דונקיזם

exbeliver

New member
דונקיזם

יד ששיחקתי בסיט אנד גו בפול טילט, מיקרו אני micky1701
Seat 2: Tamas72 (5,060) Seat 4: micky1701 (4,400) Seat 5: cbbundy (2,495) Seat 7: Lnthecrow (1,545) cbbundy posts the small blind of 150 Lnthecrow posts the big blind of 300 The button is in seat #4 *** HOLE CARDS *** Dealt to micky1701 [Kh Tc] Tamas72 folds micky1701 raises to 800 cbbundy folds Lnthecrow raises to 1,545, and is all in micky1701 calls 745 Lnthecrow shows [9s Ac] micky1701 shows [Kh Tc] *** FLOP *** [5d 6s 3h] *** TURN *** [5d 6s 3h] [Th] *** RIVER *** [5d 6s 3h Th] [Qc] Lnthecrow shows Ace Queen high micky1701 shows a pair of Tens micky1701 wins the pot (3,240) with a pair of Tens *** SUMMARY *** Total pot 3,240 | Rake 0 Board: [5d 6s 3h Th Qc] Seat 2: Tamas72 didn't bet (folded) Seat 4: micky1701 (button) showed [Kh Tc] and won (3,240) with a pair of Tens Seat 5: cbbundy (small blind) folded before the Flop Seat 7: Lnthecrow (big blind) showed [9s Ac] and lost with Ace Queen high​
קצת רקע על מה שקורה כאן, השחקן בביג שורט כבר כמה זמן, והמון פעמים בידיים שלפני זאת היה דוחף אול אין, מה שגרם לי לשים אותו על ערך ידיים די נמוך. אחרי שההרירייז חזר אליי, הייתי צריך להשוות 745 כדי לקחת קופה של 2495, יחס של קצת יותר מ3 ל1. שתי הסיבות האלה גרמו לי להשוות הבנחה שבמקרה הכי גרוע, אני רק אנדרדוג קטן, ויש סיכוי סביר שאני אפילו מוביל. אחרי היד, הוא טרח לציין בצ'אט שלדעתו אני חמור שהשוויתי, מה דעתכם? ובאופן כללי על דונקיזם?

b.o.b

New member
אין פה בכלל שאלה

זו השוואה אוטומטית, יותר בגלל היחס קופה ופחות בגלל אותו שחקן(למרות שגם זה משפיע) כי יש שחקנים שפשוט דוחפים כל פעם שיש להם Ax ואז אתה כמעט 50 50 איתו, אתה קצת מאחור. אבל כפי שציינת להוסיף 750 בשביל 2,500 זו השוואה בטוחה גם עם 72o. השאלה היא אחרת, האם אתה רוצה לפתוח ברייז עם יד כזאת כאשר אתה יודע שמרבית הסיכויים שאותו שחקן ידחוף(גם בגלל אופי השחקן וגם בגלל שהוא שורט)? זו לא יד שהייתי רוצה להיות בא אוליין, מצד שני זו לא יד זוועתית אז הכל תלוי בטווח הידיים שאתה משחק איתם - וזה לגיטימי. בכל מקרה, לבנאדם אין מושג - אם הוא אמר לך שהיית חמור שהשוואת. טיפ? נראה לי שתחפש אותו לרימאץ.

shaywh

New member
דעתי

ההשוואה סופר סטנדרטית. היחס נמדד ביחס לכל הקופה (כאן 3240) ככה שאתה מקבל משהו כמו 1-4.3 על הצ'יפים שלך. ואם מישהו מתנהג בצורה מפגרת, בשולחן או בצ'אט כי הוא "סטימינג", אני משתדל מאוד לא לעזור לו לצאת מהמצב שלו שהוא ev+ מבחינתי...

למעלה