דיוני סדרות #41

מילי08

Well-known member
שזה תרגום לא לגמרי מספק, כי יותר ממלחמת "אזרחים" בין חברים זו היתה גם "מלחמה מנומסת".
דרך אגב, רק בלילה במקלחת נפל לי האסימון לגבי ההערה הזאת :-D

אוי, רק עכשיו שמתי לב שהמשכתם לדבר על הסרט..
כן אבל הרגע שבאקי מסובב את האופנוע|מאוהב|
מ-ע-ו-ל-ה!!
שלא נדבר על קפטן בייספ|מאוהב| אפילו באקי לא עמד בזה והפיל את המסוק:-P:
זה היה רגע של להתעלף |מאוהב|
כשהוא משנה את הזוית של היד- יפה שזורקים עצמות כאלה למעריצים(ות)
אפשר לבהות שעות בגיף הזה
מה שמצחיק/ עצוב הוא שבזמן שאני מסתכלת על הגופות האלה, שברור שהם עבדו מאוד קשה בשבילם, אני עסוקה בלאכול, והפעילות היחידה שאני עושה היא לקום מהכסא למטבח ובחזרה..
אז קודם כל זה: [סרטון how it should have ended]
יש שם התייחסות ל"קפטן בייספ"
זה מעולה!!! וכל הקטע עם באקי ואיירון זה בדיוק מה שאמרתי!
לי בד"כ אין כוח לחפור ביוטיוב לסרטונים כאלה, אז אני אחכה שאתם תעלו
אויש אז עכשיו זה ממשיך ככה? לא אוהבת את זה, זה דפוק [הפילוג בין טים איירון לטים קאפ]
כן... גם אני לא

snirf

Active member
נכון זה מתחבר לזה. הרעיון כבר עלה כמה פעמים בעבר כמובן. בין היתר בפרק ממש טוב של מראה שחורה.

עשו את הדמות די מעצבנת (וסוג של הקבלה לטרנסקסואליות שהייתה מוזרה) אבל הנושא מעניין - כלומר עד כמה מהר ועד כמה רחוק ילכו עם השתלות טכנולוגיות.

כל העניין עם המועמדת הפוליטית הייתה סוג של אמירה על פוליטיקאים כמו טראמפ.
אגב, זה שטראמפ לא זכה זאת התחזית הראשונה והמעולה שהם חזו לא נכון.

זה באמת מרגיש קצת פשלה שהם לא קלטו שזה כבר כמעט שם.

המוות של הדמות של טובי ראסל היה באמת נוראי.
אבל מה שהכי הרגיז אותי זה איך שהאח שלו האשים את הבן זוג שלו ושלח אותו למחנה רע של מהגרים. אח שלך הקריב את החיים שלו כדי להציל את הבן אדם הזה וזה שהוא בערך שולח אותו למותו זה כאילו הופך את המווות שלו ללחלוטין חסר משמעות.

אני מסכים שזאת סדרה משמעותית. לא הייתי אומר סדרת חובה. במיוחד כי היא במקומות מסויימים כאילו הלכה לאיבוד.

זאת עוד דרך להסתכל על זה...אבל נק' המבט שלו הייתה שאילולא הוא היה כ"כ נלחם על ויקטור (והיה נשאר עם בעלו נגיד) אז הוא לא היה מת.

didalf

Well-known member
לאאאאא זאת שטיפת מוח של העולם הפאטריאכלי. למי אכפת איך התחת נראה? האם לגברים אכפת איך התחת שלהם נראה? איי דונט ט'ינק סו. לשרוף את כל נעלי העקב. עד מתי נשים יעדיפו מראה על נוחות?
אקזקטלי. זה נושא שכ"כ מתסכל אותי, כי נשים אוהבות כבר עקבים בעצמן, זה רק מראה עד כמה רחוק שטיפת המוח הגיעה!
אתם יודעים מה מתסכל אותי? נשים שמזלזלות בנשים וחושבות שאנחנו שטופות מוח ורוצות להראות יפה רק בשביל גברים! ניוז פלאש: לא. אנחנו רוצות להיראות יפה בשביל עצמנו ובשביל נשים אחרות. כשאני לובשת משהו חדש ויפה או שמה לק חדש ויפה אני רוצה שהבנות בעבודה יחמיאו לי, מעניין לי את התחת המורם מה הבנים חושבים על זה הם עיוורים.
ונעלי עקב עושות גוף יפה יותר ואין מה לעשות עם זה. וכן ללכת עם עקבים פסיכים כל הזמן זה נוראי. ללכת עם עקב קטן ביומיום או ללכת עם עקב קצת מוגזם לחתונה זה כיף ואתן לא תגידו לנו מה ללבוש בשם ה"פמיניזם".
וגם כל מה שדילן אמרה|כן||כן||כן|

