דיון - אפשר הסבר?
מראו

דיון - אפשר הסבר? ../images/Emo58.gif מראו

מצטער אם במהלך ההודעה הזאת יהיו דבררים שאולי לא נכונים,אני פשוט כתבתי אותם מתוך מחשב שאני יודע את זה בראו האחרון נקבע הקרב הבא רסלמניה:שלושת הלגאסי ילחמו בקרב משולש ולמי שלא הבין:רנדי אורטון נגד קודי רודס נגד טד דיבאסי. עכשיו אין לי בעיה עם הקרב הזה ו/או עם המשתתפים בא, לא על זה אני הולך לדבר כאן. אני אדבר על הקרב הזה בגלל היותו "קרב משולש". ממה שראיתי בכל שנתי בהיאבקות מלבד הקרב מאחד מהתוכניות המיוחדות של סמאקדאון שהיה קרב משולש של האלופים(טריפל אייץ',מאט הארדי וכריס ג'ריקו) והקרב הזוגות המשולש(מייקלס ואייץ' נגד ביג שואו וכריס ג'ריקו נגד אנדרטייקר וג'ון סינה),לא ראיתי אף קרב משולש שאין בוא מטרה. הרי קרב משולש הוא קרב "ללא חברים" כולם נגד כולם על מנת לזכות במשהו אחר או להינצל ממשהו. אני אגיד את הקרב שוב אבל בסגנון אחר: ועכשיו אנחנו עם הקרב הבא:רנדי אורטון נגד קודי רודס נגד דיבאסי על האליפות העולם,אה שיט שכחתי אף אחד לא אלוף,סליחה על טעות,אני אנסה שוב. מי שמנצח את הקרב הוא מועמד לאליפות,אה רגע נכון,לא היה שום דבר בפיוד הזה שהוביל לאיזה אליפות. ראיתי וקראתי תגובות של כמה אנשים מהפורום בתוכניות האחרונות,לפני התוכנית האחרונה שהם אמרו(וגם צדקו)שיהיה קרב משולש בין שלושת הלגאסי.ואני חשבתי שלא יהיה קרב משולש,כי לה מטרה. גם אם דיבאסי ורודס שבוע הבא נכנסים לברול אחד על השני,זה עדיין לא מצדיק קרב משולש,למרות היה ברול שלהם כבר,לפני הראמבל. יכלו לעשות את זה האנדיקאפ בין השלושה,למרות שעשו את זה כבר.יכלו אפילו ללכת על אחד על אחד. לאורטון יש את הסיבה לנצח,אם זה להתנקם ו/או ללמד אותם לקח לא להתעסק איתו יותר. בואו ניקח מתמודד אחר בקרב,את דיבאסי,למה הוא צריך לנצח או אפילו למה הוא צריך להפסיד,אם יקרה במהלך הקרב שרודס יצמיד את רנדי איזה סיבה לדיבאסי יש לשבור אותה,מה הוא ישיג אם הוא ינצח ו/או אם מישהו אחר מפסיד? עכשיו,תחשבו על זה:רנדי בתוך זעם של פייסים משתלט על הקרב בהתחלה כולו זועם וכועס,פתאום הלגאסי בולמים מהלך אחד שלו ותוקפים חזרה,רנדי משותף בחוץ,מה אז? דיבאסי ורודס ילחמו זה בזה בטיפת הזיעה האחרונה,בשביל מה? בשביל כלום?סתם ילחמו לכיף?. שאלות לדיון: מה אתם חושבים על זה? מישהו יכול לתת לי הסבר על הקרב המשולש הזה שנקבע? מישהו עוד מבולבל חוץ ממני? דיון מהנה

Nurd4Life

New member
בגדול

רנדי אורטון ירצה לנצח את הקרב כדי להוכיח שהוא היה Legacy לאורך כל הדרך, ושדיביאסי ורודס לא שווים לרמתו. דיביאסי ורודס ירצו לנצח את הקרב ולהצמיד בעצמם כדי להוכיח שהם המתאבק היותר טוב מבין שניים/זה עם הפוטנציאל/זה שייחקק בזכרון לנצח..

eladi15

New member
התסריט הצפוי

קודי וטד עובדים על רנדי עד שאחד מהם ניגש להצמיד אותו. ואז השני לא ייתן כי הוא ירצה להצמיד את רנדי ברסלמניה. ואז לפני שאתה מבין הם שונאים אחד את השני.

hirshfe

New member
ומה המטרה

בסתם קרב? ואם היו בונים גם מתיחות בין קודי לדביאסי היה לך הגיוני הקרב? ככה השדרים יוכלו למכור שזה בעצם רנדי בהאנדיקאפ מאצ' בלה בלה בלה

סלים וארזה

New member
מנהל
לדעתי נקבל אנגל ולא קרב ../images/Emo58.gif שבוע הבא אורטון יבקש מטריפל H להיות אצלו בפינה בקרב המשולש וזה יסכים. הקרב ברסלמניה יתחיל ובמהלכו נקבל בשלב מסוים ביט דאון של כל השלושה על טריפל שישאירו אותו פצוע לקרב מול שיימוס. טריפל יפסיד, הקהל ישוב לשנוא את אורטון ושיימוס יצטרף לסטייבל של הלגאסי. מדוע הקרב הוא טריפל ת'רט? כי אז אין פסילות מה WWE מרוויחים מזה? 1. שיימוס יקבל היט יותר גדול מהקהל 2. להלמסלי יש פיוד לאחר שמייקלס פורש 3. אורטון מבסס עצמו כהיל הגדול ביותר בראו

dannygoosh

New member
2 דברים לגבי זה.

