גם בישראל?

snift

New member
כעונש - מוגזם. אך מאחר וגזר דין

לא מורכב רק מהרצון שלנו "לנקום" בעושה המעשה, אלא יש בו מרכיבים של "למען יראו ויראו", הרי שהעונש הסופי בהחלט סביר לדעתי. כמובן שמעצר בית זה "רק" סוג יותר חמור של מאסר על תנאי, כי קשה מאוד לאכוף אותו. אם הוא יעצר על עבירה אחרת ויתגלה שהוא אמור להיות במעצר בית, אז הוא יכנס לכלא גם על העבירה הזו. בעצם, הוא במעין "מאסר על תנאי" רק שהתנאי הוא כל עבירה ולא רק עבירה דומה.

ADUOCATE

New member
למה כעונש לדעתך מוגזם?

קשה לאכוף את העונש אבל זה בהחלט יכול להרתיע,וזה מה שחשוב. למה בישראל יש עונשים מגוחכים שאחד מהם פורסם בסוף השבוע האחרון על עובד סוציילי "מוערך" שאנס בברוטליות את החברה שלו,איים לרצוח אותה אבל גזר הדין שקיבל (5 שנות מאסר) לא מתקבל על הדעת.

snift

New member
שימי לב מה כתבת..

את כותבת שזה עונש טוב כי זה יכול להרתיע, במה זה שונה ממה שכתבתי? (אלא אם כן קראת רק את הכותרת שלי ולא את תוכן ההודעה). 5 שנות מאסר על אונס ואיום זה בהחלט מעט, אותי לא צריך לשכנע, אני בעד עונשים הרבה יותר חמורים ובעד עונשים נוספים מלבד מאסר.

ADUOCATE

New member
קראתי את כל תוכן ההודעה שלך

אתה גם כתבת כפי שאני כתבתי, אבל אתה כותב שזה מרתיע אבל מוגזם. לדעתי-מרתיע אבל לא מוגזם. מה שמוגזם זה המעשה שהאדם הזה עשה.

snift

New member
"הרי שהעונש הסופי בהחלט סביר לדעתי"

ציטוט מהודעתי..

אלי ו.

New member
כמה מקבלים שם על אונס או שוד

שמעורב באלימות? אני לא מכיר את מדרג הענישה בקולומביה אבל אם זה העונש על הטרדה כזו, מה העונש שם על אונס או על שוד אלים?

למעלה