לא לא לא @adialf ו-@מילי לגמרי טועות ודווקא לונה צודקת בזה- נטשה + באנר = |מאוהב| נטשה + קאפ= לא לא לא 8-{ .
אני מתחילה לחשוב שזה פוקס שכן הסכמנו על דברים בעבר;-(

אבל זה בדיוק הפואנטה *אנחנו* יודעים שקאפ לא יעשה משהו לא אחראי, אבל בתור אזרחית מאיפה לי לדעת מי עשה מה? מה שאני יודעת שיש חבורה של אנשים עם כוחות על והם פישלו וכמעט השמידו את היקום, כאילו, אני כאזרחית מהשורה יודעת אם זה היה טוני או קאפ או וואטאבר? לא, ולמה זה אכפת לי, ברור שאני רוצה שתהיה בקרה על הכוחות שלהם, זה מפחיד שיש אנשים עם כוח בלתי מוגבל, גם אם המטרות שלהם טובות, מי שמם להחליט לבד דברים בסדר גודל עולמי כזה.
כן אבל... בתור אזרחית אולי כן. אבל כמו שקאפ אומר: ולמי הם יהיו כפופים? לאו"ם? לממשלת ארה"ב? ואם הנוקמים עכשיו תחת טראמפ זה משהו שאנחנו רוצים? לממשלות יש אג'נדה והיא משתנה. נכון שבתור אזרחית פשוטה בעולם הזה אני ארצה אולי מישהו שיפקח עליהם. בתור צופה בסרטים אני סומכת על המצפון הפנימי של קאפ יותר מכל ועדה שתוכל לקום לפקח עליהם.

וחוצמזה לסטארק יש כל כך הרבה רעיונות וכסף, איך הוא לא יצר למשל איזו בועה או כיפה שתכיל בתוכה את המלחמה ואז מונעים הרס נוסף?
יש לו איזה קרן שבאה לשטח אח"כ ועוזרת.

צודקת, אבל באקי לא לקח אחריות מהרגע הראשון. חוץ מלהגיד לקאפ ש"לא בטוח ששוה להציל אותי" לא ראינו אותו באמת מתייסר או לוקח אחריות. לצורך העניין, הוא היה יכול לתת לקאפ להסגיר אותו, לפי תנאים מסוימים
לא הייתה לו את ההזדמנות!! והוא הכניס את עצמו להקפאה בסוף הסרט מרוב שהוא לא סומך על עצמו! וגם למה להסגיר אותו הוא היה תחת שטיפת מוח הוא צריך עזרה לא כלא!!! וראית איזה כלא מתכננים לו שם!

ומגיע לסטיב קצת אקשן מהסוג הנעים
חחחחח ממש!!

מה שמצחיק/ עצוב הוא שבזמן שאני מסתכלת על הגופות האלה, שברור שהם עבדו מאוד קשה בשבילם, אני עסוקה בלאכול, והפעילות היחידה שאני עושה היא לקום מהכסא למטבח ובחזרה..
:-D:-D:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לאאאאא זאת שטיפת מוח של העולם הפאטריאכלי. למי אכפת איך התחת נראה? האם לגברים אכפת איך התחת שלהם נראה? איי דונט ט'ינק סו. לשרוף את כל נעלי העקב. עד מתי נשים יעדיפו מראה על נוחות?
זה אולי לא באותה מידה אבל לגברים אכפת איך שהם נראים וזה כולל ללבוש דברים שהם לא נוחים כמו חליפות.
וגם אכפת להם איך נראה התחת שלהם - לראיה הנוקמים אנדגיים. :-D

dilia snake

Well-known member
כול מילה של דילן ועדי |חזיר| (y) ולאחרות:

שאני הולכת עם עקבים אני עושה את זה בשבילי, כמו שאם בא לי להשקיע קצת יותר בלבוש שלי או להתאפר או ללכת עם תכשיטים אני עושה את זה בשבילי או כדי להרגיש יותר טוב או מאלף סיבות שלא קשורות לאף אחד מלבדי אני לרגע לא חושבת מה אנשים אחרים יגידו, כי זה לא עניינם. ואם בא לי ללכת על לוק מוזנח זה גם לא עניין של אף אחד ולאף אחד אין זכות לומר לי מה ללבוש.

