דחוף עזרה!!! בהדפסה על חולצות!!!!!!

bengu7

New member
דחוף עזרה!!! בהדפסה על חולצות!!!!!!

שלום שמי ליאור, אני ניסיתי להדפיס חולצות בשיטה טרנספר(יש לי את מכבש חום או מגהז 38*38), ואני לא מרוצה בכלל, קודם כל אני לא מצליח להדפיס בחולצות כההות כמו שצריך, כי יש לי בעיה עם הרקע של הדף טרנספר(קניתי דפים מיוחדים לחולצות כההות), למשל הדפסתי על חולצה שחורה והשחור של הדפסה שנשראת בחולצה הוא שחור יותר כהה מהשחור של החולצה וזה נראה ממש מכוער. אני מבקש עזרה בעיקר בזה וגם אם מישהו יודע על אפשרות לשלב בין משי לטרנספר וכמה זה יכול לעלות?! גם ראיתי בהמון מקומות שהנייר להדפסה על חולצות הוא כמעט שקוף ואת הנייר שאני קניתי לחולצות כההות וגם לרגילות הוא לבן, איך ולמה? אני מקווה שתוכלו לעזור לי ולהמליץ, אני פתוח לכל הצעה, חוץ מסובלימציה ומשי רגיל(ז"א הדפסה בשיטת משי ישירה על החולצה). המון תודות על זמנכם!!!! אני מחכה לתשובה מהירה, זה ממש דחוף!!!!!(תודה) ליאור [email protected]

romi1304

New member
לא יודע כמה זה עוזר אבל

לפני כמה זמן עשיתי סקר קטן כי רציתי להדפיס חולצה יחידה. התקשרתי לכל מני מקומות שעובדים בזה וכמעט כולם אמרו לי שהם מדפיסים רק על חולצות לבנות. שני מקומות אמרו לי שהם מדפיסים על חולצות צבעוניות (ואני לא יודע בנוגע לחולצות שחורות) והם עשו מעין הדבקת ויניל משני סוגים שונים- פלאסטי ומכוסה פרווה סינטטית. בכל אופן, אף אחד לא הדפיס על לבן. אם אתה תמצא דרך להדפיס על שחור וצבעוני ככה שזה גם יראה טוב, תודיע כאן, אני אשמח לשמוע.

romi1304

New member
תיקון טעות

בכל אופן, אף אחד לא הדפיס על לבן. = בכל אופן, אף אחד לא הדפיס על שחור.

למעלה