גמר חתימה טובה לכולנו - עדיף מאוחר

גמר חתימה טובה לכולנו - עדיף מאוחר

מאשר אף פעם לא... אנשים יקרים לי מאוד מצטערת על העדרותי, מקווה שלא חסרתי לאף אחת {סתם בצחוק}. ולמרות העדרותי, חשבתי על כולכן, התפללתי ביום כיפור בשביל כל הגוזלים הנפלאים שלנו ועל משפחתם, לא שכחתי כמובן כמה בנות שנמצאות ולא נמצאות בפורום האם ותקיעת השופר אישרה את בקשתי שם למעלה {מקווה}
מאחלת לכולכן, בנות נפלאות ויקרות שהשנה הזו תהא השנה בה' הידיעה, בה נזכה באמת במה שרק יחפוץ לו הלב . אוהבת אתכן

היי גם לך , את עוד תצטערי שביקשת

תמונות, חכי, אני מיד מפציצה, קצת עסוקים בהכנות האין סופיות לחג. ד"ש לפילפלון.

בנצ100

New member
חסרה לנו מאוד!

מתגעגעים לשלוחה שלנו בתפוצות... ומחכים בהחלט לתמונות של הנסיכה האירופאית!

נעמולה

New member
שלום נורית יקרה

בסוף שבוע האחרון חשבתי עלייך, המסר כבר בדרך. אמן ואמן לגבי תפילותייך וגם אני מצטרפת לבקשה לגבי תמונות של הדבש.

כמה טוב שנכנסתי להציץ../images/Emo99.gif

היא מדהימה!
קיבלת את המסרים שלי? (מזמן.. כתגובה למסר שלך)

הוי יקירתי כמה טוב לראותך, ממש

כיף. לצערי, לר ראיתי שום מסר וחבל. תקו]ה ארוכה לא שוטטתי להנאתי, ועכשו יש לי טיפונת יותר זמן. מה שלום איתן שלנו, איך הוא מרגיש, אשלח מסר בימים הקרובים. הרבה חיבוקים

happy

New member
אני נמסה../images/Emo99.gif

איזה מדהימונת. איך היא גדלה. נורית שנה טובה וחג שמח. נועה פשוט מדהימה.

תודה, אני מתמוגגת מהמחמאות

היא באמת ילדה מקסימה
ואני אוביקטיבית כמובן. את יודעת , כל פעם שסיפרת על שלבי ההתפתחות של ליהי המקסימה, נועה עשתה גם כן, אני חושבת שהן הולכות לפי הספר טפו טפו.

../images/Emo88.gifאני באמת כבר מצטערת

שלא שמת עוד תמונות. מקסימה, מקסימה, מקסימה. היא סיב לחיוך של בוקר, וגם של צהרים וערב.

נעמולה

New member
נורית היא פשוט מלאכית

ועם אחת כזו שמסתובבת בין הרגליים איך אפשר לא להתמוגג? יאללה, מה עם חופשת מולדת? אני חייבת לך כוס קפה מהפעם הקודמת וכמובן - יש לי חתן בשבילך

happy

New member
אוי נורית היא מדהימה../images/Emo57.gif

איזה סרט מקסים על הראש. ואני רואה שכבר חורף אצלכם. (לפי הסוודר שהיא לובשת). ספרי פרטים איך אתם מסתדרות? כבר קר בחוץ? אני רואה שהיא זוחלת נפלא.

היא זוחלת ? היא רצה, עומדת והופכת

את כל הבית, פעם הייתי מסודרת נשבעת לך, עכשו הבית שלי הפוך אבל במובן החיובי של המילה, החלונות של המרפסת מלוכלכים עם טביעות האצבעות שלה, היא אוהבת לעמוד ולהאחז בחלונות, להכות בהם ללא רחם ולהביט ברוח המיסטראל שיש פה תמיד ומזיזה את כל העצים והשיחים. אנחנו מסתדרות יופי, היא כרוכה אחריי, והולכת {זוחלת} אחריי לכל מקום, אוהבת להתרפק עליי כשהיא עיפה, אבל אם משהו לא מוצא חן בעיניה היא צועקת ומוחה בתוקף {עקשנית} אנחנו משחקות המון יחד, מכל הצעצועים היא מעדיפה רק את השלטים ואת המפתחות והכל נדחף לפה ועוד יסופר... מקסימה כבר אמרתי?

למעלה