ששם אני זוכר שהגיבור היה הרבה פעמים מחפש מידע מהר בסמארטפון שלו וזכור לי שזה נראה לי מדהים כי עוד לא ממש הכרתי את זה שאנשים יכולים לעשות את זה (לי לקח עוד הרבה זמן עד שהיה לי סמארטפון).
גם למשל שמעתי על אלקסה של אמזון בסדרות לפני שידעתי שזה קיים (ולכן חשבתי בהתחלה שזה משהו דימיוני שהמציאו בסדרה (זה היה בסדרה "מר רובוט")

טוב, @Lhuna3 אם עוד לא ראית את ספיידרמן 3 (כלומר של טובי) אז תנמיכי ציפיות. משמעותית.
תכלס את גם ממש יכולה להרגיש חופשייה לדלג עליו.

לפני 10 שנים בדיוק הפרק הראשון של שיימלס עלה בשואטיים|מאוהב|

חבל שב2012 עדיין לא הייתי כותב בפורום, אחרת הייתי יכול עכשיו לחזור אחרוה ולמצוא את מה שכתבתי אחרי הצפיה בפרק הראשון.

didalf

Well-known member
האמת שבאמת גם בסרטים וגם בסדרות הרגיש הרבה פעמים שלא התקדמו עם הטכנולוגיה בשנים האלו. כאילו הכותבים לא יכלו להתמודד עם הקונספט של טלפונים ניידים.
כי זה פותר המון בעיות שתסריטאים אוהבים להכניס את הדמויות אליהן.

טוב, @Lhuna3 אם עוד לא ראית את ספיידרמן 3 (כלומר של טובי) אז תנמיכי ציפיות. משמעותית.
תכלס את גם ממש יכולה להרגיש חופשייה לדלג עליו.
ספוילר לשרשור החודשי כי מי יודע אם תגיע לשם:
(אני כרגע "צופה" בשלישי, כלומר שמתי אותו ברקע)
אגב השלישי נחשב הכי גרוע מכולם אז טוב ששמת אותו ברקע. כאילו אנשים שהסרטים האלה יקרים לליבם ממש כועסים עליו. אותי הוא הצחיק בטיפשות שלו.

חבל שב2012 עדיין לא הייתי כותב בפורום, אחרת הייתי יכול עכשיו לחזור אחרוה ולמצוא את מה שכתבתי אחרי הצפיה בפרק הראשון.
ררררגעעעעעעעע לפני 10 שנים זה 2012 לא 2011!! שיימלס עלתה ב2011. הם הטעו אותי! ואת עצמם! ומחקו את הציוץ בינתיים כי הבינו שהם טעו|פנים|
אז לפני 11 שנה שיימלס עלתה.

didalf

Well-known member
היה צפוי שזה יחוויר לעומת המורדים המקורית (או לחילופין- מול רבלדה למי שאהב)
קראתי כאן ביקורת בארץ שלטעמי היא מאוד נכונה- https://www.ynet.co.il/entertainment/article/byswhkqnf
כלומר אולי מי שלא גדל על המורדים המקורית יאהב...אך מצד שני היא מאוד שטחית
ואם אני משווה אותה לאליטה- לטעמי אליטה הרבה יותר מוצלחת ממנה!
אה ברור. אני גם הסכמתי עם הביקורת זה מטופש ברמות אבל מהנה באותה רמה שזה מטופש (שזה הרבה)
חוצמזה שיש לי נוסטלגיה לשירים של RBD
אליטה היה נראה לי כמו חיקוי של המורדים במבטא של ספרד ואני שונאתתתתת מבטא של ספרד. פה לפחות הם יודעים שהם חיקוי.

כמובן שהדמות והשחקן הכי מעניין שם הוא פרנקו מסיני (לוקה) שאני מכיר גם מסדרות אחרות...
ממש חבל שאין לו מושא אהבה (בניגוד ללסבית נגיד), מי כבר פוטנציאלי שיכול להיות בהמשך?
נכון, וראיתי שהוא ארגנטינאי ואפילו שיחק באספרנסה מיה עם לאלי אבל כבר לא ראיתי את זה.

בכל אופן, העונה ה-2 כבר צולמה...וחידשו אותה גם לשלישית
אהה כן? יופי.

dilia snake

Well-known member
איך אומרים אצלנו? לא קאלן-לא מעניין. כאילו בשלב מסוים הלכתי תוך כדי למטבח בלי לטרוח לעצור את הפרק ולא הרגשתי שפספסתי שום דבר מעניין בתהליך.

אין לי מושג אפילו מה הייתה ממש העלילה, אולי חיפשו את קנזי?

snirf

Active member
מילה עם YOU3
הייתה עונה מוצלחת לטעמי! לכל אורכה הייתה מטורפת וחולנית עם טוויסטים מעניינים (לדעתי אפילו טובה יותר מקודמתה) (y)
עוד מישהו צפה /אהב?

ועל סיום הסדרה של סופרסטור
וואלה עשו סוף יפה ומסכם כזה...על אף שמדובר בסיטקום- השקיעו...כי הנחתי שיהיה סוף סתמי/רגיל כזה.

למעלה