דו משפחתי עם חזיתות "הפוכות"

קוסטיקה

New member
דו משפחתי עם חזיתות "הפוכות"

הסבר: המגרש הוא פינתי, כאשר חצי מימנו, ז"א חצי מהדו אכן יושב על הפינה, ואילו חצי הדו השני הוא מגרש רגיל/לא פינתי. נעזוב כרגע למה, אבל כנראה שהחצר העיקרית של 2 הדואים תהיה בכיוונים הפוכים, מה שעלול לגרום לבעיה כי המשמעות היא שכל בית ימוקם על המגרש באופן שונה, ואז כשכל צד יצא למרפסת שלו הוא "יחסם" ע"י הבית השכן שבולט יותר בהשווה אליו... בתקווה שהובנתי - איך פותרים בעיה שכזאת...?

AlonPe

New member
יש לך תכנית?

של המגרש, שאתה יכול להעלות לכאן? ויותר חשוב מזה - יש לך אדריכל? בעיקרון לא אתה הוא זה שאמור לשבור ת'ראש על פתרון בעיות מסוג זה! מגרש דו משפחתי - פינתי! נשמע מעניין!
בהצלחה!

קוסטיקה

New member
וואו סליחה על העיכוב בתשובה...

עדיין אין לי אדריכל - אני בתהליך של בחירה... האדריכל אכן ישבור את הראש, ובכל זאת מבחינתי זה לא סותר שבמקביל גם אני אחשוב על פתרונות - בשביל זה קיבלתי ראש... ואגב חשבתי כבר על פתרון של ניצול מלוא קו הבניה המשותף עם הדו על מנת שבכל מצב לא אהיה "מופתע" עם מיקום הבית של הדו, גם אם פתאום יחליט על שינוי/גישה באופן שלי פחות מתאים, ואת הגינה העיקרית אסיט לכיוון פינת המגרש בצורת ר - כן אני מבין שבלי שרטוט זה לא ממש מובן אבל נגמרו כבר הבטריות להיום... סוף שבוע נעים...

למעלה