דו"ח מצב , הלידה קרובה והואסידי חוגג . יש אפילו אפטר פארטי

baboo5

New member
דו"ח מצב , הלידה קרובה והואסידי חוגג . יש אפילו אפטר פארטי

אז ככה נתחיל בדברים הטובים .
חזרתי לטיפול ובינתיים זה עושה רושם טוב ,מטפל נחמד מאוד ואמפטי , שיודע על מה הוא מדבר.
אני הולך לטיפול בכיף ואפילו מחכה ליום הפגישה .
שלא כבעבר שהייתי נגעל רק מהמחשבות על יום הפגישה.
אישתי ואני עושים כיף והכל מלא באהבה ...( ברגעים שאני שוכח שהאוסידי שם )
ועכשיו לרע , האוסידי חוגג על הצפוי להתרחש , אני מנסה כמה שיותר לא להקשיב לו , ולא לעשות טקסים . שכל הפחד קשור לילדה הקרבה ובאה.
ובי שמנסה להציל אותה מכל מה שנמצא בראשי ...
אני מנסה שלא לענות לו ,מנסה אבל זה כל כך אמיתי ...
ושאני לא עונה ,והפחד גואה זה משתק כל הראש כואב , ומצב הרוח יורד.
אני רק רוצה שהיא תיוולד בלי שיהיו לי פחדים בראש לגביה , ושהטקסים יהיו מושלמים והיא תהייה נתונה רק לחסדי הטבע ומשהו רע לא יקרה לה בגללי ,אחרי זה שיפציץ חופשי.
אני יודע שזה שטויות , אני יודע שזה לא משנה עכשיו או אחרי הלידה . אבל אני מנסה , אני לוקח כדורים , ונפגש עם מטפל , אני נלחם ללכת לעבודה ולהתפרנס בכבוד ....
רק תן לי קצת מנוחה תן לי להנות מהלידה של הילדה , אני כל כך מצפה לה באהבה ....
אוף עכשיו אני מרגיש שאולי היא תיפגע , ויש לי רגשות אשם שאני לא מספיק נלחם ומוכן לסבול בשבילה ( מבחינתי לסבול ולהלחם זה להגיע לטקס המושלם שהיא לא תיפגע אבל אני יודע שגם אם אני אשב עכשיו בחדר סגור מנותק מהעולם ואני יעשה טקס אחר טקס אחר טקס אחר טקס במשך מיליון שנה הסיכוי שהוא יצא מושלם הוא שואף לאפס , אבל תמיד ההרגשה הזאת הספק שאולי עכשיו הטקס יהיה מושלם והכל יבוא על מקומו בשלום )

כמה מרגש אתה. שיהיה במזל טוב ובשעה טובה !

אני כל כך מבינה אותך, בלי שאני עצמי חווה לידה או בן זוג שיולד

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי בבו

קודם כל מזל טוב!! התגעגענו אליך:)
עכשיו תן לי להרגיע אותך. לא משנה אם תעשה את הטקס הכי מושלם או לא תעשה כלום זה במילא לא משנה.
אני בטוחה שתהיה לידה קלה מאוד והכל יהיה בסדר. זה רק האוסידי שעושה פחדים אל תתיחס אליו.
אני גאה בך מאוד על הטיפול והכל באמת שיהיה במזל וצלם את החמודה כדי להשוויץ לנו:)

למעלה