1. לHHH כבר יש קרב במניה. איזו סיבה יש לו לעמוד בפינה של קרב אחר בנוסף? ועוד בפינה של אורטון. 2. באמת?? לגאסי נגד HHH שוב פעם?? בבקשה די!

סלים וארזה

New member
מנהל
ןאיזו סיבה ../images/Emo58.gif איזו סיבה היתה לו להציל את אורטון ברו? בייחוד אחרי שאורטון תקף אותו ואת אשתו כולל RKO לשניהם. ההגיון כבר נגמר מזמן. זה לגאסי, אורטון ושיימוס מול HHH. כבר הרבה זמן לא היה לנו סטייבל הילי רציני ומאיים. שיימוס יכול לתת את התוספת הנחוצה והמרתיעה.

dannygoosh

New member
הסיבה

היא שרודס ודיביאסי תקפו אותו קודם. לי זה נראה כאילו הוא פחות עזר לאורטון אלא נקם בשביל עצמו. אני בסה"כ אומר שאורטון וHHH קיבלנו מנה גדושה שנה שעברה, לגאסי וHHH קיבלנו גם מנה מספקת, אם תוסיף לשם את שיימוס לא יודע כמה זה יוסיף עניין. דווקא פיוד אחד על אחד בין שיימוס לטריפל יהיה יותר מעניין ויקדם יותר את שיימוס. מה גם שלטעמי הגיע הזמן לפרק את לגאסי. כמה אפשר למשוך את הסטייבל הזה? אם בסוף באמת יתברר שזה הכל היה חארטה ואורטון ולגאסי חוזרים - זה יהיה ממש מאכזב ומאוס.

סלים וארזה

New member
מנהל
לא אמרתי שזה מה שאני רוצה ../images/Emo58.gif אמרתי שזה מה שאני חושב שיהיה. על פי ההתפתחויות זה נראה לי הגיוני. פיוד אחד על אחד יקדם את שיימוס? אחרי שהוא היה אלוף ולא ממש הצליח לעניין אף אחד, הוא צריך להיבנות על ידי חבירה למישהו אחר. בוא נגיד שרוקי לא היה פורץ כך לולא היה במקור חלק מהניישן עם פארוק. באטיסטה עם יכולת מיק בינונית לא היה אובר לולא היה באבולושן. באטיסטה כמתאבק בודד לדעתי היה נחשב היום לעוד קיין במקרה הטוב או מארק הנרי במקרה הרע. פירוק הלגאסי יקבור כרגע גם את רודס וגם את דיביאסי.

dannygoosh

New member
אבל

גם אם תשאיר את לגאסי ביחד הם ייקברו. פאק, היו להם כמעט שנתיים ביחד והם לא השיגו בזמן הזה כלום חוץ מנצחון על DX שגם לא תרם להם שום דבר בטווח הרחוק. אני לא רואה איך עוד ראן של לגאסי עם אורטון יתרום להם או לנו במשהו. לגבי שיימוס, אני מניח שאתה צודק.

Nurd4Life

New member
לא הבנתי מה הקשר לפסילות

הם כולם תוקפים את טריפל אייץ', שלא מהווה חלק מהקרב - איך זה קשור לעובדה שהקרב הוא ללא פסילות? איך זה בדיוק תורם ומקדם את העלילה שציינת? וסיבה אחת לכך שאינני רואה את מה שציינת קורה - בהסתכלות מהירה ולא בדוקה אחורה, לא ממש זכור לי אנגלים שהתפתחו במהלך רסלמניה עצמה והשפיעו על קרבות אחרים בה. כנראה שהWWE מבינים שרסלמניה זה לא הזמן לעשות את זה, ושכל קרב עומד בפני עצמו.

kendog keds

New member
יש לי הסבר לא רע

הם עובדים במקצוע ההיאבקות והם רוצים לנצח בקרבות שלהם, במיוחד ברסלמניה. זה למה הם ינסו לנצח אחד את השני, בלי קשר חברים או לא, פיוד או לא וכו'. למה דווקא קרב משולש? כי שלושתם מעורבים בפיוד הזה, וקרבות הנדיקפ ברסלמניה זה די מעפן

dannygoosh

New member
כבר ניהלנו על דיון פעם

ברור שזאת העבודה שלהם ושכולם רוצים לנצח ברסלמניה, אבל אם כבר משקיעים בסטוריליינים, במיוחד בסטוריליין ספציפי בשביל אורטון ולגאסי - רק הגיוני שתהיה גם הצדקה בעלילה לקביעה של קרב משולש ביניהם. יכול להיות שנקבל את ההצדקה הזאת בשבוע הקרוב ויכול להיות שנקבל אותה רק במהלך הקרב עצמו, אבל בכל מקרה תהיה לזה הצדקה. התשובה של "כי זאת העבודה שלהם" לא מספיקה במקרים כאלה.

למעלה