דדדדדדדדדי

Coolimero

New member
דדדדדדדדדי

עזוב אחי אין לי מה לחפש בפורום מתגייסים יש שם ילדים שעוד לא קיבלו צו ראשון וחוץ מזה אני מחפש עצות מאנשים עם ניסיון שיודעים על מה הם מדברים אני צריך עזרה ברצינות למה אני לא רוצה ללכת לשירות של 3!!! בעיניים עצומות אני רוצה להגיע למקום שיהיה לי טוב בו מעניין אותי לדעת איזה תפקידים יש במוד"ש.. מה כדאי מה לא.. ואם כדאי בכלל

YAACOVM6

New member
תשובה

שלום אהלן קודם כל בתור אחד שהיה שם במודש אני יכול להגיד לך שזה אחלה חייל אחלה אנשים אני אוג04 אבל הייתי גם מפקד של אוג06 ואחלה אנשים! לגבי תפקידים תלוי איזה גדוד אתה שייך! יש תצפית רגיל יש פעילויות כמו אלמנת קש וכדומה זה מאד מעניין ושוב תלוי איזה גדוד אז בהצלחה וגיוס קל!

RYaniv

New member
אתה זה../images/Emo12.gif אוגי04 ?!? ../images/Emo189.gif../images/Emo7.gif

הטRולית

New member
טוב, תקשיב,

אני אחרוג ממנהגי, ואענה על שאלות של מלש"ב, כדי למנוע אסון. ולא, אל תביא לכאן עמות נוספים. ובכן תקשיב - מוד"ש זה חרא. ממש. להיות קרבי במוד"ש==>> אומר להיות תצפיתן. לא, לא תצפיתן סטייל גבעתי, אלא סטייל מוד"ש, שזה כמו תצפיתנית, אבל יותר גרוע. למה יותר גרוע? כי זה לשבת מול מצלמות, בתוך רקון, באמצע שום מקום, ולהתחנן כל הלילה לקולה... זה לא לתרום. זה לא מעניין. פעם ב.. יש אירוע ומקפיצים אותם לנק', אבל עד שהם זזים, האירוע מחוזל"ש והם נתקעים בנק' למקרה ש... אהה, כן. בפעם היחידה שבאמת הם היו מועילים, הם נרדמו... בקיצור - לא. יותר מזה, מי שנכנס למוד"ש לא יוצא. החייל הזה יותר סגור מסגור. עכשיו, אם מישהו רוצה להתווכח איתי בנושא (מי אמר לוחם העל- לירן?), אל תטרחו. שנתיים שלמות ישבתי עם החמ"ל של 414, שזה אחד מגדודי התצפיתנים של מוד"ש. ודבר אחרון, אם זה יותר מידי בצה"לית בשבילך, פנה לתרגום בפורום סדירים. תודה ושלום.

מה הקטע שלכם עם ההערצה לגבעתי?

לא שזה מפריע לי... אני חייב לומר שזה מוסיף לי לגאוות יחידה...

EmGee

New member
נכון בטלטביז הסגול הוא הומו?

אז גם בגבעתי, ואתה כרגע הוכחה די חיה לתיאוריה הזאת.

אה, טוב, אני לא אתווכח איתך

ישבת עם החמ"ל של 414! את בטח יודעת יותר ממני. אני לא אתחיל להסביר לך למה את טועה, כי קמתי היום ב-6 בבוקר. אני רק אשאל - מאיפה יש לך את החוצפה בכלל לכתוב על דברים שאין לך מושג בהם?

Coolimero

New member
יאושאוש

טוב מה עם המלצות לשירות מעניין?? יש מישהו בתותחנים...?

yehuda18

New member
אין שום ענין בלדחוף פגזים...

אם אתה מחפש ענין זה רק חי"ר תמי כפרה עליך!

Lady McBeth

New member
כן, ברור, רק גולני

צריך לציין שקדוש גולנצ'יק? אלוהים ישמור. עזובתך, לך לתותחנים. מי שחושב שהם דוחפים רק פגזים לא מבין כלום מהחיים שלו.

EmGee

New member
זה שמהחיל שלו קיבלו הכי הרבה אותות ועיטורים

בלבנון ביחס לכמות אנשים שהשתתפו בלחימה בלבנון...

למעלה