ועם כבר פטריארכיה אז חזיות וסקיני ג'ינס גרועים יותר מעקבים לדעתי.

didalf

Well-known member
ועם כבר פטריארכיה אז חזיות וסקיני ג'ינס גרועים יותר מעקבים לדעתי.
ממ כמו עם עקבים צריך לדעת למדוד ולקנות נכון. יש ג'ינסים סקיני שיושבים טוב ונוחים באמריקן איגל ומנגו למשל.
חזיות זה באמת פויה.

Lhuna3

Well-known member
לגבי דברים שאת שואלת לגבי הרוב אני לא ממש זוכר כי עברו שנים רבות.
אבל למה לא לשאול מישהו חכם בהרבה, מישהו צעיר עם רוח חיים,
אני מדבר כמובן על ניק של 2015. (אבל הגיוני שהכי הרבה תשובות תקבלי מבחור בשם איל שהיה איתנו בתקופה ונהג לנתח את הפרקים באופן מקיף)
ייתכן שיהיו שם השערות על העתיד, אבל בטח לא ספוילרים של ממש כי זה היה לפני שיצאה עונה 2:
*מסתבר שזה היה בשבוע שבו יצא פרק סיום הסדרה של מד מן, אז אפשר לראות שם בעמוד קודם דיבורים על זה.

אני לא הייתי בטוח אם חשבתי ככה גם אז אבל מצאתי שבאמת כתבתי: "האם אי פעם בארי יתקל בבעיה שאי אפשר לפתור על ידי כך שרצים מאוד מהר סביבה."
כי אנחנו עכשיו בעונה 7 וזה עדיין מרגיש ככה לפעמים. (למרות שבאמת המון דברים משתנים, אבל גם יש דברים שבקושי משתנים)

שאלה מעולה - למה שסיסקו לא יבנה עוד רובה קרח כזה. במיוחד כשהם עכשיו מתמודדים עם ספידסטר נוסף.
אפשר לטעון שמשתמשים בקפטן קולד בגלל שהוא חכם גם. אבל זה לא תירוץ נהדר.

אני קצת מופתע שכל כך היה לך עצוב על אדי. אני לא זוכר שכל כך התעצבתי עליו. אבל את באמת חשבת שהוא מאוד חתיך (כלומר הוא כן מאוד חתיך, אבל במקביל אצל החץ היו כמה אנשי חתיכים יותר לטעמי).
בכל מקרה שאלה שהטרידה אותי גם בעבר (אני לא יודע אם כתבתי את זה שם, לא קראתי עכשיו הכל) האם אדי לא יכל למנוע את היווצרותו של איאוברד ת'ון על ידי... לירות לעצמו בביצים? כלומר כל העניין זה שהמווות שלו גורם לכך שלא יהיה לו המשך גנטי. ותכלס זה אפשר לעשות גם עם החלטה ללכת למנתח שיסגור משהו, אבל אם תקועים ברגע ועם כל הכאב שבעניין עדיין נראה לי עדיף לירות לעצמך בביצים מאשר למות.

סתם טריוויה נחמדה: השחקן שמשחק את אוליבר קווין הוא בן דוד של השחקן שמשחק את רוני
אוקיי מי זה @איל51 ומה הסיכוי שנמצא אותו ונחזיר אותו לפורום? אני מניחה שאפסי.
אבל מאוד אהבתי את הסיכום שלו לסוף העונה!
* ואני מבינה מכולכם שלא היה לי נדמה שבארי מהעתיד סימן לעצמו לא להתערב.
* אתה כתבת על ההתעלמות שלהם מקיומה של גדעון ואני גם חשבתי על זה במהלך הפרק - האם היא עוד שם ואם כן למה לא הולכים להוציא ממנה עוד מידע?
* יש דבר אחד שאתם הסכמתם עליו ולא ברור לי: זה שלכאורה וולס לא אמור להיות מופתע מכך שסיסקו סיפור לו על קו הזמן המקביל. למה?
* הרעיון שלך שאדי יכול היה לירות לעצמו רק בביצים :-D
* אבל אתה גם צודק שלא נאמר במפורש שהוא צאצא ישיר שלו, אז אדי לא יכול היה לדעת אם זה יצליח (אבל נגיד שהוא הימר שכן וצדק).
* "למה בעצם הם נותנים לוולס לחזור לעתיד" - גם אני שאלתי.
*קאט לעונה 12 שבה אייריס כועסת על בארי על כך שהוא שכח את היום נישואים שלהם. בארי רץ מהר סביבה והיא סולחת לו*
:-D:-D

אם הוא לא היה קיים מעולם בגלל שאדי מת אז זה אומר שהוא גם מעולם לא הרג את וולס או את נורה.
כן... אין דרך מכובדת לצאת מזה.

למעלה